אין מים חמים למרות שהדוד דולק

הוספת הודעה חדשה

 • אלכס תקלה בהדלקת דוד-נורית בשעון
  שלום למומחי הפורום היקרים,
  1. יש לי מצב מוזר בשעון הדוד מבלי שנעשו שינויים כלל (שעון עם הפסים האדומים המכוונים ביד ונורית לד משמאל). קודם כל, הנורית האדומה בכפתור הדלקה אדום נכבית כשהשעון במצב 1 (הדלקה ידנית).
  2. הלד האדום הקטן עם כיתוב "הדוד מופעל" נדלק באור חזק משמאל.
  3. כשבורר מצבים במצב 0 או במצב של שעון ושעון לא מכוון לשום שעה (הפסים לא זזו) בהדלקת הדוד הנורית בכפתור האדום נדלקת. הלד האדום משמאל (הדוד מופעל) נדלק חזק. בכל המצבים אין מים חמים ואין קצר ושעון החשמל זז. אודה מאד על העצה המקצועית. תודה ושבת שלום לכולכם!
  • טופ דודים RE: אי חימום מים בדוד ושעון
   שלום אלכס, על פי מה שכתבת אני מבין ששעון הדוד עובד כשורה. הבעיה היא אי חימום מים? ככל הנראה מדובר על פלאנג' (גוף חימום וטרמוסטט) או רק אחד מהם.
   במקרים בהם הדוד לא מחמם ואין קצר חשמלי יש להזמין טכנאי לבדוק את התקלה, אני מעריך שלא מדובר על המתג הפעלה (שעון הדוד) אלא על משהו בתוך הדוד עצמו.
   נוריות הלד עשויות לעבוד או לא לעבוד בהתאם לכך שהמנורה נשרפה ואין תיאום בינהם ובין החלקים שנמצאים בתוך הדוד.
   • אלכס RE: תודה
    תודה על תגובתך! אני מבין שזה לא השעון? נראה שכאילו הפכו את החוטים בתוכו, שכן המנורה לא אמורה לדלוק במצב 0 או כשהשעון לא מכוון. אם זה גוף חימום או טרמוסטט, למה אין קצר? מסקרן טכנית. תודה שוב.
    • טופ דודים RE: חיווט הפוך
     ייתכן וחיברו את המתג הפוך (של הנורה) זה לא סיפור גדול והיא בעלת 2 חוטים משל עצמה, זה יכול להתסכם גם במגעים. היא לא משפיעה על חימום הדוד אם היא פועלת או לא. תקלה בגוף חימום או טרמוסטט לא בהכרח מעידה על קצר, ייתכן שהמעגל החשמלי אכן תקין אבל הצטברות אבנית סביב הגוף תגרום לו לחמם לך את המים לאחר כמה שעות טובות. הזמן טכנאי במידה והדוד אינו מתחמם.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה