מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

גוף חימום לדוד

התקלקל גוף החימום בדוד השמש? צריך החלפה ובמחיר זול? טופ דודים מספקת גוף חימום לדוד שמש במחיר משתלם, אנו מספקים את כל הסוגים המתאמים לכל החברות כגון: כרומגן, אמקור, נימרוד, טל סחר וגם ירדן.

החלפת גוף חימום לדוד, תיקון פשוט וזול

מים חמים הם אחד המצרכים הנפוצים ביותר לשימוש בבית, ועם זאת הם אולי הכי פחות מוכרים לתפעול או לתיקון ברגע שמתעוררת תקלה. אם התעוררה אצלכם תקלה בדוד והמים לא מתחממים או שהם מתחממים בצורה איטית באופן חריג. איך תדעו האם צריך להחליף את הדוד כולו, או את גוף החימום בלבד? עם המומחים האמינים של פורטל "טופ דודים" לא צריך להתלבט יותר, ובמאמר זה תוכלו למצוא מידע שימושי שיעזור לכם לדעת טוב יותר מה נכון עבור המצב שלכם, עוד לפני הגעת המתקין עצמו.

אז כמה עולה גוף חימום לדוד שמש?

החלפת גוף חימום לדוד שמש אינה אמורה לעלות מעל ל- 500 שקלים כאשר המחיר הממוצע בשוק נע בין 350 - 500 ש"ח. ובהחלט ניתן למצוא מתקינים המציעים שירות דומה במחירים משתלמים, לעתים באופן משמעותי. באתר "טופ דודים" תוכלו ליהנות ממבחר איכותי ומגוון של שירותי החלפת גוף חימום לדוד, בכל אזור בארץ ועם מחייבות לאמינות ויושרה.

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום

מחיר ממוצע להחלפת גוף חימום: 425 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

איך יודעים שיש תקלה בגוף החימום?

אז מה בעצם מאפיין תקלה המצריכה החלפה של גוף חימום? כיצד נדע שמדובר על גוף החימום ולא משהו אחר? אז ככה: לא תמיד נוכל לדעת בוודאות שמדובר על הדוד, יכול להיות טרמוסטט, יכול להיות כל הפלאנג' ויכול להיות גם דברים ותקלות מסובכות יותר. האמנם, התקלה השכיחה ביותר בדודי שמש וחשמל היא גוף החימום, אשר נוטה לצבור אבנית ולההירס בגלל בלאי. זיהוי תקלה של גוף חימום היא כאשר הדוד פועל בתקופת החורף באמצעות חשמל (או בקיץ ביום שאינו חם דיו) ואין לנו מים חמים בדוד. *אין קשר בין חימום מים על ידי הקולטים (אנרגיית השמש) וחימום מים על ידי גוף החימום של הדוד (חשמל).

 

קבלו מידע נוסף על זיהוי תקלה בגוף החימום ותדירות החלפת הרכיב:

 

מערך החימום הפנימי הפסיק לעבוד?

אז כפי שנרמז קודם שאלת השאלת היא - האם מדובר בבעיה מערכתית כוללת, או שניתן לבצע רק החלפת גוף חימום לדוד? כדי לענות על כך, ניתן לזהות כמה מצבים אפשריים העשויים להעיד על התקלה: ראשית כמובן, אם המים לא מתחממים גם כאשר הדוד דולק במשך שעות ארוכות, או שלחלופין הם מתחממים במידה מעטה ולא מספקת כלל; במקרים כאלה, ההמלצה הטובה ביותר היא לעלות לגג (רק במידה והדבר בטיחותי!) ולבדוק בעצמכם את החלקים השונים, זאת כמובן כל עוד אתם מבינים פחות או יותר כיצד המערכת עובדת ואינכם מסתכנים חלילה, או שאין סכנה כי תגרמו לנזק נוסף בדוד שלכם. אם התקלה נראית לעין וניכר כי הדוד רקוב או שיש ממנו נזילה - משמעות הדבר היא שצריך להחליף את הדוד כולו. אך אם לא נראית תקלה מסוג שכזה, הרי שכנראה מדובר בגוף החימום עצמו. מעבר לכך, במקרים בהם נוצר קצר מיד עם הדלקת הדוד - גם אז תוכלו לדעת כי יש צורך בהחלפת גוף החימום עצמו, ולא בדוד כולו.
גוף חימום לדוד

איך להחליף גופי חימום בדודי שמש?

ראשית חשוב להדגיש כי החלפת גוף חימום נעשית על ידי איש מקצוע בלבד, ובמסגרתה הוא ינתק תחילה את הדוד מהחשמל (באופן זמני) כדי למנוע קצר, לאחר מכן ירוקן המתקין את הדוד באופן מבוקר ממים, וינקז אותם בצורה מסודרת דרך אחד הצינורות החוצה, ולבסוף הוא יחליף לא רק את גוף החימום עצמו אלא לרוב את כל המערכת העוטפת אותו - פעולה שאינה צריכה לעלות יותר מכמה מאות שקלים.

ביצוע השוואת מחירים להחלפת גוף חימום לדוד

רוצים לדעת כמה נמוך יכול להיות מחיר גוף חימום לדוד? לא משנה אם זהו גוף חימום לדוד חשמל או לדוד שמש, ההצעות שתקבלו מהאתר של "טופ דודים" הן הזולות והטובות בישראל. בכל אזור שתהיו, ועם הבטחה לשירות אדיב, מקצועי ולא מתפשר - אנו כאן לרשותכם, ונשמח להפתיע אתכם שוב ושוב הן בשירות והן במחיר.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

האם קיים גוף חימום מומלץ?

במצב הנתון כיום אין המלצה גורפת על גוף חימום ספציפי שאיכותו טובה בהרבה מן המתחרים, כיוון שכל החברות המובילות עומדות למרבה המזל בתווי תקן של איכות בטיחות קפדניים, ולכן יש להקפיד שהמתקין יעבוד עם אחת מאותן חברות, כמו גם יבטיח לספק לכם תעודת אחריות - מאת היצרן עצמו.

הסוגים הנפוצים ביותר של גופי החימום

גופי החימום בדודים יכולים להיות חיצוניים, פנימיים, בעלי יכולת אספקת חשמל גבוהה יותר או פחות, וחשוב לציין כי התאמתם באופן נכון לצרכים שלכם יכולה לחסוך בעלויות באופן משמעותי, ודאי לאורך זמן. כלל, כדאי להזמין את גוף החימום שיוצר על ידי אותה חברה שייצרה את הדוד שיש ברשותכם, כדי להבטיח התאמה מושלמת בין השנים.