מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

מגן אבנית לדוד שמש

הקדמת תרופה למכה, זאת הפעולה המרכזית אשר מבצע מסנן אבנית לדוד אשר מגן ומונע בעיות עתידיות בשל אבנית בדודי השמש והחשמל שלכם, אם בעבר היו לכם בעיות אבנית בדוד זהו מוצר אולטמטיבי בעבורכם אשר יכול לחסוך לכם כאב ראש וכסף בעתיד.

מהן "הסגולות" של מסנן האבנית

מונע הצטברות של אבנית בדופן המיכל ועל גבי גוף החימום.
מגן על הדוד עצמו מפני נזילות, דליפות ומונע בלאי מוקדם.
מספק לנו מקלחת נקייה יותר ובסופו של דבר חימום מהיר יותר.
מחירו של מגן האבנית זול ולכן הוא משתלם בהחלט.

מה זה מסנן לדוד שמש נגד אבנית?

מרבית התקלות הנפוצות בדודים נגמרות בשל אבנית, בין אם זה בלאי מוקדם, תקלה בגוף החימום, נזילה או דליפה מהמיכל, חימום איטי של המים ואפילו התפוצצות של צינור האבנית היא האויב הגדול ביותר של מיכלי הדוד שלנו ויש למנוע ממנה להצטבר ולגרום נזקים אשר בסופו של דבר יעלו לנו הרבה מאוד כסף (לעומת מחיר מסנן אבנית) ולכן זהו מוצר חשוב לכל בית. גם למכונות הכביסה יש מסנן משלהם, גם למדיחי הכלים וישנם כאלו אשר מתקינים מסננים ענקיים לכל הבית עצמו (אגב במקרים כאלו אין צורך במגן אבנית פרטני לדוד), מניעת הגעת אבנית לצינורות, לקולטים ולדוד יכולה למנוע המון תקלות ולתת לכם שקט לאורך זמן ומים חמים ונקיים, אז למה לא בעצם? כמה זה כבר יכול לעלות? המשיכו לקרוא.

רוצים לדעת כמה עולה מסנן אבנית לדוד?

מדובר על מוצר לא גדול ובעל התקנה שאינה מורכבת במיוחד, כל אחד אשר ידוע מעט אינסטלציה יכול להתקין מגן אבנית בקלות, מחיר התקנה כולל המוצר עצמו נע בין 350 - 500 שקלים וזה תלוי בנפח המיכל שלכם ולכמות המים הזורמים בו, כאשר ככל המיכל קטן ויתר המחיר גם הוא, אך נוסיף ונאמר כי אין הפרשי מחירים גדולים למדיי והטווח שנתנו לכם הוא לגיטימי לחלוטין, עוד נספר כי ישנם סוגים שונים ואפילו מותגים כמו כרומגן, אמקור, אמישראגז סולאר, טל סחר ועוד אשר מספקים סננים משלהם אך ניתן לרכוש באופן פרטני דרך כל אחד מן הטכנאים ומהתקינים איזה מסנן שתרצו ובמגוון רמות ואיכויות שונות, זה כמובן בהחלטתכם ועל פי תקציבכם.

מהו תפקידו של מגן האבנית?

על מנת לשמור על חיי מיכל הדוד שלכם ועל שאר החלקים הפנימיים כמו גוף החימום, הטרמוסטט והפלאנג' כולו, יש להתקין מסנן אבנית ייעודי לדוד, אשר מחובר בקרבתו ומועד כניסה של אבן לתוך המיכל, מה ששומר על אורך החיים והתפקוד השותף של הדוד שלכם לפי 2 יותר זמן! הרי אבנית היא הגורם המרכזי והעיקרי לנזקים ותקלות בדודים, אז מדוע לא לבצע פעולה כלכך פשוטה שתחסוך לכם בתקלות עתידיות ואף בכסף? זהו פתרון אידאלי וניתן לומר זול בהתחשב בשאר החלקים שתצטרכו להחליף עקב בעיות ונזקי האבנית בדוד שלכם.


נזקי האבנית

שירותי התקנה בכל אזורי הארץ

"טופ דודים" הנו פורטל ארצי גדול אשר מטפל בכל הנושאים הקשורים אל דודי שמש וחשמל ואלו אשר מקבילים אליהם בדיוק כמו המוצר הנ"ל, ברשותנו "ארסנל" של חברות, מתקינים וטכנאים אשר ישמחו לתת לכם שירות ומענה לכל בעיה שיש אצלכם בבית, כל תוספת שתרצו להוסיף וכל מיכל שתרצו להתקין. אנו כאן על מנת לשלוח אליכם הצעות מחיר בכל אחד מן אזורי המדינה השונים ולתת מענה ופתרון מקיף לענף זה, אנחנו עובדים ופועלים עם הטובים ביותר ודואגים שלכם יהיו כמה הצעות על מנת לבצע השוואת מחירים מהירה ושבסופו של דבר אתם תוכלו לקבל את השירות הכי טוב בכמה שפחות כסף.