זרם מים חלש מהדוד

הוספת הודעה חדשה

 • אורי לחץ מים חמים חלש
  יש לי דוד כרומגן 45 ל חשמלי בן כ 10 שנים דירת 2 חדרים לחץ במים הקרים תקין בכל ברזים לחץ מים חמים חלש (לא ניתן לתקלח בצורה נורמלית כך) גוף החימום הוחלף לפני כ 4 - 5 שנים אין פילטר נגד אבנית צינור המים בין הדוד לצנרת בקיר מנחושת (8-10 מ"מ לערך) תוך פחות משעה יש מים חמים. באחד משני צינורות הכניסה יציאה לדוד הצטברה חלודה מנופחת . אודה לעזרתכם מה נדרש לעשות במקרה זה ע"מ להגביר את לחץ המים חמים.
  • טופ דודים RE: זרם מים חמים חלש
   שלום אורי, הצטברות החלודה בצינור היציאה מהדוד מעידה על כך שקיימת בעיה, כפי שאנו צופים זאת מהמידע שמסרת מדובר על הצטברות אבנית.

   נכון, המים החמים יתחממו מהר (יש לך דוד קטן בעל נפח נמוך), אך הזרמת המים כלפי חוץ בעייתית בשל הצטברות של אבנית רבה בצינור היציאה ובפרט במיכל.

   ראשית, כתבנו כאן על סיבות לזרם מים חלש מהדוד, מוזמן לקרוא עוד.

   דעתנו: לבצע ניקוי למיכל הדוד, להחליף את צינור היציאה וצורך מניעה עתידית של בעיות מסוג זה להתקין סנן אבנית.

   כמובן שייתכן ותקבל חוות דעת שונה מאיש מקצוע בשטח לאחר שיאבחן לחלוטין ויראה את הבעיה, אנו מייעצים לך באופן שטחי בלבד על פי המידע הכתוב.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה