לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

סתימה בדוד ואין מים חמים

הוספת הודעה חדשה

 • יוסי סתימה בצינור בין הדוד לקולט
  האם סתימה תגרום לכך שזמן חימום המים בדוד יהיה ארוך יותר? שעה של חימום המים מספיקה למקלחת של 5 דקות
  • טופ דודים RE: סתימה בקולט
   שלום יוסי, אפיינת כאן 2 בעיות שונות. הראשונה היא סתימה בצינור בין הקולט ובין מיכל הדוד והשנייה שעת חימום מלאה של הדוד ויש מקלחת רק ל5 דקות.

   שאלתך היא האם קיים קשר? אכן. האומנם הקולטים לא אחראים כעת על חימום המים, אך עדיין קיים מעגל מים אשר עוברים מן המיכל אל הקולטים וחוזרים אליו, גם כאשר מדובר על חימום חשמלי. הבעיה שאתה מתאר תגרום לך בעתיד לנזקים משניים כמו פיצוץ של צינור המים או נזק לגוף החימום.

   אם זאת, אין זה מחייב שפתיחת הסתימה בין הקולטים ובין הדוד תסייע לך למקלחת חמה ארוכה יותר, כי ייתכן וכבר נגרם נזק לגוף החימום או לטרמוסטט. אנו ממליצים להזמין טכנאי בהקדם לפתיחת הסתימה ולביצוע בדיקה היקפית לדוד ולגוף החימום.

   מה שאתה יכול לעשות כרגע: אם יש לך גישה לדוד וקיים ברז שתפקידו להעביר את המים מן המיכל אל הקולט - לסגור אותו, כך שתעבור למצב של דוד חשמל בלבד. (לא תמיד קיימת האפשרות ואם אינך יודע בדיוק על מה מדובר עדיף שלא להתעסק ולקבל ייעוץ טלפוני מול טכנאי או שיגיע אל ביתך.)

צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.