אין מספיק מים חמים בקיץ

הוספת הודעה חדשה

 • חן אין מספיק מים חמים בקיץ.
  שלום רב. יש לי מערכת סולרית דוד 200 ליטר וקולטים של כרומגן בני 6 שנים. עד לפני שנה לא היה כל צורך להפעיל בוילר בקיץ. היו מים חמים כבר ב7 בבוקר וחמש מקלחות בערב בלי שום מגבלה. הקיץ, יש ירידה ניכרת - בבוקר כלל אין מים חמים ובערב מקס 3 עד 4 מקלחות. היה פעמיים טכנאי של כרומגן שראה שהקולטים תקינים, הצינורות היוצאים מהקולט ונכנסים לדוד רותחים גם בעשר בבוקר אך אין מים חמים. האם חסימה חלקית בתוך הקולט היא הבעיה, והאם למרות שיש יציאה של מים רותחים מהקולט , עדיין לא יהיו מספיק מים חמים בדוד? או שיכולה להיות בעיה שהטכנאי לא עלה עליה? תודה.
  • טופ דודים RE: קולטים וקרני שמש
   שלום חן,
   יש לנו כמה השערות בנושא:

   1. האם בוצע ניקוי לקולטים? פנימי וחיצוני בתקופה האחרונה? ייתכן ובאמת זרימת המים חלשה עקב אבנית או שהחימום איטי בגלל לכלוך שהצטבר על גבי זכוכית הקולטים.

   2. האם נבנו לאחרונה באזורכם בניינים חדשים? או שיש עץ גבוה בקרבת מקום? כאשר השמש זורחת וקרני השמש מוסתרות בשעות המוקדמות השנה לעומת השנה הקודמת, יכול להיות שזאת הסיבה לכך שאין מים חמים בשעות מוקדמות בבוקר. בדוק האם יש עץ או מבנה חדש באזור שעשוי להסתיר את קרני השמש בשעות המוקדמות.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה