דוד חשמל לא מחמם טוב

הוספת הודעה חדשה

  • בן דוד חשמל לא מחמם
    שלום, דוד חשמל (ללא קולטים) בבוידעם הדירה, בן כ5 שנים. בדר"כ היה מוציא מספיק מים למקלחת תוך 30 עד 45 דקות. לפני כ4 חודשים "נחלש" הדוד ןהיה צריך שעה לחימום מספיק מים למקלחת עד שהפסיק לחמם. כשהפסיק לעבוד (מפסק מקבל מתח אבל אין צריכת חשמל לפי המונה) הגבהתיי את הטמפ' טרמוסטט ל-65/70 מעלות והדוד חזר לעבוד: חימם תוך 15-20 דק אבל היה גם פורק את שסתום הבטחון (טפטוף רציף, לא טיפות מדי פעם) אחרי 10-15 דק. היום הפסיק לחמם (מפסק מקבל מתח אבל אין צריכת חשמל לפי המונה) אבל כייונון התרמוסטט לא עוזר. התרמוסטט "מתקתק" כשאני מנסה לכוון אותו, כלומר נשמע תקין ומגיב לכניסה/יציאה מטמפ' כבוהה או נמוכה. מה התקלה לדעתך? תודה, בן
    • טופ דודים RE: תקלה בטרמוסטט
      שלום בן, ראשית הגדרת טרמוסטט על מעלות כל כך גבוהות מסוכנת מאוד, טרמוסטט צריך להיות מוגדר על 45 - 55 מעלות גג. בנוסף כאשר תפעיל דוד על מעלות כלכך גבוהות, ככל הנראה שגוף החימום לא יחזיק זמן רב והסכנה הנשקפת למתקלח גם. הטפטוף מסתום הבטיחות הגיוני לחלוטין ובמידה ולא היה תקין ייתכן והדוד גם היה מתפוצץ עקב חימום יתר. על פי התיאור של התקלה ככל הנראה הטרמוסטט אינו תקין, הוא עובד, מקבל חשמל והכל, אבל הוא נשמע תקול. הייתי בוחן את עניין הטרמוסטט וייתכן שעקב השינוי שעשית גם גוף החימום נפגע.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה