התקנת שעון לדוד חשמל (טיימר)

צריך שעון לדוד חשמל במחיר מבצע כולל התקנה? הזמן כעת טיימר לדוד שמש מחברת "טופ דודים" או שעון חכם לדוד חשמלי וקבל מחירים מוזלים, אנו מספקים שעון לדוד גוויס, וויסבורד המתאים לקופסא 55, יש גם דגמים דיגיטליים.

שעון לדוד חשמל התקנה כלולה במחיר

החלטה נבונה לחסכון בחשמל ובמים חמים ל-24 שעות כאילו יש לך מערכת הסקה מרכזית כמו פעם. טיימר לדוד חשמל ניתן להתקין ותוך פחות משעה ואתה חוסך לך חשמל של מים חמים בעלות של בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח ישנם סוגים של טיימרים לדוד חשמלי על הקיר בלוח החשמל תחת הקיר יש טיימר עם רזרבה גם שיש הפסקות חשמל הוא ממשיך לפעול, בשוק קיימים סוגים רבים, כאשר ניתן למצוא גם דיגיטלי לדוד חשמל ואף שעון לדוד עם אפליקציה.

למה חשוב לבצע התקנה של טיימר לדוד חשמל?

תשובה: הפעלת הדוד לזמן ממושך מסוכנת מאוד וזאת משום שנפח המים החמים משתנה ומתרחב לפי 600 מנפחו הרגיל.
כאשר הוא מגיע לקיטור מים רותחים מעל 100 מעלות, אם נגרמת תקלה בתרמוסטט או התרמוסטט לא מרגיש את הטמפרטורה בשל האבנית הנמצאת בשרוול מאיץ החום, במצב זה אם שוכחים לכבות את הדוד המים ממשכים להתחמם מגיעים לרתיחה ויכולים לסכן את הצנרת את הדוד ואף לגרום חלילה לכוויות. לכן התקנתו נחוצה מאוד וכדאי מאוד שהטכנאי יבצע את ההתקנה, אם מכוונים את הטיימר לשעון לאחר זמן קצוב הוא מפסיק להתחמם. אפשר גם כמובן להעביר את הטיימר למצב עוקף שעון ואז הוא ישמש כמפסק רגיל לכל דבר, שעון שבת לדוד חשוב גם במקרים ורוצים לשמור על הדוד, במקביל לשימוש במגן אבנית לדוד גם השעון עוזר לשימור וייעול דוד החשמל שלכם.

יתרונותיו הרבים של שעון לדוד שמש

הבחירה של התחממות המים תלויה באנשי הבית ומצמצמת את העבודה של הדוד שמספקת חשבון חשמל רב בסוף החודש. שעון לדוד שמש משולב חשמל זה מאריך את אורך חייו של הדוד המיועד לחיות כ-10 שנים אך ההדלקה והכיבוי האין סופיים מורידים מחייו ובעזרת שעון לדוד שמש יש אפשרות לכוון לזמן קצר ונוח שבו הדוד יעבוד. טיימר זה מונע את הצורך לקום בבוקר ולהדליק את הדוד. עם כיוונון השעון לשעה המסויימת, המתג נדלק אוטומטית ומעלה את איכות החיים של הדיירים. בנוסף, יש את האפשרות של שעון שבת לדוד. בעזרתו שומרי שבת האסורים מלהדליק חשמל, משתמשים בו בהפעלה אוטומטית בשעות הרצויות, אז למה אתם מחכים? הזמינו כעת טכנאי דודי חשמל להתקנת טיימר לדוד.

סוגים שונים של טיימרים ושעונים לדוד חשמל

שעון לדוד וויסבורדשעון לדוד חשמל גוויסשעון לדוד מתאים לקופסא 55

איך להתקין שעון לדוד חשמל?

רבים שואלים, כיצד ניתן להתקין? התקנה זו היא מורכבת ואינה פשוטה וצריך להיות או טכנאי דודי חשמל טוב, או חשמלאי מוסמך המבין במעגלים חשמליים, כאשר מדובר על דודי חשמל, מדובר על מתח גבוה והנושא מתחיל להיות רגיש ומסוכן, התקנת שעון לדוד חימום הוא לא נושא פשוט יש לבצע חיבור בין שעון השבת לדוד חשמל והכל צריך להיות ע"י גורמים מוסמכים המבינים בתחום החשמל, אז אל תנסו לעשות לבד התקנת שעון כי עם חשמל לא משחקים.
להזמן טכנאי לצורך התקנה, צור קשר כעת עם טופ דודים.

יש דבר כזה? שעון לדוד אלחוטי?

החידושים בעולם החשמל והבית החכם בהחלט נכנסים לעולם המודרני והופכים אט אט למיינסטרים, כיום ניתן לראות מגוון וטיימרים התואמים דוודים שניתן להפעיל באמצעות אפליקציה ובאופן אלחוטי, מעבר לכך גם אם לא נלך אל קדמת הטכנולוגיה ויש האומרים שזה מותרות ואף מוגזם, לא חייבים להשתמש בשעון השבת לדוד הפשוט וישנם שעונים דיגיטליים לדוד חשמל שמש, שפועלים באופן אוטומטי, אין צורך לגשת אל ארון החשמל עוד ולכוון שם את הדוד, כמעט בכל בית כיום ניתן לראות שעון לדוד חשמל בצמוד לחדר האמבטיה, דירות ובתים בהם יש שעון לדוד בארון החשמל הם בהחלט ישנות והדבר מצריך יציאה מהבית דירה במרבית המקרים, כיום כמעט ולא נראה את המיקום הלא נוח הנ"ל.

החברות המובילות את תחום השעונים

רבים מחפשים אחר חידושים ואפשר לומר "ריגושים" החברות אשר צועדת אל הקדמה ומספקות לנו את החיים הקלים האלו הם לא אחרות מאשר: גוויס, גרסלין, אומגה, וויסבורג,ניסקו, תה"ט וחברות רבות אחרות אשר מעניקות פתרונות מיוחדים לשעון העצר לדוד. ניתן לראות את המחירים השונים כאן במחירון או באתרי השוואת מחירים כמו זאפ ואפילו בחנות האינטרנטית של הום סנטר, את רשימת יצרני הדוודים המלאה - תוכל לראות פה.