מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

חמם מהיר לדוד חשמל ושמש

המים מתחממים לאט? רוצים לעשות מקלחת זריזה? הפתרון האולטמטיבי בעבורכם הוא חמם המים המהיר אשר נקרא גם "מאיץ חום לדוד" והוא יספק לכם מקלחת חמה בתוך כמה דקות ספורות, גם בימי החורף הקרים ביותר, רכשו והתקינו כעת דרך "טופ דודים" וקבלו כמה הצעות מחיר.

כמה עולה חמם מהיר לדוד?

ישנם כמה חברות אשר מספקות חמם מהיר לדוד (מאיץ). המוכרות והנפוצות ביותר הן: כרומגן, אמקור, ESB, "חומי", מג'ק חום, "פלא חום" ויבואנים נוספים רבים, מחיר מאיץ חום לדוד משתנה לפי החברות השונות אך מדובר על טווח יחסית אחיד של בין 300 - 700 שקלים כולל שירותי התקנה או החלפה של המכשיר הישן, לידע נוסף על מחירים בקרו כאן וגלו עוד.

התקנת חמם מהיר לדוד

התקנת חמם מהיר לדוד: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מי צריך מאיץ חום לדוד?

אלו אשר לא אוהבים לחכות זמן רב מידי למקלחת ומשפחות מרובות ילדים בעלות דודים בנפחים גדולים (בין 150 - 300 ליטרים) יכולים להשתמש במוצר החיצוני אשר פועל בצורה מדהימה לחימום מהיר יותר של המים ותורם גם לחסכון בחשמל באמצעות השיטה בה הוא פועל, בעצם חמם מים חיצוני לדוד הוא מעין מיכל אשר מחמם במהירות רבה כמות קטנה של מים ומכניס אותם למיכל הראשי.

 

המים החמים נמצאים באופן יחסי בתחתית הדוד והקרים בחלקו העליון כך שאם תחליטו להתקלח בזמן שהחמם דולק יהיו לכם מים חמים המספיקים למקלחת קצרה מבלי לחמם את כל הדוד עצמו אשר עשוי לקחת דקות ארוכות (כאן תוכלו לראות כמה זמן לוקח לחמם דוד וכמה זה עולה לכם). המאיץ פותר בעיות רבות ומקל על המערכת הפנימית ותורם בהפעלות קצרות יותר ובשימוש מהיר יותר במים כך שגם חשמל נחסך בסופו של יום.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

האם ניתן להתקין מאיץ חום לדוד שוכב?

גם דוד חשמלי שוכב או שמש, יכול לקבל את המיכל החיצוני אשר גורם למים להתחמם מהר יותר, כן אנחנו מדברים על מאיץ החום הנהדר שעושה לנו חיים טובים יותר וכמובן גם חוסך לנו בעלויות, כמובן שישנם תנאים בסיסים למאיץ החיצוני, הוא צריך מקום נוסף, הוא יכול להיות מותקן בשכיבה במידה ואכן אין סכנת התחממות ונפח מספק ומומלץ לידע את המתקין טרם מגיע כי מדובר על דוד שוכב ושמראש יביא את החלקים המתאימים לביצוע העבודה.


מאיץ חום חיצוני לדוד

שירותי התקנת מאיץ לדוד שמש והחלפה מהירים במיוחד!

פורטל "טופ דודים" מעניק פתרונות רבים ובשלל אזורים ברחבי המדינה, באמצעות טופס יצירת קשר או חיוג אל נציג טלפוני של הפורטל אתם יכולים להשאיר פרטים ואנו נדאג לכך שתקבלו טכנאי דודים במהירות אשר יספק לכם מאיץ חום במחיר נהדר, השירות תמיד יכלול התקנה או החלפה (במידה וקיים) והמחירים בעבור השירותים הנ"ל צריכים להיות כמעט זהים.

 

אם אם יודעים לעשות זאת בעצמכם תוכלו למצוא בחנויות חשמל גדולות את המוצר ולרכוש אותו באופן פרטני, זכרו כי אתם צריכים ידע באינסטלציה ובחשמל על מנת להתקין מאיץ חום חיצוני לדוד חשמל וזהו עניין שאינו פשוט כלל. בנוסף אם קיים אצלכם דוד שוכב ההתקנה מסובכת עוד יותר ויש להיעזר בתוספות ולא להשכיב את החמם, במקרים כאלו מומלץ להזמין טכנאי לביצוע התקנה גם אם מדובר על עלות נוספת.

יתרונות של מאיץ לדוד שמש

מתלבטים אם להתקין מאיץ לדוד שמש? אלו היתרונות של מאיץ חום לדוד:

  • חיסכון בחשמל - חימום של המים בדוד לוקח זמן, במיוחד בימי חורף שבהם אתם בסך הכל רוצים מקלחת חמה ונעימה. באמצעות גוף חימום מהיר לדוד, תוכלו להנות ממים חמים ואפילו רותחים במקלחת בתוך 20 דקות! באמצעות החימום המהיר, תוכלו לחסוך בחשבון החשמל!
     
  • מים חמים במהירות - אין יותר את המצבים האלה שבהם אתם באים להתקלח ואז אתם אומרים ''אוי לא הדלקתי את הדוד''. באמצעות המאיץ תוכלו להנות ממים חמים בתוך זמן קצר!

חסרונות של מאיץ לדוד שמש

לא הכל ורוד עם מאיץ לדוד שמש, יש לו גם חסרונות. אמנם הם מאוד קטנים לעומת היתרונות שהוא מביע עמו, אבל עדיין, חשוב שתהיו מודעים גם לחסרונות:

  • אבנית בדוד - מכיוון והמאיץ חום גורם לחימום מהיר יותר של המים הוא גם גורם להצטברות יותר גדולה של אבנית ויוצר יותר בלאי בדוד. בעקבות הבלאי שהוא יוצר, הוא מקצר את חיי הדוד.
     
  • כמות קטנה של מים - המאיץ חום לדוד כמו שכבר הבנתם, גורם לכך שהוא מחמם מהר אבל כמות קטנה של מים. ולכן, זה מספיק לרוב רק למקלחת מהירה (אלא אם כן אתם מתקלחים מהר מאוד).

 

פלאנג

לאיזה דודים מתאים מאיץ חום לדוד שמש?

באופן כללי, מאיץ חום לדוד שמש מתאים לכל סוגי הדודים. מלבד דודי שמש שוכבים שלהם הפתרון הוא מאיץ חום חיצוני לדוד שמשמאיץ לדוד יהיה הכי יעיל בעיקר לדודי שמש בעלי נפח גדול שמעוניינים בחימום מים מהיר שתספיק למקלחת אחת. למי הוא פחות יהיה יעיל? לדודי שמש בעלי נפח קטן שהמים שלהם גם ככה מתחממים דיי מהר.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

החלפת מאיץ חום לדוד שמש - כל כמה זמן?

החלפת מאיץ חום לדוד שמש תהיה בדרך כלל כל 3 שנים. ישנם מקרים שבהם המאיץ חימום לדוד מתפורר בגלל שהוא עשוי מפלסטיק, אבל זה ממש לא נפוץ. יש לציין שבמידה ואתם צריכים להחליף את הפלאנג' בדוד, ברוב המקרים גם המאיץ לדוד יוחלף יחד עם הפלאנג'. למה אתם שואלים? כי במידה ויש אבנית על המאיץ, גם על הפלאנג' יהיה אבנית ולהפך. לכן, ברוב המוחלט של המקרים תחליפו את שני הרכיבים האלה יחד.

 

זמן ממוצע להחלפת מאיץ חום לדוד שמש:
3 שנים
שלוש וחצי שנים משך זמן שנתיים וחצי

שאלות נפוצות בנושא:

איך עובד חמם מהיר?

במיכל נפרד וקטן יותר מתחממים מים על ידי גוף החימום ונשפכים לתוך מיכל הדוד. ישנם 2 סוגי מאיצי חום פנימי וחיצוני. כאשר הפנימי פועל על בסיס גוף החימום של הדוד והחיצוני עם גוף חימום נוסף.


כמה זמן חוסך מאיץ חום לדוד?

על פי בדיקות חימום באמצעות מאיץ חום לדוד חוסך לנו בשני שליש מזמן החימום. אם היה צריך לחכות כ-3 שעות לחימום מלא של הדוד. עם חמם נחכה שעה אחת בלבד לחימום מלא.


מה השוני בין חמם פנימי לחיצוני?

חמם פנימי אשר מורכב בדודי כרומגן למשל. אכן מאיץ את זמן החימום אך פועל עם גוף החימום של הדוד ולא עם גוף חימום נוסף. כפי שנעשה עם מאיץ חיצוני.


מחמם מים היברידי ESB של חברת BI ENERGY

מחפש אחר חוות דעת של מחמם מים היברידי של חברת בי אנרג'י? רוצה לקבל מידע נוסף אודות מחמם מים ESB? טופ דודים מספקת שירותי התקנה של מחמם מים היברידי במחירים משתלמים במיוחד, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא מחמם מים esb מחיר מיוחד מובטח לכם! למידע נוסף, צפו בסרטון הבא: