זכוכית לקולטי שמש

שירותי תחזוקה בעבור זכוכית לקולטי השמש של הדודים, ניתן לבצע התקנת זכוכית מחוסמת בקולט, תיקון זכוכית שבורה, החלפה וכמובן התקנה חדשה במידת הצורך - דרך "טופ דודים" הכל ניתן ואפשרי במחיר זול ובכל הארץ.

כולם חייבים קולט שמש תקין בביתם

במדינת ישראל החמימה, שבה מזג האוויר נוח ברוב ימות השנה - או אפילו חם באופן לא שגרתי במשך חודשים רבים, אין צורך לשכנע את משקי הבית הרבים לעבור לדוד שמש, או לכל הפחות להתקין דוד משולב - חשמל ושמש. דודי שמש הם פתרון יעיל, חסכוני וירוק לבעיית חימום המים הקיימת אצל כולם, מבוגרים וילדים, בין אם בקיץ ובין אם בחורף, ביום או בשעות החושך. לכן ההמלצה שלנו בטופ דודים היא, כמעט תמיד, לשקול התקנה של דוד שמש בבית.

כיצד הזכוכית עוזרת ובעצם איך זה עובד? 

דודי שמש מורכבים למעשה משלושה חלקים עיקריים, שלהם יכולות להצטרף תוספות שונות בין הדגמים, אך על פי רוב אלה הם חלקיו העיקריים: החלק הראשון הוא כמובן הדוד עצמו, כלי הקיבול המאחסן בתוכו את המים המיועדים לחימום, קולט השמש - לרוב פלטת זכוכית גדולה המופנית כלפי מעלה (ואפקטיבית במיוחד בימות הקיץ, מן הסתם), ואילו החלק השלישי ואולי המענין מכולם הוא צינורית המים המוחדרת לקולטן ולמעשה עושה את החיבור שבין הטמפרטורה הגבוהה ובין המים. מחיר זכוכית לקולטי שמש הוא מטבע הדברים הגבוה מבין כל שלושת החלקים הללו, אך חשוב להבין כי השקעה בחלק זה תהיה המשתלמת והיעילה ביותר בטווח הארוך.

תיקון זכוכית בקולט

מתקינים זכוכית מחוסמת לקולט למניעת סדקים

במקרים בהם לא מקפידים על התקנת זכוכית מחוסמת בקולט השמש, לא פעם קורה שהיא נסדקת או אפילו נשברת לחלוטין, ויש צורך בשירותי תיקון זכוכית בקולטי שמש. איך עושים זאת בפועל? ובכן, ברוב המקרים לא תהיה ברירה אלא לבצע החלפת זכוכית לקולטי שמש, מכיוון שהסדקים עתידים להתרחב וליצור עוד ועוד נזק.

שירות ייחודי - החלפת זכוכית לקולטי השמש

אנו בטופ דודים מבצעים החלפת זכוכית לקולטי שמש בתוך דקות ספורות, ובמיומנות ומסירות שאין שניה לה - כך שכבר בשעה שלאחר ההחלפה תיהנו ממים חמים ונעימים. זכרו כי זכוכית שבורה בקולט שמש היא בעיה רצינית שאין להקל בה ראש, ולמעשה היא מחייבת שירות מיידי של החלפת הזכוכית, בכדי למנוע חלילה נזק נוסף שיגרור עוד ועוד עלויות. בכל מקרה של תקלה או צורך בעזרה, התקשרו אלינו ונציגי טופ דודים ישלחו טכנאי במהרה.

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה