מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

ציפוי אמייל לדוד

מה זה אמייל? למה דוד צריך להיות בציפוי אמייל וכיצד זה עוזר? כאן תקבלו את כל המידע הנחוץ לכם על דודי שמש בציפוי אמייל, אפשרות לגלות מהו המחיר לדוד אמייל וכמובן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של נותני שירות אשר מוכרים ומתקינים את הדוודים האלו.

אז מה זה חומר אמייל?

אמייל יוצר בידוד מוחלט בין המים ובין מיכל הדוד, הוא שומר על תקינות הדוד לאורך זמן ומונע חלודה. האמייל עצמו הוא למעשה סוג של אבקה המונפקת מזכוכית, היא מותכת בטכנולוגיות שונות על גבי הפח או הברז ובכך יוצרת בידוד מוחלט. אותו בידוד שאנו צריכים למניעת חלודה והצטברות לכלוך.

מדוע דוד צריך להיות בציפוי אמייל?

בתחילת הדרך שהתחילו לייצר דודי שמש, הם היו עשוים מפח או ברזל בלבד. לאט לאט הצטברה אבנית, לכלוך וחלודה והמים הפכו לירוקים חומים.  לאחר מכן החליטו לבודד את הפח באמצעות בטון, שכבה דקה שתבודד בין המים ובין הברזל, אבל אט אט הבינו שבקטריות ופטריות מתפתחות על גבי הבטון והמים הפכו למסוכנים לשתייה ושימוש. לכן החליטו להשתמש בציפוי אמייל, שהוא למעשה "זכוכית" מותכת על גבי ברזל ובכך מונעת מהצטברות של כלל הדברים ומונעת חלודה.

מהו המחיר לדוד שמש אמייל?

כיום יהיה קשה למצוא דוד ללא ציפוי אמייל, אלא אם כן מדובר על דוד נירוסטה שהוא לא צריך ציפוי אמייל, כי המתכת עצמה עושה את העבודה והתוצאה שלה טובה יותר. אבל כל דוד שמש אחר יהיה בעל ציפוי אמייל. השאלה היא הטכניקה בה מודבק האמייל והעמידות שלו. בהמשך נסביר לכם על הטכניקה המובילה (רמז: אמייל בוואקום). אז לגבי המחיר של דוד שמש אמייל, הוא נקבע בעיקר לפי הגודל של הדוד ולכן תוכלו לראות כאן במחירון שלנו, מידע נוסף בנושא המחירים.


דוד שמש עם אמייל

הכי טוב - אמייל בוואקום

הטכנולוגייה הכי טובה ליישום אמייל היא באמצעות וואקום, מה שמבטיח בידוד מוחלט, אי הווצרות של חורים (שבהמשך עשוים לגרום לחלודה ופגימה באמייל), הכיסוי המושלם באווקום מבטיח תוצאה ויישום איכותי ביותר של האמייל, כך שפגמים לא תראו כלכך ועמידות הדוד תיהיה לכמה שנים טובות.

למה דוד שמש בציפוי אמייל?

דודי שמש הם פתרון מעולה לימות הקיץ החמים. באמצעות שימוש בדוד שמש, תוכלו לחסוך בחשמל ובעלויות וליהנות ממים חמים בכל ימות הקיץ. תחזוקה היא עניין משמעותי, בכל הנוגע לדודים, לכן דוד שמש בציפוי אמייל יכול להתאים מאוד עבורכם.

 

אמייל הוא ציפוי איכותי ביותר אשר מונע החלדה של המשטחים הפנימיים, עוזר במיוחד כנגד הצטברות של אבנית ומונע מחיידקים, בקטריות וכל מיני מזיקים להצטבר בחלקים הפנימיים. ציפוי אמייל אינו משאיר שום טעם במים והוא אינו רעיל, הוא בטוח ונוח לשימוש ויכול לאפשר לדודי השמש שלכם עבודה ממושכת ותקינה למשך שנים רבות. 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מזמינים התקנת דוד אמייל דרך טופ דודים

טופ דודים פועלת בשיטה של השוואת מחירים ומספקת לכם שירות איכותי במחירים מוזלים. מחירו של כל דוד נקבע בהתאם לסוג ולגודל הדוד. אנחנו מספקים התקנה של כל הגדלים הנדרשים עבורכם, החל מ-30 ליטר ועד 300 ליטר. אנחנו דואגים לחבר אתכם אל בעלי מקצוע אשר מבצעים את כל ההתקנות והתיקונים כנדרש ומטפלים בכל התקלות הנפוצות בדודים, בהתאם לסוג הדוד.