מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד חכם

מעוניינים לשלוט בדוד השמש שלכם מרחוק? להדליק ולכבות אותו באמצעות אפליקציה מתי שרק תרצו? ניתן להתקין דוד חכם ולשלוט בו בצורה אלחוטית תוך קבלת מידע חיוני על טמפרטורת המים ועוד, בצורה דיגיטלית. הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא לפני שמזמינים את המוצר.

מה הקשר בין בית חכם ודוד חשמלי?

בשנים האחרונות ישנה מגמה ברורה של מעבר לטכנולוגיות חכמות ומתקדמות יותר המאפשרות נוחות גבוהה למשתמש. המהפכה לא פסחה על שוק דודי השמש והחשמל ולמעשה כיום ניתן למצוא פתרון עדכני אשר מאפשר לכם לשלוט בדוד באמצעות אפליקציה מהטלפון הנייד שלכם. אז אם פעם רציתם להדליק מים חמים בעודכם בנסיעה, גם אם אין אף אחד בבית שיכול להפעיל את המתג - עכשיו זה לגמרי אפשרי ואפשר בכל בית חכם לשלב דוד חשמלי שנשלט מרחוק.

 

מפסק לדוד שמש חכם

קצת על היתרונות של דוד חכם

אלו הם היתרונות הבולטים של דוד חכם שבגללן רבים בוחרים בסופו של דבר לשלב את המוצר בביתם:

  • מאפשר לראות משך צריכה: אם אתם לא זוכרים כמה זמן הדוד פועל, תוכלו להציץ בצג ולבדוק כמה דקות/שעות הדוד כבר דולק. בדודים חכמים ניתן לקבל מידע גם על בסיס יום או חודש.

  • ניתן לשלוט בטמפרטורה הרצויה: אנו יכולים להגדיר טמפרטורה מסוימת של המים בדוד ולמעשה הדוד יגיע עד אליה וישמור על הטמפרטורה שהוגדרה.

  • הגדרת תוכנית הפעלה לפי ימים: בחלק ממכשירי הדוד החכמים, אפשר ליצור התאמה אישית לפי כל יום ויום בהתאם לשעות בהם נרצה להדליק את הדוד, אופציה מעולה גם לשומרי שבת.

מתקדמים לדוד דיגיטלי וחוסכים בעלויות

כפי שהסברנו מקודם, דוד דיגיטלי לא רק מאפשר לנו לשלוט בפרמטרים השונים בדוד כמו טמפרטורת המים או זמני ההפעלה אלא הוא גם מספק לנו מידע חיוני שבסופו של דבר עוזר לנו לחסוך בעלויות. במקרים בהם מתקינים דוד חשמלי שאינו חכם ודיגיטלי, אנחנו עשויים לשכוח את הדוד פועל במשך שעות רבות ולבזבז חשמל לחינם על ההפעלה המיותרת אך כאשר יש לנו אפשרות לשלוט בהפעלה מרחוק, נוכל לצמצם הוצאות מיותרות.

הזמינו התקנת דוד שמש חכם דרך טופ דודים

אם אתם שוקלים להשתדרג ולהתקין בבית דוד שמש חכם, כדאי מאוד להיעזר בטכנאי דודים מקצועי שזאת עבודתו. באמצעות הפורטל שלנו, תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולאחר מכן לבצע השוואת מחירים בין בעלי המקצוע אשר מספקים שירות באזור בו אתם מתגוררים. מלאו את הפרטים בטופס המצורף ואנו נדאג להתקשר אליכם בהקדם ולהסביר לכם עוד על התהליך.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

אפשר להזמין גם רק מפסק לדוד חשמל חכם

לאלו מכם שאינם רוצים להשקיע כסף רב בכל הטכנולוגיה החדשנית הזו ולהחליף את הדוד כולו, נציע לכם פתרון פשוט יותר: ניתן להתחיל להשתדרג לאט לאט ולהתקין מפסק חכם ששולט בהפעלת הדוד מרחוק באפליקציה. גם בשיטה זו תוכלו לתזמן מקלחות ולחסוך כסף רב בהוצאות החודשיות. חשוב לציין שבניגוד להחלפת הדוד הנוכחי בדוד חשמלי חכם, באופציה זו לא נוכל לקבל את כל המידע בצורה מקיפה, כמו למשל מה הטמפרטורה של המים וכדומה. לחצו כאן למידע על התקנת מפסק חכם לדוד.

דוד חשמלי חכם משדרג את ערך הנכס

כדאי להקדיש מחשב לנושא רכישת דוד חשמלי חכם ולזכור שזהו אלמנט נוסף שיכול להעלות מעט את שווי הנכס שלכם. השימוש בדוד חשמלי שמופעל באמצעות אפליקציה הוא נוח למדי ומספק מידע חיוני לדיירי הבית ולכן אנו רואים אותו לעיתים קרובות כאופצייה לשדרוג שמציע הקבלן בבתים ובניינים חדשים, לפעמים בתוספת של עלויות ולעיתים כסטנדרט.

דוד אלחוטי ודיגיטלי גם יפחית בלאי!

כתוצאה מהעובדה שאנו שולטים בדוד בצורה טובה יותר ושמים לב לזמני ההפעלה שלו, בין אם בעזרת כפתור דוד חעם (מפסק) ובין אם על ידי החלפת המערכת כולה לדוד חכם, אנו מצמצמים את עלויות התחזוקה כמו ניקוי של האבנית, החלפת חלקים פנימיים שעשויים להתקלקל עקב עבודה ממושכת כמו גוף החימום או הפלאנג'. לכן כאשר מתקינים דוד אלחוטי, אנו מרוויחים פעמיים ומצמצמים עלויות בצורה משמעותית.