קולט שמש פלסטי

קולטי שמש עשוים מפלסטיק נוצרו על מנת לתת פתרון למחירי הקולטים המוכרים והרגילים, כאשר פלסטיק הוא חומר זול שניתן למחזור ניתן ליצור קולט פלסטי במחיר מוזל מאוד! רוצים לדעת כמה הוא עולה? צרו קשר עם נציג מטעם "טופ דודים" והתחילו לקבל מספר הצעות מחיר כבר עכשיו.

מזמינים קולטי שמש מפלסטיק באתר "טופ דודים"

+ כיום מוגדר כפתרון הזול ביותר לחימום סולארי!
+ נהדר למבנים זמניים וניידים.
+ התקנה מהירה ופשוטה בעלות מוזלת
+ אפשרות להזמנת קולט בודד או כפול.

הכירו את קולטי השמש מפלסטיק

קיים פטנט חדש בעולם והוא קולט שמש מפלסטיק. מדהים איך שבשינוי חומרי בלבד המוצר מקבל עדיפות בשל יתרונותיו הרבים על פני הקולטים הרגילים, לקולט מפלסטיק תכונות המסגלות לו אמידות, יכולת קליטת אנרגיה גדולה יותר ואף נחשב לידידותי יותר לאיכות הסביבה בשל טכניקת ייצורו ובשל מהירות החימום שניתן להגיע אליה באמצעותו.

מזמינים גם דוד וגם קולט דרכנו

"טופ דודים" מספקת דודי שמש מפלסטיק בכל רחבי הארץ ופועלות עם חברות אשר הביאו את טכנולוגיה הזו לישראל והתקינו אותה באופן כל כך נרחב, ועל כן היא יכולה לספק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בתחום. התקנת קולטים מפלסטיק נעשית בצורה חכמה וקלה מאחר והטכנולוגיה מתקדמת יותר, כך שעוד בשלב הייצור נלקח בחשבון שלב ההתקנה ואת כל מה שנלווה לכך.
קולט שמש פלסטי

הכירו את היתרון הטכנולוגי

היתרון הראשון שיש לקולט שמש פלסטי על פני טכנולוגיות אחרות היא מהירות החימום שגבוהה בהרבה מהיתר. הפלסטיק מאפשר קליטה של האנרגיה והעברתה באופן יעיל כך שהביאה ממש למהפכה בתחום חימום המים באופן כללי. טכנולוגיה זו משמשת לא רק בתים פרטיים אלא כל צריכה של אנרגיה שיכולה לעשות שימוש בלוחות מסוג זה כמו למשל צריכת אנרגיה סולארית לבתים או מבנים ציבוריים או חימום בריכות. 

קולט שמש פלסטי גמיש ויציב

יתרון נוסף הוא האמידות של פלסטיק על פני חומרים אחרים. נראה כי הגמישות והיציבות של חומר זה מקנים לו את היכולת להיות שמיש לאורך זמן כל שהוא נחשב למוצר ששומר על איכותו לטווח ארוך יותר מקולטים העשויים מלוחות זכוכית. הסיבה לכך היא ברורה, בשל שבירותה של הזכוכית. דבר נוסף הוא העיצוב כמובן, נכון שקולטים נמצאים לרוב על גג הבית, אך גם לנראות שלהם יש ערך, הם נמצאים בנוף ורואים אותם. בתכנון מוצר זה, הנראות שלו נלקחה בחשבון ועל כן הוא אסתטי באופן יחסי ומשתלב בהרמוניה עם נוף חיצוני של בית סטנדרטי. 

קלטי שמש מפלסטיק – מחירי השוק

מחיר קולט שמש מפלסטיק תלוי בגודלו ובשימושו. קיים מנעד רחב של מחירים למוצר זה מאחר וזה תלוי בצורך הספציפי לשמו הוא הותקן. תוכלו למצוא באינטרנט את סקלת המחירים שישנם עבור קולטי שמש מסוג זה, ואף תופתעו לגלות ש"טופ דודים" מספקת את הסחורה הזולה ביותר שיש (באמצעות ביצוע השוואת מחירים).

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה