כיצד מרוקנים דוד ממים?

צריכים לרוקן את הדוד? גלו כיצד מרוקנים דוד שמש או חשמל מתכולת המים. בדרך כלל מרוקנים דוד למטרת החלפתו ופירוקו או לצורך ניקוי אבנית יסודי. הנה הסבר כיצד עושים זאת נכון.

איך לרוקן דוד שמש ממים?

ראשית על מנת לשחרר כמה שיותר עומס מהדוד, נתקו את החיבור העליון המגשר בין הקולטים ובין הדוד. לאחר מכן פתחו את הברזים בבית (על מים חמים) ותנו לדוד להתחיל להתרוקן. כעת פתחו את ברז האל חזור (אם קיים) וחברו אליו צינור במקום בו הוא פורק, כך תוכלו להוביל את המים לניקוז הקרוב. לא הצלחתם להסתדר עם האל חזור? אפשר לפתוח את ששת ברגי הפלאנג' לאט לאט. כך שהמים יתחילו לזרום מתחת לדוד. תנו לו להתרוקן (כמובן שכל התהליך צריך להיות הדוד מנותק לחלוטין מאפסקת חשמל ומים).

עשוי לעניין אותך:

מילון מונחים לדודי שמש וחשמל
 איך מנקים את הדוד?

כיצד מרוקנים דוד חשמל שוכב?

בדרך כלל בדוד שוכב יהיה לנו אפשרות ריקון עם ברז המיועד לכך, במידה ואין - פתחו את הסתום ונתקו כל אספקת מים לדוד השוכב, כך שיתחיל לנזול החוצה. במידה והוא נמצא בתוך הדירה - הכינו דליים והתחילו לרוקן לאט לאט, תוך כדי זרימה איטית ולא מהירה של מים מתוך המיכל.


ריקון דוד שמש

הנה סרטון הדרכה קצר

כך מרוקנים דוד אשר סתום באבנית, שלב אחר שלב דרך ברז האל חזור.
 

הזמן ריקון וניקוי דוד על ידי טכנאי דודים

ריקון דוד היא לא משימה פשוטה כלכך ולא כל אחד יצליח לרוקן את הדוד לבד. אם לא מצאתם ברז ייעודי לריקון הדוד או שמא מיקום הריקון בעייתי, הזמינו טכנאי דודים לצורך הריקון וגם לשאר העבודה הנדרשת לכם, בין אם זה להחליף את גוף החימום, לרוקן ולפרק את הדוד וכן הלאה.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה