מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משאבת סחרור מים לדוד שמש

מהו תפקידה של משאבת סחרור מים? מתי נשתמש בה וכמובן שירותי התקנה, תיקון והחלפה למשאבות סחרור לדוד שמש, קבל הצעות מחיר כבר עכשיו מטכנאים באזורך והתחל לבצע השוואת מחירים בינהם.

מה זה משאבת סחרור מים?

משאבה לסחרור מים נמצא בעיקר לשימוש במים חמים או רענון מאגרי מים עומדים, תפקידה הוא בעצם להזרים מים באופן רציף ובעצם לערבב מאגרי מים, בדודי שמש היא מגיע לידי ביטוי במים המתחממים באנרגייה הסולארית ומיד נסביר על כך לעומק. מדובר על משאבה קטנה אשר מותקנת בחלקו של הצינור, היא יודעת מתי לעבוד ומתי להפסיק לבד ועושה את עבודתה באופן נאמן לאורך זמן רב.

מתי נצטרך להשתמש במשאבת סחרור?

השימוש במשאבות סחרור יעשו בעיקר בבניינים בהם מותקנים דודי שמש, כאשר הקולטים נמצאים על הגג והדוד נמצא בצמוד לדירות (במסתור הכביסה). באופן טבעי ובריא הדוד צריך להיות מותקן מעל לקולטים מבחינת גובה וכאשר המים החמים בקולט מתחממים הם עולים מעלה אל המיכל של הדוד ונשארים שם, במצב בו דוד השמש נמצא מתחת לקולטים נצטרך להשתמש במשאבת סחרור למים על מנת להזרים את המים החמים מהקולטים אל המיכל של הדוד.

משאבת סחרור מים חמים לדוד

התקנת משאבת סחרור לדוד שמש

שינוי במיקום הדוד, התקנת דוד חדש או החלפת משאבת סחרור יאצלו אתכם להזמין טכנאי דודי שמש או אינסטלטור לביצוע העבודה, לרבות עבודה כזו מתבצעת דווקא על ידי טכנאי דוודים כי מזמינים אותם כאשר הדוד לא מחמם את המים ולכן מתחליטים לבדוק אפשרויות. לאחר בחינה של הטכנאי הוא יחליט האם צריך לתת פתרון כמו משאבת סחרור למים החמים או משהו אחר.

מחיר החלפת משאבת סחרור מים חמים לדוד

יש משאבת סחרור קטנה ויש גדולה, כאשר כן אנו נדבר על המשאבה הגדולה המתאימה למערכות סולאריות שלמות לכלל הבניין, החלפה והתקנה של משאבת סחרור לדוד שמש ובפרט למערכת סולארית נעה בין 1,200 - 1,800 ש"ח, מדובר על עבודה כולל המשאבה כמובן.