מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

התקנת שעון לדוד חשמל (טיימר)

מחפש להתקין שעון לדוד חשמל במחיר משתלם? הזמן כעת טיימר לדוד שמש דרך פורטל "טופ דודים" או שעון חכם לדוד חשמלי וקבל מחירים מוזלים ומשתלמים. אנו מספקים גם פתרונות התקנה של שעון לדוד גוויס, וויסבורד המתאים לקופסא 55 וגם קוצבי זמן ודגמים דיגיטליים חדשים.

כך תשיגו שעון שבת לדודי חשמל בזול

כאשר תשתמשו בשירות של פורטל 'טופ דודים' שאגב ניתן לכם לגמריי בחינם וללא שום התחייבות מצידכם, תקבלו אפשרות לבצע השוואת מחירים בין מתקיני וטכנאי דודי שמש וחשמל באופן מיידי, מה זה אומר? אתם משאירים פרטים באתר או מחייגים למוקד האנושי שלנו ובתוך מספר דקות מקבלים עד 3 שיחות או מספרי טלפון בהודעת מסרון,

 

תוכלו לשוחח עם בעלי מקצוע המספקים את השירות המבוקש לכם (במקרה הזה התקנת שעון, טיימר או קוצב זמן לדוד) וכמובן נמצאים ופועלים באזורכם, כעת עליכם לקבל מהם הצעת מחיר ולבצע השוואה ביניהם, בחרו בזול ביותר או במי שלדעתם נותן את הפתרון האידיאלי בשבילכם והנה, גם חסכתם וגם קיבלתם את השירות במהירות.

 

שעון לדוד

יתרונותיו הרבים של הטיימר (קוצב הזמן)

כאשר אתם משתמשים בשעון (טיימר) לדוד החשמל שלכם, אתם מבצעים מספר פעולות חשובות, ראשית אתם חוסכים בכסף בכך שלא תשכחו את הדוד דלוק, תפעילו אותו בדיוק לכמה זמן שצריך וגם לא תצטרכו להתאמץ לקום ולהפעיל אותו אלא פשוט תהנו מכך שהוא פועל ובדיוק בשעה הרצויה - יהיו לכם מים חמים למקלחת. אתם לא רק חוסכים בחשמל כאן אלא מגנים מפני בלאי מיותר של דוד אשר פועל זמן רב שלא לצורך, צובר אבנית ובסופו של דבר מוביל לתקלות שונות הן בגוף החימום והן בפלאנג'.

מחיר התקנת שעון שבת לדוד

תוהים כמה תעלה עבודה שכזו? אפשר להגיד שבדרך כלל המחיר נע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח והוא כולל גם את עלות עבודת ההתקנה וגם את עלות השעון עצמו. ישנן התקנות גם במחירים גבוהים יותר, כמו למשל במצבים בהם מתקינים שעון עם אפליקציה (שעון חכם) ובמקרים כאלה צפו לתוספת במחיר של בערך 300 ש"ח. נדגיש כי המחיר המוצג עשוי להשתנות מעת לעת והוא אינו מחייב את בעלי המקצוע שאיתם תדברו בעת הפנייה אלינו.
מחיר ממוצע להתקנת שעון לדוד

מחיר ממוצע להתקנת שעון לדוד: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך להתקין שעון לדוד חשמל?

רבים שואלים איך להתקין שעון לדוד חשמל? ומי בכלל מבצע התקנה שכזו? חשוב לציין כי התקנה זו היא מורכבת ולכן צריך להיות או טכנאי דודי חשמל טוב, או חשמלאי מוסמך המבין במעגלים חשמליים. הסיבה לכך היא שכאשר מדובר על דודי חשמל, אנו עוסקים עם מתח גבוה וכדאי מאוד להפקיד את העבודה בידי גורם מקצועי, בעל הידע והניסיון, כמו גם הציוד המקצועי המתאים. הקפידו על עבודה עם גורם מוסמך כמו חשמלאי מוסמך או טכנאי דודים בעל ההכשרות הרלוונטיות ואל תתפשרו על חובבנים.

יש דבר כזה שעון אלחוטי לדוד?

החידושים בעולם החשמל והבית החכם בהחלט נכנסים לעולם המודרני ככל שעוברות השנים וכיום ניתן לראות מגוון רחב של טיימרים התואמים דוודים שניתן להפעיל באמצעות אפליקציה, כלומר באופן אלחוטי. זכרו שתמיד קיימת האפשרות לכוון את השעון האנלוגי לשעות מסוימות לדוגמה כאשר אתם חוזרים מהעבודה, למשך הזמן הרצוי.
 
*לא בטוחים איך מכוונים את שעון הדוד? הנה מדריך לכיוון השעון שיעשה לכם סדר בבלאגן.

החברות המובילות את תחום השעונים

בשוק הישראלי יש לא מעט חברות אשר מספקות פתרונות של שעונים עבור הדוד. החברות המרכזיות בתחום הן גוויס, גרסלין, אומגה, וויסבורג, חברתניסקו, תה"ט וחברות נוספות. ברשותכם קיימת האפשרות לרכוש את השעון באופן עצמאי מאחת החנויות והמשווקים המורשים אך גם להיעזר בשירותיו של בעל המקצוע שמבצע את ההתקנה, כאשר רוב המתקינים יספקו שירות הכולל את רכישת המוצר ואת ההתקנה במחיר משתלם יותר.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מה עדיף - טיימר אנלוגי או דיגיטלי?

אם אתם לפני התקנת שעון לדוד ואתם מתלבטים האם לבצע התקנה של שעון אנלוגי פשוט או דווקא ללכת על האופציה הדיגיטלית, נמליץ לכם כמובן לבחור בטיימר דיגיטלי במידה והתקציב מאפשר זאת מכיוון שבעתיד, יהיה ניתן לחברו למערכות של בית חכם ולשלוט על ההדלקה והכיבוי בצורה קלה ופשוטה, גם באמצעות האפליקציה בסמארטפון. בכל אופן, זכרו שבדרך כלל על התקנת טטימר לדוד חשמל, נהוג לספק אחריות של מספר חודשים ולכן וודאו זאת מול הגורם שעתיד לבצע את העבודה.