מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד מחליף חום

מחפש אחר שירותי תיקון, החלפה או תקנת דוד מחליף חום במחירים משתלמים ומוזלים? ב"טופ דודים" ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר בעבור דוד שמש או חשמל מחליף חום. גלה מהן התקלות הנפוצות, איך עובד דוד מחליף חום וכמה הוא עולה.

התקנת דוד חשמל מחליף חום

טופ דודים מספקת שירותים מתקדמים בכל הנוגע אל דוד חשמל מחליף חום, החל משירותי התקנה, תיקון או החלפתו, הטכנולוגיה החדשנית הזו שומרת על חיי המיכל לזמן רב יותר, באמצעות ספירלה אשר משנעת את המים החמים מלמעלה ולמטה וגורמת לכל המים להתחמם באותו הזמן, כאשר אנו חוסכים בזמן חימום המים ובחשמל, הזמינו את הפטנט המהפכני של דוד מחליף חום עוד היום וקבלו שירותי התקנה במחירים מוזלים.

מהו המחיר לדוד מחליף חום?

הטכנולוגייה החדשנית אשר מאגדת בין חמם מהיר לדוד ובין דודי שמש וחשמל רגילים מאפשר לנו להנות ממים חמים במהירות, אך גם לכך יש מחיר. ניתן לומר כי דוד עם מחליף חום פנימי עולה יותר באופן וודאי ואם נקמט את העלות לאחוזים ניתן לומר שמדובר על תוספת של כ-20% לערך מדוד רגיל של חברת כרומגן, טל סחר, אמקור ונמרוד. מרבית הדודים עם מחליפי החום מתחילים מנפח של 150 ליטר ומעלה, המחיר המוערך הוא: 1,450 - 1,990 ש"ח כולל התקנה.

מחירון דודים מחליפי חום

דוד מחליף חום - אמישראגז

בציפוי אימייל, בנפח 150 ליטרים ועם אחריות ל-4 שנים.


החל מ-1,450 ₪
מחיר דוד שמש מחליף חום כרומגן

בציפוי אמייל ופוליאורטן בשיטת וואקום, אחריות ל-4 שנים מלאות.


1,990 - 2,150 ₪
מחיר דוד מחליף חום 150 ליטר

כולל אחריות ל-4 שנים


החל מ-1,450 ₪
דוד מחליף חום של טל סחר

כולל אחריות ל-4 שנים ובציפוי אמייל. 150 ליטרים.


1,500 ₪
מחיר החלפת דוד מחליף חום

מחיר מוערך לפירוק דוד ישן והחלפה לדוד מחליף חום חדש.


החל מ-2,200 ₪

הדפס מחירון
 

התקנה ותיקון של דוד שמש עם מחליף חום

בדומה לדוד החשמל, גם באמצעות טכנולוגיית החלפת מים ניתן לנצל את אנרגיית השמש לצורך חימום מהיר יותר של המים (תוצאה דומה ניתן לקבל באמצעות: מחמם מים היברידי) או לחלופין לקבל מים חמים לא רק בשיא הקיץ, אלא גם בימים קרירים יותר. באמצעות התקנת דוד שמש מחליף חום ניתן לקבל מים חמים גם לפני התקופה של יולי אוגוסט ולחסוך בצריכת החשמל, כאשר נשתמש אך ורק בזמן החורף במנגנון החשמל, הזמינו דרך האתר שלנו וקבלו מחיר משתלם במיוחד!

רכישת דוד שמש מחליף חום

מהן התקלות הנפוצות בדוד מחליף חום?

הנה התקלות בדוד עם מחליף חום שגולשים שאלו, הצמדנו תשובות בעבורכם, למידע נוסף בקרו במדור תקלות נפוצות.

מה הסיבה שדוד מחליף חום לא מחמם?

אם אין מים חמים ככל הנראה שיש תקלה והדוד לא מחמם, הסיבות יכולות להיות שונות. בראש ובראשונה גוף החימום. לאחר מכן - טרמוסטט או סתימת אבנית.


חיבור המים בדוד מחליף חום מטפטף

דליפה מצינור חיצוני הנכנס אל הדוד זה דבר שכיח. פירוק והחלפת החיבור כולל איטום יפתרו את הבעיה ברוב המקרים.


דוד מחליף חום עובד יותר זמן בשביל לחמם

בהתחלה הדוד חימם מהר וכעת לאט? אם הוא עובד יותר מידי זמן וקשה לו לחמם צריך לבדוק שאין סתימה של אבנית ובמידה ואכן יש - לנקות ולאחר מכן להתקין סנן אבנית תואם.


איך עובד דוד מחליף חום?

דוד מחליף חום עובד באמצעות פטנט ייחודי אשר הומצא לזירוז חימום המים בתוך המיכלים הכוללים מנגנון של החלפת חום, ניתן לקבל מים חמים במהירות! כאשר הוא עובד באמצעות ספירלה הנמצאת בגוף, המים החמים אשר נמצאים בחלקו התחתון של הדוד עולים בספירלה דרך המים הקרים אשר נמצאים בתוך הגוף עצמו ובמעבר שלהם מחממים את המים הקרים, ממש כמו גוף חימום נוסף בתוכו, בנוסף לכך המים החמים יוצאים דרך הספירלה ועולים לחלק העליון ויורדים בחזרה לסוף המיכל ובעצם גורמים למעין סירקולציה כזו שאינה נגמרת ומחמים את המים במהירות רבה יותר, חברות המובילות בשוק כמו כרומגן, נמרוד, אמקור ואמישראגז סולר אימצו את הטכנולוגיה וכיום ניתן לרכוש דוד מחליף חום של כרומגן וחברות נוספות.
 

איך עובד דוד מחליף חום

 

איפה נמצא שירות תיקונים?

לא רבות החברות ברחבי הארץ אשר מספקות שירותי תיקון לדוד מחליף חום בין אם הוא רק על בסיס חשמל או משולב (שמש וחשמל, התקלה הנפוצה ביותר כיום היא שדוד מחליף החום אינו מחמם את המים כשורה ובמרבית הפעמים זה בגלל המבנה שלו אשר צובר אבנית, לכן מומלץ להתקין סנן המונע הצטברות במיוחד בדודים כאלו. השיטה המהפכנית הזו מיוחדת ושירותי התיקון שלה מוגבלים במיוחד לאלו אשר יודעים לעבוד עם הדוד שמתוכנן באופן שונה מהאחרים, עקב כך מחיר תיקון דוד מחליף חום גבוה מאשר תיקון דוד שמש רגיל ומציאה של טכנאי המבצע זאת תיהיה קשה יותר, אנחנו אכן מספקים שירותי תיקון בעבור מיכל הבנוי בצורה של תחלופת מים.