תיקון דודי חשמל

צריך שירות מקצועי של תיקון דודי חשמל?
הזמן כעת את טופ דודים וקבל תיקון דוד חשמל מחיר המתאים לכל כיס וכמובן משתלם, זמינים 24 שעות ביממה.

מזמינים תיקון דוד חשמל מחיר מבצע!

אין מחשבה יותר קשה בימי החורף כמו המחשבה על מקלחת קרה. בשביל שלא תצטרכו לגלות איך זה מרגיש, תקראו כאן הכל אודות תיקון דודי חשמל, ואל תשכחו להשאיר לנו פרטים כדי שנוכל לשלוח לכם כמה הצעות מחיר של טכנאי דוודי חשמל אשר יוכלו לפתור לכם כל בעיה בקלות ובמחיר שפוי.
 

להזמנת שירות תיקון דודי חשמל חייגו:

תיקון דודי חשמל במחירים משתלמים

מדי חורף מאות אנשים מגלים שדוד החשמל שעל גג ביתם אינו עובד ועליהם להזמין טכנאי דודי חשמל ושמש לתקן אותו. הם היו יכולים להגיע לחורף מוכנים אילו היו עושים מספר בדיקות בתקופת הקיץ או לפחות הסתיו, בטרם הדליקו את הדוד בימי החורף. אנחנו מבקשים להציג בפניכם תקלות אפשריות בדודי חשמל ואופציות לתיקונן. כך תוכלו לחסוך לעצמכם כסף ברכישת דוד חדש (במידה ולא ניתן לתקנו) וגם תוכלו לחסוך אי נעימות, זמן ובעיקר לא תישטפו במים קרים, אז לפני שאתם קונים דוד חשמל חדש, בדקו כמה עולה תיקון דוד חשמלי.

מתי דוד חשמל מתקלקל?

טכנאי דודי חשמל מנוסים ידעו לספר שיש מספר תקלות שניתן לפתור באמצעות תיקון דודי חשמל ובעיות אשר חוזרות על עצמן, מסיבות מוכרות, הנה הסיבות:
- דוד חשמל זקן, דוד חשמל מעל עשר שנים נוטה להתקלקל.
- נזקים של מזג אוויר, חורף קשה יכול לגרום נזקים לדוד החשמל הן למיכל והן לקולט.
- לכלוך, מי שלא מנקה את קולט הדוד בקיץ שלא יתפלא שהוא מקבל דוד שלא עובד בחורף.
- בלאי של זמן, אין מה לעשות הזמן עושה את שלו גם כשמדובר בדודי חשמל.
- התקנה לא מקצועית, לצערנו אנחנו עלולים לגלות התקנה לא מקצועית רק אחרי שנתחיל לעבוד עם דוד החשמל שלכם.

הבעיות הנפוצות של דוד חשמל

מאחר ואנחנו מסיקים שכולנו יודעים איך דוד חשמל בנוי, לא נסביר לכם על המבנה שלו ונעבור יש לבעיות נפוצות שעלות להיות בו ועל דרכים לתיקון:
המים מתחממים לא במידה מספקת – כנראה שיש בעיה בטרמוסטט, סביר להניח שמדובר באבנית. יש לנקות אותה ולנסות שוב להפעיל את הדוד.
הפקק קופץ בכל פעם שמדליקים את הדוד – כאן אנחנו מדברים או על עומס בכלל הבית או על נזילה שיוצרת קצר. לכן יש לפנות לשירות איתור נזילות של טכנאי דודי חשמל , שיבחן האם זו הבעיה.
הנורית של הדוד לא עובדת – לא בטוח שהבעיה היא בדוד עצמו או בנורה. כדי לבדוק את זה להדליק את הדוד ולבחון את מהירות הסיבוב של מתג הדוד. אם הוא לא זז הבעיה בדוד אם הוא זז הבעיה בנורה.
הדוד עובד זמן רב והמים נגמרים מהר – כאן ייתכן וגוף החימום נשרף. לשם כך יש לקרוא לטכנאי דודי חשמל שיחליף אותו ולא להפעיל את הדוד על מנת שלא לגרום לו נזק נוסף.
נזילת מים בדוד – מצב שיכול להיגרם כתוצאה מסדק בצינור, במצב כזה יש להחליף את הצינור.
פגיעה בציפוי הדוד – נובע כתוצאה מהתקנה לא טובה או פגיעה של חפץ חיצוני. יש להחליף את הציפוי לגמרי.
 
תיקון דודי חשמל

מידע על תיקוני דודי שמש ואחריות

לרוב אנחנו מקבלים אחריות לשלוש עד חמש שנים, האחריות כוללת גם החלפת חלפים וגם מקרים של נזילות. במקרה של החלפת חלקים יש לוודא שאנחנו מקבלים אחריות על החלק החדש. על מנת שלא נגיע לסיטואציה של תקלה בלי אפשרות תיקון דוד חשמל או החלפה. לסיום, כיצד שומרים על דוד חשמל, לנקות את קולט השמש מאבק, לשטוף את הזכוכית של הקולט, להדליק ולכבות את הדוד מספר פעמים לפני תחילת החורף כדי לוודא את תקינותו, לנקות ממנו את האבנית וכמובן לא להפעיל אותו שעות רבות ביממה ולתת לו לנוח. הזמינו את חברת טופ דודים עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת בעבור תיקון דודי חשמל.