השקעה בתחום תיקון דודים

במדור הבא תוכלו למצוא מדריכים, מאמרים ועוד מידע מקיף על דודי שמש וחשמל כולל קולטים.
כאשר אנחנו משקיעים בטיפוח הבית שלנו אנחנו הופכים אותו למקום שיותר נעים וראוי לחיות בו. יש הרבה מאוד דברים שונים שאנחנו צריכים להשקיע בהתקנה ובתיקון שלהם בבית. אחד הדברים שהכי שווה מבחינה כספית להשקיע בתיקון שלהם בכל בית הוא דוד השמש. העלות של קניית דוד שמש חדש יקרה יותר מהעלות של תיקון דודי שמש. כאשר אנחנו מתקנים את הדוד אנחנו יכולים לחסוך עד אלפי שקלים בשנה.

האם כל אחד יכול לבצע עבודות של תיקון דודי שמש?

למעשה לא כל אחד יכול לבצע עבודות תיקון של דודי שמש. בשביל להיות מסוגל ורשאי לתקן דוד שמש יש צורך ברישיון של חשמלאי מוסמך. הדוד הוא מכשיר חשמלי שעבודת התיקון שלו מורכבת בגלל שהוא מוביל מים. כאשר אנחנו רוצים לתקן את הדוד בבית שלנו כדאי לנו לפנות לחשמלאי מוסמך ואמין שיתקן אותו. רק תיקון יעיל וזהיר של הדוד יבטיח את בטיחות השימוש בו לאורך זמן רב ככל הניתן. לעיתים פעולת התיקון יכולה להיות קצרה ולהימשך רק מספר דקות ולעיתים התיקון יכול לקחת גם מספר שעות או ימים כי יש צורך בחלקי חילוף שונים.

תיקון דוד שמש – ושיפור איכות החיים שלנו

תיקון דוד שמש בבית שלנו יכול לשפר מאוד את איכות החיים שלנו. כאשר יש לנו בבית דוד שמש אנחנו יכולים ליהנות במשך כל היום בעונות החמות ממים חמים (תלוי כמובן בכמות צריכת המים האישית שלנו). דוד השמש פועל באמצעות אנרגיה סולארית (הפקת אנרגיה מקרני השמש באמצעות פנלים סולאריים מיוחדים) והוא לא דורש בעת תהליך זה שימוש בחשמל. כך חשבון החשמל שלנו יכול להיות נמוך בהרבה מאשר אם היינו מחממים את מי הדוד בעזרת חשמל. היתרון של דוד זה הוא שהוא יכול לאפשר לנו לצרוך יותר מים חמים לאורך זמן ותמורת פחות כסף.

יתרונות של התקנת דוד שמש בבתים פרטיים

השקעה בעבודות של תיקון דודי שמש יכולה להיות בעלת יתרונות רבים. בכל בית פרטי עדיף שיהיה גם דוד שמש וגם דוד חשמל (ניתן לשלב בין דוד שהוא גם חשמלי וגם סולארי). שילוב זה הוא שילוב מנצח במיוחד בישראל בה רוב ימי השנה הם ימים של שמש ואקלים חם. בחורף כאשר יש ימים קרים או גשם אנחנו יכולים להדליק את הדוד באופן חשמלי – אך רוב השנה נוכל לחמם את המים שאנחנו משתמשים בהם בעזרת השמש. טכנולוגיה זו היא לא רק חסכונית מאוד מבחינה כספית אלא גם ידידותית מאוד לאיכות הסביבה ומסייעת לשמור על סביבה נקייה יותר וירוקה יותר. כך באמצעות התקנה של דוד שמש ותיקון שלו אנחנו גם שומרים על הסביבה, גם משפרים את איכות החיים שלנו וגם חוסכים כסף.