מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

החלפת צינור דוד שמש

הצינור של הדוד נוזל? אולי יש לו קורוזיה? בעמוד תראו מה המחיר של החלפת צינור דוד שמש ומה חשוב לדעת לפני שהטכנאי מבצע את ההחלפה.

כמה עולה החלפת צינור דוד שמש?

מחיר החלפת צינור דוד שמש נע בין 300 - 450 ש"ח עבור דוד שמש שנמצא על גג שטוח. במידה ודוד השמש נמצא על גג רעפים מחיר ההחלפת נע בין 350 - 550 ש"ח.

 

מחיר החלפת צינור דוד שמש בממוצע

מחיר החלפת צינור דוד שמש בממוצע: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

החלפת צינור דוד שמש, מתי נצטרך?

את הצינור של דוד השמש נחליף ברגע שהדוד נוזל מהצינור המדובר. חשוב להגיד שלפעמים הבעיה שיש נזילה בדוד היא בגלל הצטברות של אבנית על הקולט וסתימה שנוצרה מכך, לכן לפני שטכנאי הדודים בוחר שזו הדרך הטובה ביותר לתקן את דוד השמש ודאו שהוא בודק אם יש בעיה בקולט. אם זו אכן הבעיה הפיתרון המומלץ הוא דווקא לנקות את הקולט.

 

החלפת צינור דוד שמש

לפני החלפת צינור לדוד שמש חשוב שתדעו

ודאו איזה צינור טכנאי הדודים מתכנן להתקין לכם. ודאו שהוא מחבר לכם צינור לדוד שמש העשוי נחושת או צינור PEX ולא צינור פלסטיק SP מפני שצינור SP לא עמיד בפני חום ואז הבעיה שלכם תחזור שוב.

 

בנוסף בשביל למנוע את הסתימה בקולטים בעתיד כדאי לכם להתקין מסנן אבנית בשעון המים ותראו איך הדוד שלכם סובל מפחות בעיות.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

האם תיקון צינור דוד שמש הוא אפשרי?

אמנם זה יכול להיראות מפתה לנסות לתקן את צינור דוד השמש עם איזולירבנד או פתרונות יצירתיים אחרים, אבל אלו פתרונות זמניים שלא יחזיקו מעמד לאורך זמן ומהר מאוד תמצאו את עצמכם עם אותה הבעיה. בגלל זה מומלץ להחליף את הצינור לגמרי ולדעת שיש לכם ראש שקט בנושא.

מצאו טכנאי דודים מומלצים להחלפת הצינור לדוד השמש

מחפשים טכנאי דודים מומלץ וזול להחלפת צינור לדוד שמש? מצאו אותו עם טופ דודים. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאי דודי שמש מומלצים בעירכם עבור החלפת הצינור של הדוד. השוו בין הצעות המחיר שלהם וחסכו עד 37% במחיר.