תיקון דודי שמש

לתקן דוד שמש יכול להיות פשוט ויכול להיות מורכב מאוד, הכל תלוי בגיל הדוד, סוג התקלה ומהי מהירות הטיפול בה (מרגע האיתור ועד לתיקון), כאשר דוד תקול ממשיך לפעול הוא עשוי להיהרס לחלוטין ולכן כבר ברגע הראשון שמרגישים שיש תקלה כלשהי רצוי לטפל בה ולהזמין טכנאי לצורך תיקון דוד השמש שלכם, אצלנו ב'טופ דודים' אתם יכולים לעשות זאת במהירות ובזול כאשר תבצעו השוואת מחירים.

השוואת מחירים לתיקון דודי שמש עושים ב'טופ דודים'

לפעמים תיקון של דוד השמש עשוי להיות יקר ובלתי צפוי, לכן בכל תקלה - בין אם היא קטנה או גדולה אנו ממליצים לכם לקבל עד שלוש הצעות, ככה שאתם יכולים לבדוק את טווח העלויות ואת מחירי השוק ולבצע בין הטכנאים השונים השוואת מחירים, כך תדעו בוודאות שאלו הם אכן מחירי השוק וגם להשוות בין ההצעות ולבחור בזולה מבין כולם. בעזרת 'טופ דודים' אתם תקבלו את ההצעות במהירות ובהתאם לאזור המגורים שלכם. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות כלפי 'טופ דודים'.

כמה עולה ומהם המחירים לתיקון דוד?

ישנם מספר תקלות נפוצות בדודי שמש (כאן תוכלו לראותן), אשר נגמרות עקב בלאי בעיקר ואי תחזוקה של הדוד, צוות פורטל 'טופ דודים' ערך בעבורכם מחירון מקוצר לתיקון תקלות בדודי שמש.

מחירון תיקונים לדודי שמש
 • כמה עולה לתקן דוד נוזל?

  תיקון נזילה בצינור או בפלאנג הדוד.


  250 - 300 ש"ח
 • מהו המחיר להחלפת גוף חימום?

  תלוי בגודל ובסוג גוף החימום וכמו כן יצרן.


  300 - 450 ש"ח
 • מחיר החלפת זכוכית לקולט דוד

  החלפת זכוכית שבורה לקולט.


  400 - 450 ש"ח
 • כמה יעלה להחליף טרמוסטט?

  החלפת טרמוסטט בדוד.


  280 - 310 ש"ח
 • החלפת שסתום בטיחות לדוד

  החלפה של שסתום בטיחות בדוד שמש.


  200 - 250 ש"ח
 • ביקור טכנאי דודי שמש

  ביקור טכנאי לצורך איפיון תקלה, מחיר הביקור יורד ממחיר התיקון במידה וקיים.


  180 - 220 ש"ח

הדפס מחירון

האם ניתן לתקן דוד שמש דולף?

יש לבצע הבדלה בין דוד שמש נוזל ובין דולף, כאשר נזילה מזערית יכולה להגיע מהפלאנג' או מצינור המוביל אל הדוד וכאן ללא ספק ניתן לטפל ולתקן את דוד השמש שלכם, אך כאשר מדובר על דליפה מהדוד, לעיתים זה בקע או חור בגוף הדוד עצמו אשר לא ניתן לתיקון ומצריך החלפה של כל הדוד. מקרים אלו הם נדירים ובדרך כלל קורים בדודים שאינם עשוים מציפוי אימייל ולכן אנו ממליצים לכם בדוד החדש שאתם רוכשים לבדוק את האחריות, את טיב היצרן וסוג ציפוי הדוד.


תיקון דוד שמש

שירות סביב השעון - 24 שעות ביממה

אנחנו בפורטל טופ דודים נעשה ככל שניתן על מנת להיות זמינים בעבורכם בכל מצב, המוקד הטלפוני שלנו זמין במרבית שעות היממה ובמידה ולא קיים מענה תמיד ניתן להשאיר פרטים בטופס באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי,  תקלה דחופה? ניתן לבקר באינדקס החברות של האתר ולפנות ישירות אל אחת מהחברות העוסקות בדודי שמש וחשמל ברחבי הארץ.

שאלות ותשובות בנושא

לפניכם כמה שאלות נפוצות על נושא 'תיקון דודי שמש', לכל שאלה נוספת ולקריאת תשובות נוספות, מוזמנים לבדוק את מדור שאלות או תקלות נפוצות.

איך ניתן לתקן נזילה מפלאנג הדוד?

נזילה מהפלאנג של הדוד היא עניין שכיח ובלאי ידוע. בדרך כלל החלפת הפלאנג וחיזוק הברגים יפתרו את הבעיה במהירות. שימו לב - לא להשתמש במערכת החשמלית כאשר קיימת נזילה.


מה צריך לתקן כאשר דוד מקצר?

הסיבות העיקריות לקצר בדודי שמש המשולבים חשמל היא גוף חימום, טרמוסטט או כלל הפלאנג. החלפתם פותרת את הבעיה במרבית המקרים.


למה המים החמים נגמרים מהר בדוד?

זה יכול להתחיל בדוד שאינו מתאים לכלל המשפחה ולהיגמר בטרמוסטט שלא תקין, גוף חימום תקול או בעיית בידוד.


מה הסיבה שיש רעשים מתוך הדוד?

רעשים בדוד קורים בדרך כלל כאשר ישנה הצטברות אבנית מסביב לגוף החימום. בעת הפעלת מערכת החימום או הזרמת מים גושי האבנית נעים בתוך המיכל ויוצרים רעש - יש להזמין טכנאי לניקוי וניקוז.


זרם מים חמים חלש מדוד השמש

זרם מים חלש מעיד על סתימה חלקית בתוך מיכל הדוד. ניקוי אבנית וטיפול בצינורות יפתור את הבעיה ברוב המקרים.


תיקון מערכת סולארית דוד שמש וקולטים

על מנת לתקן יש לאתר ולעיתים האיתור הוא לא בדוד עצמו אל במערכת הסולארית, למשל אם מדובר על קולט שנשברה לו הזכוכית וצריך להחליפה, סתימה כלשהי באחד הצינורות המובילים מים חמים במערכת הסגורה ועוד מגוון אפשרויות שלא קשורות אל המיכל באופן ישיר אלא על מערכת הסולארית המחממת את המים בקרני השמש, כאן בטופ דודים תוכלו לקבל שירות מטכנאים העוסקים בתיקון דודי שמש סולאריים כולל קולטים.

מתי לתקן ומתי להחליף?

ישנם מצבים בהם לא כדאי לתקן והסיבה היא בעיקר כלכלית, אך זהו לא השיקול המרכזי, כי לעיתים תיקון נקודתי של התקלה כמו החלפת גוף חימום יכולה לתת לנו שקט לעוד כמה חודשיים אך התקלה עשויה לחזור שוב ושוב, אז מה לעשות? אנחנו ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע העוסק בתחום הדודים ולאפיין לו את סוג הבעיה והאם היא כרונית וחוזרת על עצמה. כי תיקון נקודתי יכול להיות נהדר לטווח הקצר אך אם הזמן זה לא יפסיק והעלות תצטבר שוב ושוב. אז בהתאם לגיל הדוד ופתרון סופי של הבעיה כך תוכלו לדעת האם כדאי לתקן ומתי כדאי לרכוש דוד חדש ולהחליף את הישן.
 

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה