מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד נירוסטה

דוד שמש עשוי נירוסטה אל חלד הוא "הדבר הבא" בתחום דודי השמש והחשמל, הוא מתחמם מהר יותר, עמיד בפני חלודה ונזקי דוד ובעל יכולות נוספות החל מעמידות ועד למהירות חימום. רוצה להתחדש בדוד נירוסטה? השאר פרטים או חייג וקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות ואנשי מקצוע המספקים רכישה והתקנת דודי שמש מנירוסטה.

כמה צריך לעלות דוד מנירוסטה?

עלות של דוד שמש מנירוסטה, כולל קולטים, שירות התקנה ואחריות של אחת מן החברות המובילות בענף, צריך לעלות בין 2,900 - 3,500 שקלים, ניתן גם למצוא בפחות כמובן - ראו מחירים במחירון של טופ דודים ותוכלו לבצע השוואת מחירים ולמצוא תחליפים, חברות נוספות והמון מידע מקיף על העלויות המשתנות בתחום.

 

חשוב לנו לציין כי הערכת המחיר אינה מחייבת את נותני השירות הפועלים עם 'טופ דודים' ולמעשה מטרתם המחירים באתר שלנ היא לספק ידע כללי וראשוני בלבד. גודל הדוד, סוגו והטכנולוגייה אשר הוא פועל בה הם המדדים המשפיעים על המחיר ולכן הוא עשוי להשתנות כל הזמן בעקבות שיקוליו המקצועיים של בעל המקצוע שבו תבחרו.

מחיר ממוצע לדוד נירוסטה (כולל התקנה)

מחיר ממוצע לדוד נירוסטה (כולל התקנה): 3200 ₪

טווח מחיר גבוה 3500 ₪

טווח מחיר נמוך 2900 ₪

כל הסיבות להתקנת דודי נירוסטה כולל קולטים

טופ דודים ממליצה לכם על דוד שמש מנירוסטה. אנחנו רוצים עבורכם את הטוב ביותר לכן חשוב לנו להתקין דוד שמש שאנחנו סומכים עליו במאה אחוז. החומר הזה הוא בעצם פלדת אל-חלד בעלת יתרונות רבים במיוחד באקלים הארץ ישראלי עם שנים רבות ללא ממטרים.

  • עמידות בפני קורוזיה וכתמים: פלדת אל-חלד עמידה יותר בפני קורוזיה וחלודה הרבה יותר מפלדה רגילה. בארץ בגלל כמות הממטרים הנמוכה איכות המים היא ירודה ויש בהם כמות גדולה של כלור ואבנית ומלחים שונים הפוגעים באופן משמעותי באורך החיים של דודי השמש. דודים עשויים מנירוסטה עמידים יותר בפני פגעים אלו והתחזוקה שלהם משתלמת יותר.
     
  • מחיר של דודי שמש מנירוסטה זולים משמעותית: קודם כל אתם חוסכים כסף בגלל השיטה המיוחדת של פעילות הדוד. תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת עבור דודים עשויים מנירוסטה תהליך החלפת החום חסכוני יותר בחשמל (ניתן כחלופה גם לרכוש דוד מחליף חום או דוד חסכוני בחשמל). המחיר עצמו של הדוד הוא נמוך יחסית והוא עמיד לאורך זמן רב ואינו זקוק לטיפול על בסיס שנתי. בגלל שאין צורך בניקוי אבנית באופן שוטף אתם חוסכים את עלויות הטיפול בדוד ומרוויחים שקט נפש.
     
  • ערכים בריאותיים ואיכות הסביבה: בסופו של יום נירוסטה היא חומר ניתן למחזור ובכך אתם שומרים על איכות הסביבה. הם גם אינם פוגעים באיכות המים היות והם אינם מכילים חלודה ולכן אתם זוכים גם למים נקיים יותר.

 

דוד נירוסטה

למה להזמין התקנת דוד שמש נירוסטה דרכנו?

פורטל טופ דודים הוא הפורטל הגדול הישראל לדודי שמש וגם חשמל מכל סוג רצוי. דרכנו, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור התקנת דוד שמש נירוסטה והכל מטכנאים ומתקינים בתחום דודי השמש הפועלים באזור המגורים שלכם. השירות שלנו אינו כרוך בעלויות וניתן לקבל את הצעות המחיר ללא כל התחייבות שלכם אל בעל המקצוע, אז למה לא להתחיל לקבל פניות רלוונטיות? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בנושא.