מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד שמש וחשמל שוכב

מחפש דוד שוכב? דרך "טופ דודים" ניתן להזמין דוד חשמל ושמש שוכבים במחיר הכי זול במדינה, בנוסף ניתן להזמין שירותי תיקון לכל הסוגים, כולל החלפה של רכיבים תוקלים ופתרון תקלות מהיר במיוחד! הזמינו התקנה של דוד שוכב עוד היום, תוך השוואת מחירים מהירה.

מתי נתקין דוד בשכיבה?

התקנת דודי שמש בשכיבה, מתבצעת במקרים שבהם אין אפשרות להתקין דודי שמש עומדים. דוד שוכב אינו מכיל הפרדה בין מים חמים לקרים. הוא אינו מכיל שני גופי מים, אלא גוף אחד בלבד. מבנה הגג שעליו ממקמקים את הדוד, הוא זה שיקבע בסופו של דבר את סוג הדוד המתאים עבורכם.

 

המוצר הסטנדרטי, אינו מכיל מאיץ חום, לכן לוקח זמן רב יותר למים להתחמם. כאשר מדובר בדוד חשמלי הדבר כרוך בצריכה מוגברת יותר של חשמל. מה עדיף דוד שמש שוכב או עומד? בסופו של דבר, הבחירה תלויה באופן המסוים שבו הגג שלכם בנוי. אנשי מקצוע מתאימים, יכולים בהחלט לעזור לכם עם הבחירה.

 

דוד שוכב

מחיר דוד שמש שוכב: כמה תעלה התקנה?

חשוב לזכור שהמחירים נקבעים כתוצאה מגודלו של הדוד ולכן בשביל לתמחר ולהבין מחיר מדויק יותר, נדרש להגדיר איזה גודל של דוד מחפשים. לצורך הדוגמה, מחיר של דוד שמש שוכב בנפח 120 ליטר, נע בין 1,000 ש"ח ל-1,400 ש"ח כאשר המחיר המוצג כולל גם את ההתקנה של הדוד על ידי מתקין מקצועי. יחד עם זאת חשוב לציין שהמחיר אינו כולל את התקנת הקולטים על הגג וכי ייתכנו שינויים במחיר בשל מורכבות העבודה, עונות השנה ושיקולים מקצועיים של המתקין.

רוכשים דודי שמש שוכבים דרך "טופ דודים"

רכישת דוד שמש שוכב אצל טופ דודים, מבטיחה לכם איכות ברמה גבוהה ויחס אישי עבור כל לקוח או לקוחה. אנחנו מבצעים גם תיקון של דודי שמש המותקנים בשכיבה, כולל כל השירותים הנדרשים בתחום. אם אתם מחפשים חברה מקצועית או בעל מקצוע מיומן באזור המגורים שלכם, הפורטל שלנו הוא המקום המתאים להתחיל בו את החיפוש.

 

אנחנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר בשוק, על ידי בעלי מקצוע המומחים. יש לנו שירות מתקדם הכולל את כל הנדרש עבורכם. שלחו אלינו עוד היום בקשה דרך האתר ונשלח לכם בחזרה, שלוש הצעות מחיר מעולות מטובי המומחים בכל רחבי הארץ. בכל מקום בו אתם נמצאים, יש לנו עבורכם שירותי התקנות לדוד שמש, במחירים מפתיעים.

האם עדיף דוד שוכב או עומד?

מן הסתם דודי שמש וחשמל שוכבים אינם פופלארים במיוחד והחברה היצרנית העיקרית שלהם כיום היא כרומגן זה לא במקרה שאנו מכירים את הדוד העומד, כאשר הוא עושה את העבודה בצורה טובה כיום ומיוצר בכמויות גדולות יותר, מה שמשאיר לנו את הדוודים השוכבים כפתרון אחסוני בלבד ומייקר את המחיר שלהם בשל ייצור דל וניתן לומר לעיתים בייצור בהתאמה אישית (הזמנה פרטנית פר לקוח), מבחינת תפקוד הם עושים את העבודה בצורה שווה, אך מבחינת תפעול ותיקון תקלות כמו החלפת גוף חימום, פלאנג' או ריקון של הדוד השוכב - זה מסובך יותר וטיפול בו יקר, כמו כן גם עניין החיבור עשוי להיות מסורבל ולייקר את עלות ההתקנה בדומה לתוספת מאיץ חום. למידע נוסף על ההבדלים בין דוד שוכב לעומד - לחצו כאן

ניתן להזמין גם דוד חשמל שוכב

אלו מכם שאינם מעוניינים להסתמך אך ורק על אור השמש כאמצעי החימום היחיד, יכול לרכוש דוד חשמל שוכב ולהזמין שירותי התקנה דרכנו. חשוב לציין רק, כי דוד חשמל עשוי לגרום לתקלות רבות יותר מאשר דוד שמש וזאת בשל המערכת המורכבת והבלאי של הרכיבים השונים. 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

הזמינו התקנת דוד שוכב והתחילו לקבל הצעות!

היתרון הגדול ביותר של השימוש בפורטל שלנו, הוא הצעות המחיר המעולות שניתן לקבל באמצעותו. אנחנו מבצעים עבורכם את המחקר והשוואת המחירים ומספקים לכם שירות מקצועי במחיר מוזל. באמצעות השיטה, אתם מקבלים שלוש הצעות מחיר, מטובי בעלי המקצוע באזור המגורים שלכם. אנחנו גם מתאימים את השירות עבורכם. אתם משלמים אך ורק על מה שנדרש ומקבלים שירות הוגן ואיכותי.

 

חשבו לנו לבדוק באופן מקיף את כל בעלי המקצוע העובדים איתנו. אנחנו מוודאים שהם אנשים הגונים, היכולים לתת שירות ברמה גבוהה. אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין שאין אצלנו כל מיני נוכלים ורמאים הנמצאים בשוק, שיכולים לגרום לכם נזק רב ולעלות לכם ביוקר. שירות אמין ומוזל אצל טופ דודים הוא הבחירה הנכונה.