מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

חמם מהיר לדוד חשמל ושמש

המים מתחממים לאט? רוצים לעשות מקלחת זריזה? הפתרון האולטמטיבי בעבורכם הוא חמם המים המהיר אשר נקרא גם "מאיץ חום לדוד" והוא יספק לכם מקלחת חמה בתוך כמה דקות ספורות, גם בימי החורף הקרים ביותר, רכשו והתקינו כעת דרך "טופ דודים" וקבלו כמה הצעות מחיר.

כמה עולה חמם מהיר לדוד?

ישנם כמה חברות אשר מספקות חמם (מאיץ) לדודים המוכרות והנפוצות ביותר הן: כרומגן, אמקור, ESB, "חומי", מג'ק חום, "פלא חום" ויבואנים נוספים רבים, המחיר משתנה לפי החברות השונות אך מדובר על טווח יחסית אחיד של בין 300 - 700 שקלים כולל שירותי התקנה או החלפה של המכשיר הישן, לידע נוסף על מחירים בקרו כאן וגלו עוד.

התקנת חמם מהיר לדוד

התקנת חמם מהיר לדוד: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מי צריך מאיץ חום לדוד?

אלו אשר לא אוהבים לחכות זמן רב מידי למקלחת ומשפחות מרובות ילדים בעלות דוודים בנפחים גדולים (בין 150 - 300 ליטרים) יכולים להשתמש במוצר החיצוני אשר פועל בצורה מדהימה לחימום מהיר יותר של המים ותורם גם לחסכון בחשמל באמצעות השיטה בה הוא פועל, בעצם חמם מים חיצוני לדוד הוא מעין מיכל אשר מחמם במהירות רבה כמות קטנה של מים ומכניס אותם למיכל הראשי, מי שקרא קצת באתר של טופ דודים יודע כי המים החמים נמצאים באופן יחסי בתחתית הדוד והקרים בחלקו העליון כך שאם תחליטו להתקלח בזמן שהחמם דולק יהיו לכם מים חמים המספיקים למקלחת קצרה מבלי לחמם את כל הדוד עצמו אשר עשוי לקחת דקות ארוכות (כאן תוכלו לראות כמה זמן לוקח לחמם דוד וכמה זה עולה לכם). המאיץ פותר בעיות רבות ומקל על המערכת הפנימית ותורם בהפעלות קצרות יותר ובשימוש מהיר יותר במים כך שגם חשמל נחסך בסופו של יום.

האם ניתן להתקין מאיץ חום לדוד שוכב?

גם דוד חשמלי שוכב או שמש, יכול לקבל את המיכל החיצוני אשר גורם למים להתחמם מהר יותר, כן אנחנו מדברים על מאיץ החום הנהדר שעושה לנו חיים טובים יותר וכמובן גם חוסך לנו בעלויות, כמובן שישנם תנאים בסיסים למאיץ החיצוני, הוא צריך מקום נוסף, הוא יכול להיות מותקן בשכיבה במידה ואכן אין סכנת התחממות ונפח מספק ומומלץ לידע את המתקין טרם מגיע כי מדובר על דוד שוכב ושמראש יביא את החלקים המתאימים לביצוע העבודה.


מאיץ חום חיצוני לדוד

שירותי התקנה והחלפה מהירים במיוחד!

פורטל "טופ דודים" מעניק פתרונות רבים ובשלל אזורים ברחבי המדינה, באמצעות טופס יצירת קשר או חיוג אל נציג טלפוני של הפורטל אתם יכולים להשאיר פרטים ואנו נדאג לכך שתקבלו טכנאי דודים במהירות אשר יספק לכם מאיץ חום במחיר נהדר, השירות תמיד יכלול התקנה או החלפה (במידה וקיים) והמחירים בעבור השירותים הנ"ל צריכים להיות כמעט זהים. אם אם יודעים לעשות זאת בעצמכם תוכלו למצוא בחנויות חשמל גדולות את המוצר ולרכוש אותו באופן פרטני, זכרו כי אתם צריכים ידע באינסטלציה ובחשמל על מנת להתקין מאיץ חום חיצוני לדוד חשמל וזהו עניין שאינו פשוט כלל. בנוסף אם קיים אצלכם דוד שוכב ההתקנה מסובכת עוד יותר ויש להיעזר בתוספות ולא להשכיב את החמם, במקרים כאלו מומלץ להזמין טכנאי לביצוע התקנה גם אם מדובר על עלות נוספת.

שאלות נפוצות בנושא:

איך עובד חמם מהיר?

במיכל נפרד וקטן יותר מתחממים מים על ידי גוף החימום ונשפכים לתוך מיכל הדוד. ישנם 2 סוגי מאיצי חום פנימי וחיצוני. כאשר הפנימי פועל על בסיס גוף החימום של הדוד והחיצוני עם גוף חימום נוסף.


כמה זמן חוסך מאיץ חום לדוד?

על פי בדיקות חימום באמצעות מאיץ חום לדוד חוסך לנו בשני שליש מזמן החימום. אם היה צריך לחכות כ-3 שעות לחימום מלא של הדוד. עם חמם נחכה שעה אחת בלבד לחימום מלא.


מה השוני בין חמם פנימי לחיצוני?

חמם פנימי אשר מורכב בדודי כרומגן למשל. אכן מאיץ את זמן החימום אך פועל עם גוף החימום של הדוד ולא עם גוף חימום נוסף. כפי שנעשה עם מאיץ חיצוני.


מחמם מים היברידי של ESB

מחפש אחר חוות דעת של מחמם מים היברידי? רוצה לקבל מידע נוסף אודות מחמם מים ESB? טופ דודים מספקת שירותי התקנה של מחמם מים היברידי במחירים משתלמים במיוחד, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא מחמם מים esb מחיר מיוחד מובטח לכם! למידע נוסף, צפו בסרטון הבא:


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה