שעון דוד בארון חשמל

הוספת הודעה חדשה

  • רשף שעון שבת וטיימר - דוד שמש
    שלום לכולם. אני נמצא כעת בהליך תכנון ביתי. בביתי אני מתכנן דוד שמש. לבקשתי, מוקם מפסק להפעלת דוד השמש בצמוד למקלחת ילדים. שאלתי היא: האם בתכנון תכנית החשמל של הדירה ע"י מהנדס החשמל, זה נהוג לתכנן בנוסף ללחצן הפעלה לדוד השמש, גם שעון שבת (בארון החשמל) להפעלה אוטומטית של דוד השמש (למצבים בהם אני רוצה מים חמים ללא צורך בהפעלה מוקדמת של הדוד בצורה ידנית. למשל, כאשר אני רוצה מים חמים למקלחת בבוקר ואינני רוצה לקום באמצע הלילה בשביל להפעיל את הדוד בצורה ידנית)? או שצריך לבקש ממהנדס החשמל שמתכנן את תכנית החשמל של הדירה שיבצע הכנה לשעון שבת לדוד השמש בארון החשמל (בנוסף ללחצן ההפעלה בחדר הרחצה של הילדים) כמו כן, האם בכלל ניתן לבצע דבר כזה (שימוש בלחצן הפעלה ידני לדוד השמש ושימוש בשעון שבת להפעלת הדוד באופן אוטומטי בשעון קבועות)? או שניתן להפעיל רק את אחד מהם (או הפעלה אוטומטית בשעון קבועות או הפעלה ידנית בזמנים שבהם אני רוצה מים חמים) בתודה מראש, רשף
    • טופ דודים RE: בהחלט
      שלום רשף, כן, ניתן להתקין שעון שבת בתוך הלוח, עם מספר הגדרות מראש אשר יפעיל את הדוד לפי בקשה. בנוסף ניתן ליצור מעגל אשר יאפשר הפעלה וכיבוי של הדוד עם הלחצן. האמנם, ישנם פתרון פשוט יותר עם מתג חכם הפועל עם אפליקצייה כמו סוויצר. שם ניתן להגדיר מספר ימים בשבוע, לפי שעות והכל בכף היד. ממליצים בחום.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה