לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

סיבות להחלפת דוד שמש

דוד שמש תקול משפיע בצורה ישירה על ההתנהלות שלנו. דוד שמש שאינו מצליח לשרת אותנו על ידי אספקת מים חמים מונע מאיתנו להתקלח, לשטוף כלים ולבצע פעולות רבות נוספות שחיוניות לנו. אם גם אתם חוזרים הביתה ומגלים שהמים אינם חמים או שאתם מנסים להפעיל את הטיימר של הדוד ומגלים שהדוד מקצר הגיע הזמן לפנות אל חברה שמציעה שירות תיקון דודי חשמל. במאמר זה נמנה את שלושת הסיבות המרכזיות בגינן אנשים מטלפנים אל איש מקצוע שמיומן בתחום החלפת דודי שמש.

דוד שמש שגורם לקצר

אם אתם מגיעים הביתה , מדליקים את הדוד ומגלים שהמתג המרכזי של החשמל כבה וזאת משום שהדלקת הדוד גרמה לקצר בכל הבית, הגיע הזמן לקרוא ובדחיפות למומחה בתחום תיקון של דוד שמש שמבצע במקרה הצורך גם החלפה של דוד שמש. אחת מהסיבות העיקריות להחלפת דוד שמש הוא דוד שמקצר. חשוב לדעת שקצר יכול להיגרם משום הצטברות של אבנית בדוד שמש. האבנית מתחילה לכסות את הפלאנג', כלומר מערכת החשמל של הדוד ובשלב כלשהו הוא נשרף וגורם לקצר. סיבה נוספת לקצר בדוד היא נזילה כתוצאה מבלאי טבעי וגם כאן יש לקרוא לטכנאי דוודים שיחליף את החלקים הנכונים בדוד שלכם או שפשוט ימליץ לכם על קניית דוד שמש חדש.

דוד שמש שלא מחמם

יש מצבים בהם מדליקים את המתג של הדוד לעשר עשרים דקות והמים לא מתחממים. בעקבות כך, מדליקים את הדוד לחצי שעה עד שעה והתוצאה זהה. דוד לא מחמם מצריך קריאה לחברה שמבצעת תיקון והחלפה דודי שמש. הסיבות לכך שהדוד אינו מחמם יכולות להיות אבנית או נזילה שגרמו לקצר חשמלי. כמו כן, פעמים רבות הסיבה לדוד שמש שאינו מצליח לחמם את המים היא בעיה במערכת החשמל או באחד מהחלקים בדוד , כמו למשל כבל שרוף או אחד מהחלקים שאינם פועלים כהלכה, כמו למשל גוף חימום או פלאנג'. פעמים רבות המומחה ממליץ לתקן או להחליף חלק ולא את כל הדוד.

דוד שמש שאינו נדלק - הנורה

הסיבה השלישית והמוכרת ביותר שמובילה אנשים לטלפן אל מומחים בתחום החלפת דודי שמש היא נורת דוד שאינה נדלקת. כאן הכוונה היא אל נורה שאינה נדלקת בעת הדלקת הדוד או מהבהבת ולאחר מכן שובקת חיים. חשוב לדעת שזוהי אינה סיבה להחליף דוד שמש, בדרך כלל מדובר על בעיה שמקורה במפסק של הבוילר דבר אותו מומחה בתחום יכול לפתור במהירות ובקלות. אם קורה והבעיה נגרמת בעקבות תקלה בגוף הדוד ולא במפסק והנורה אינה נדלקת משום בעיה זו, רק אז יש להחליף את דוד השמש.
לסיכום, החלפת דוד תעשה במצבים של בלאי, מצב של פגיעה במערכת החשמל של הדוד ומצבים בהם משתלם יותר מבחינה כלכלית להחליף את הדוד ולא להתחיל ולתקן בו חלקים שונים.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.