מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

שסתום אל חוזר לדוד

זקוקים להתקנה של שסתום אל חוזר בדוד השמש שלכם? למה לשלם מחיר יקר? הזמינו טכנאי דודי שמש מקצועי במחירים מצוינים ותוכלו לחסוך בעלויות. 

מה תפקידו של שסתום אל חוזר לדוד?

התקנה של שסתום אל חוזר לדוד היא חשובה מאוד ויכולה לחסוך לכם לא מעט כסף בהמשך. תפקידו של שסתום זה הוא למעשה למנוע כניסה של מים חמים מהדוד לתוך צינור המים הקרים במקרים בהם יש הפסקת חשמל או במצבים בהם מופסקת זרמית המים בעקבות תקלה כלשהי. 

התקנת שסתום אל חוזר לדוד שמש

מחיר התקנת שסתום אל חוזר לדוד שמש

בעבור התקנה סטנדרטית של שסתום, תשלמו בדרך כלל סכום עשר נע בין 250 ש"ח ל-450 ש"ח עבור עבודת ההתקנה, כולל עלות השסתום עצמו. מחיר התקנת שסתום אל חזור לדוד שמש אשר מתבצעת בתנאי התקנה לא נוחים, עשויה לייקר מעט את העלות. על כן חשוב לציין מה הוא סוג הגג שלכם (גג שטוח? רעפים?) ולבקש הצעת מחיר כבר בשיחה הראשונה עם הטכנאי.

מחיר ממוצע של התקנת שסתום אל חוזר בדוד

מחיר ממוצע של התקנת שסתום אל חוזר בדוד : 350 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד יכול לסייע השסתום בחסכון עלויות?

כפי שהסברנו קודם לכן, במקרים של הפסקת חשמל או תקלות בדוד, השסתום מונע בריחה של המים שהתחממו בדוד השמש ולכן חוסך לנו תהליך נוסף של חימום המים מחדש. בנוסף, השסתום עוזר להגן מפני תקלות בגוף החימום וזאת מאחר וכאשר גוף החימום פועל כאשר אין מים, הוא עשוי להתקלקל. 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

התקנה של שסתום אל חוזר לדוד חשמל או שמש בזול

זקוקים להתקנה מהירה ומקצועית של שסתום אל חוזר? ניתן להזמין דרך פורטל טופ דודים התקנה של שסתום אל חוזר לדוד חשמל וגם דוד שמש בהתאם לסוג הדוד שיש אצלכם בבית. קיימת אפשרות להזמנת השירות עבור דוד בכל גודל, החל מדודי שמש קטנים בנפח 60 או 80 ליטר ועד לדודים גדולים יותר כמו דודים בנפח של 200 ליטר. התקנת השסתום יכולה להתבצע כמעט בכל דוד, ללא קשר לסוג או היצרן שלו.