לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

משקעים בדוד שמש

הוספת הודעה חדשה

  • שלומית מים מלוכלכים מדוד חדש
    שלום רב. התקינו לי מחליף חום חדש בחדר דודים בחדר מדרגות של חברה שלא אציין את שמה מפאת שמירת פרטיותם. הבעיה שלאחר ההתקנה יצאו מים עכורים מברז מים החמים. היה ניתן לראות משקע לבן בסיר המים עם גרגירים. התופעה נמשכה חודשיים וחצי. אתמול אותה חברה הביאה דוד חדש (לאחר שבדקה והלכלוך יצא מהדוד ישירות) אך הדבר חוזר על עצמו הבוקר. האם מישהו מכיר את התופעה? האם כך זה בכל החברות? לכלוך או משקע שלא נשטף בדוד החדש מספר חודשים? מאוד מוטרדת ממהו החומר הזה שאנו מתקלחים בו, שוטפים ידיים פנים וכלים והאם יש חברת דודים שהתופעה הזו לא מתקיימת אצלה? מה עושים?
    • טופ דודים RE: לכלוך בדוד חדש
      שלום שלומית, הגיוני שיהיו מים עכורים לאחר החלפת דוד, אבל לתקופה קצרה בהרבה מזו שתוארה כאן, בדרך כלל זה קורה בשימוש ראשוני של הדוד לאחר החלפתו. התקלה שאת מתארת אינה תקינה ולא צריכה להיגרר כלכך הרבה זמן. פתרונות אידיאלים שצריכים להתבצע וזאת עדיין במסגרת האחריות של החברה שסיפקה והתקינה את הדוד היא שטיפה של המיכל. מעבר לכך היינו ממליצים להתקין סנן אבנית לדוד למניעת הצטברות חוזרת של אבנית ולכלכוך בתוך המיכל. את צריכה לקבל דוד תקין עם מים צלולים ולא עכורים. התקלה אינה מוכרת אצל כלל החברות ויש לדרוש בשנית מאותה החברה להגיע ולטפל בתקלה.

צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.