פלאנג' לדוד שמש

החלפת פלאנג' לדוד שמש תואם לכל החברות: כרומגן, אמקור, אמישראגז סולאר, נימרוד ועוד חברות ויצרנים מובילים בארץ! דרך טופ דודים תוכל לבצע השוואת מחירים ולהזמין החלפה לפלאנג' הדוד במחיר זול ומשתלם.

מה זה פלאנג' לדוד?

שמו העברי של ה"פלאנג" הוא "אוגן" והוא מכיל את גוף החימום והטרמוסטט, לעיתים גם (בדגמים מסוימים), מאיץ חום פנימי המסייע לחימום מהיר יותר של המיכל (ניתן לראות בדודים של כרומגן). הפלאנג' מחובר אל הדוד בצורה נוחה המאפשרת פירוק מהיר שלו והסיבה היא שמרבית התקלות בדוד הם באזורו. בין אם זה גוף החימום עצמו, הטרמוסטט או שניהם ואז למעשה נדרש לבצע החלפת פלאנג' בדוד.

מה המחיר להחלפת פלאנג'?

מחיר החלפת פלאנג' נע בין 500 - 750 ש"ח (תלוי בגודל הדוד וסוג הפלאנג'). המחיר כולל את החלקים (תושבת, גוף החימום, טרמוסטט ומאיץ) וכמובן העבודה אשר כוללת: פירוק הפלאנג' הישן, ניקוי בסיסי לדוד לאחר ריקון וחיבור מחדש. חשוב לציין כי במידה ותיקון הדוד קשה בגלל גישה לגג או גגות רעפים (בעיקר בבית פרטי), תיתכן עלות נוספת על כך. לכן מומלץ להתייעץ טלפונית ולתתת הסבר מלא לפני קבלת הצעת המחיר והגעתו של טכנאי הדודים לביתכם.

איך מחליפים פלאנג' בדוד?

ערכנו בעבורכם סרטון המדגים במהירות איך מתנהל תהליך החלפת הפלאנג' על ידי טכנאי דודי שמש וחשמל, צפו בסרטון:


 

הנה התהליך במורחב:

1. ניתוקים: מנתקים את המים וכמובן את אספקת החשמל לדוד (רצוי מלוח החשמל).
2. פירוק: מפרקים את האוגן ומפרקים את החוטים (הארקה וחשמל).
3. ריקון הדוד: כעת, מסירים את הפלאנג' ומרוקנים את הדוד (זה הזמן גם לנקות מעט)
4. חיבור מחדש: מתקינים את החלק החדש ומוודאים חיבור חוטים וחיזוק ברגים.
5. ממלאים: פותחים את שיבר המים ומעלים את הפחת בחזרה..
6. בדיקה וסיום: מפעילים את הדוד לאחר שהוא התמלא במים, מוודאים שאין נזילות ושאכן הדוד מחמם.

תיקון פלאנג' בדוד שמש

מבין הבעיות הנפוצות ביותר בדודים: הפלאנג'

כל מי שיצא לו להיתקל בבעיות בדוד, זה מצב מאוד לא נעים ואף יכול ממש לתקוע את החיים, כאשר הבעיה הנפוצה ביותר בדודים היא החלק של הפלאנג', שיש להחליף אותו אחת לכמה זמן ובמידה והוא נשחק, זה עלול לגרום לנזילה, בזבוז מאסיבי של חשמל או לפיצוץ בדוד במקרים קיצוניים ובעקבות כך, טופ דודים מציעים לכם שירות החלפה במחירים נוחים, שירות שמגיע עד הבית ומטפל לכם בבעיה בזריזות וביעילות, אצלנו תוכלו לקבל באופן מיידי עד שלוש הצעות מחיר של טכנאי דודי שמש איכותיים הנמצאים באזורכם הלוקאלי.

אלו הן החברות הנפוצות והפופלאריות בתחום

יצרני הדוודים התחילו לבנות מערכות סגורות אשר חלקי החילוף שלהם תואמים להם בלבד, זאת לא רק בשביל לתחזק את החברה אלא בגלל שמערכת חימום כמו כרוגמן מציעה חלקים באיכות מסיומת לעומת חברות אחרות והן רוצות לשמור על איכות המוצר שלהן וכמובן על האחראיות, כיום ניתן למצוא פלאנג' לכרומגן או תואם (מה שמסיר את האחריות, אך מוזיל בעלויות) ובדומה לכך גם חברות ויצרניות נוספות כמו אמקור, נימרוד דודי שמש, אמישראגז סולאר ועוד יצרניות, לא תמיד כדאי לרכוש חלק תואם אלא לעיתים מומלץ לרכוש מקורי וזה בעיקר תלוי בתקופת האחריות שנותרה לכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה