תקלות נפוצות בדודים

לפניכם מאגר רחב היקפים המכיל את מגוון התקלות הנפוצות בדודי השמש והחשמל, מוזמנים לעיין ולקרוא ובמידת הצורך גם להזמין טכנאי לתיקון התקלות דרך הפורטל של "טופ דודים".

לחצו על הנושא המתאים לפירוט על התקלה

נזילה בדוד
נזילה בדוד שמש
דוד לא מחמם
הדוד לא מחמם
זרם מים חמים חלש
זרם מים חלש מהדוד
שעון דוד לא עובדשעון דוד לא עובד
קצר בדוד
דוד מקצר
בעיית אבנית בדוד
אבנית בדוד
קולט שמש סתום
סתימה בקולט שמש
טרמוסטט תקול
טרמוסטט תקול
דוד מתקרר מהר
דוד מתקרר מהר
חום בצינור הדוד
חור בצינור הדוד
דוד לא נדלק
דוד לא נדלק
מים חומים מהברז
מים חומים מהדוד

תקלות נפוצות בדודי שמש וחשמל

דודי שמש וחשמל מאפשרים לנו לחיות שגרת חיים תקינה ונורמאלית. במקרה של תקלה ביום חורף קר איכות החיים של כולנו יכולה להיפגע באופן משמעותי. בהיעדר היכולת להשתמש במים חמים אין אפשרות להתקלח או אפילו לשטוף פנים בבוקר בצורה ראויה. בקיץ דודי שמש חוסכים לנו הרבה חשמל ואנרגיה ובמקרה של תקלה זה יכול לעלות לנו הרבה כסף. בעיקר אם משתמשים בדוד חשמל חלופי הצורך חשמל מיותר בימי הקיץ החמים. תקלות בדוד שמש יכולות להיגרם ממספר סיבות מרכזיות שבכולם ניתן לטפל בהצלחה אם יודעים איך לגשת אליהם בצורה נכונה. אחת הדרכים היעילות היא לזהות את הבעיה במדויק ולפעול באופן נקודתי לפתרון. כמובן שתחזוקה ראויה במשך השנה כולל ניקוי של הדוד על בסיס תקופתי תמיד יכולים לעזור. תקלות בדודי חשמל יש להם השפעה על מערכת החשמל כולה. במקרים מסוים דוד חשמל יכול לגרום לתקלה בכל מערכת החשמל של הדירה, אל תהססו ואם הנכם מזהים אפילו תקלה קטנה פנו אל "טופ דודים"  ואנו נשלח לעזור.

תקלות בדוד חשמל ושמש הסיבות המרכזיות

תקלות מרכזיות בדודי שמש יכולים להיגרם ממספר סיבות מרכזיות הכוללות. בעיות בקולט כתוצאה מהצטברות של אבנית, תקלות הקשורות לגוף החימום של הדוד, נזילת מים מהצנרת או מהדוד, תקלה במערכת החשמל הגורמת לדוד לקצר. כל התקלות הללו ניתנות לפתרון על ידי איש מקצוע. במקרים מסוימים יש רק להחליף את הקולט אך במקרים יותר מסובכים נדרשת כבר החלפת דוד שמש. בכל מקרה נתון של תקלות בדודי שמש יש להתייעץ עם בעל מקצוע בנושא. חשמלאי או טכנאי דודים מוסמך. בדודי חשמל יש להקפיד במיוחד על תרמוסטט תקין. במקרה של בעיה בתרמוסטט הדוד ימשיך לחמם את עצמו מעבר לזמן הנדרש דבר היכול לגרום לנזק רציני לדוד ולמערכת החשמל עצמה. טיפול בגוף החימום של הדוד גם הוא מתכון בטוח כנגד תקלות. באופן כללי דודי חשמל שמתוחזקים כראוי יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות.

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה