יש תקלה בדוד?

טופ דודים יעזרו לך לאתר ולתקן כל תקלה בדודי שמש וחשמל.

תקלות נפוצות בדודים

לפניכם מאגר רחב היקפים המכיל את מגוון הבעיות והתקלות הנפוצות בדודי השמש והחשמל, מוזמנים לעיין ולקרוא ובמידת הצורך גם להזמין טכנאי לתיקון התקלות דרך הפורטל של "טופ דודים".

לחצו על הנושא המתאים לפירוט על התקלה

תקלות נפוצות בדודי שמש וחשמל

דודי שמש וחשמל מאפשרים לנו לחיות שגרת חיים תקינה ונורמאלית. במקרה של תקלה ביום חורף קר איכות החיים של כולנו יכולה להיפגע באופן משמעותי. בהיעדר היכולת להשתמש במים חמים אין אפשרות להתקלח או אפילו לשטוף פנים בבוקר בצורה ראויה. בקיץ דודי שמש חוסכים לנו הרבה חשמל ואנרגיה ובמקרה של תקלה זה יכול לעלות לנו הרבה כסף. בעיקר אם משתמשים בדוד חשמל חלופי הצורך חשמל מיותר בימי הקיץ החמים.

 

תקלות בדוד שמש יכולות להיגרם ממספר סיבות מרכזיות שבכולם ניתן לטפל בהצלחה אם יודעים איך לגשת אליהם בצורה נכונה. אחת הדרכים היעילות היא לזהות את הבעיה במדויק ולפעול באופן נקודתי לפתרון. כמובן שתחזוקה ראויה במשך השנה כולל ניקוי של הדוד על בסיס תקופתי תמיד יכולים לעזור. תקלות בדודי חשמל יש להם השפעה על מערכת החשמל כולה. במקרים מסוים דוד חשמל יכול לגרום לתקלה בכל מערכת החשמל של הדירה, אל תהססו ואם הנכם מזהים אפילו תקלה קטנה פנו אל "טופ דודים"  ואנו נשלח לעזור.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

תקלות בדוד חשמל ושמש הסיבות המרכזיות

תקלות מרכזיות בדודי שמש יכולים להיגרם ממספר סיבות מרכזיות הכוללות. בעיות בקולט כתוצאה מהצטברות של אבנית, תקלות הקשורות לגוף החימום של הדוד, נזילת מים מהצנרת או מהדוד, תקלה במערכת החשמל הגורמת לדוד לקצר. כל התקלות הללו ניתנות לפתרון על ידי איש מקצוע. במקרים מסוימים יש רק להחליף את הקולט אך במקרים יותר מסובכים נדרשת כבר החלפת דוד שמש.

 

בכל מקרה נתון של תקלות בדודי שמש יש להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא. חשמלאי או טכנאי דודים מוסמך. בדודי חשמל יש להקפיד במיוחד על תרמוסטט תקין. במקרה של בעיה בתרמוסטט הדוד ימשיך לחמם את עצמו מעבר לזמן הנדרש דבר היכול לגרום לנזק רציני לדוד ולמערכת החשמל עצמה. טיפול בגוף החימום של הדוד גם הוא מתכון בטוח כנגד תקלות. באופן כללי דודי חשמל שמתוחזקים כראוי יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.


מיקום מחפשים טכנאי בעירכם? לחצו: