לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

ארבעה כללים שכדאי לדעת

דודי שמש הם חלק אינטגראלי מהבית שלנו, אנו לא יכולים להסתדר בלעדיהם, במיוחד בימות החורף. בקיץ, השמש כבר עושה את שלה, אבל מה קורה בחורף? כאשר הימים סגריריים ואפורים? אנו חייבים להדליק את הדוד על מנת להתרחץ, לחצי שעה או שעה אבל גם כאשר מדובר על דודי שמש, משהו עלול להשתבש. במאמר זה נגולל בפניכם את כל הקשור אל תקלות נפוצות בדודי שמש.

ההכרת התקלות וניסיון למנוע אותן

דוד שמש מהווה ציוד בסיסי בכל דירה וברוב הדירות בישראל יש דוד שמש שמאפשר את ניצולן של קרני השמה וחיסכון בהוצאות חשמל. בדרך כלל דודי שמש הם מכשירים אמינים שמשרתים אותנו למשך שנים מרובות, אולם גם כאן, עלולות להתעורר בעיות. כיוון שחלק מהתקלות צפויות מראש, חשוב להיות מודעים להן ולדעת כיצד ניתן למנוע אותן ומתי יש לקרוא למומחה בתחום תיקון דודי שמש.

תקלות המצריכות קריאה לטכנאי

פעמים רבות יש לקרוא לטכנאי שמומחה בתחום החלפת דודי שמש ותיקון של דודי שמש משום האבנית. למעשה, אבנית היא הגורם העיקרי לתקלות בדוד השמש וגם בחשמל. בישראל המים נחשבים למים קשים, יש בהם הרבה מאוד סידן ושאר מינרלים. בזמן שהמים מתחממים, המינרלים נפרדים מהמים והם שוקעים בדודי השמש ובקולטי השמש ונצמדים בצורת אבנית לגוף החימום. בצורה זו נוצרות סתימות והיעילות של גוף החימום והקולטנים יורדת. לא קל לנקות את האבנית, היעילות של הדוד יורדת פלאים ועלול להתרחש קצר חשמלי או אז יש לקרוא לטכנאי. תקלות נוספות הן מצב בו המים אינם מתחממים, מצב בו הבוילר משמיע קולות מוזרים או כמובן מצב בו המים נוזלים מהדוד.

מכירים את החלקים ואת התהליכים - ידע הוא כוח

תיקון דודי שמש בעקבות אבנית משמעותו היא החלפת פלאנג'. זהו למעשה סוג של צילינדר. גליל העשוי ממתכת שמוברג לתחתית של דוד החימום עליו מורכב גוף חימום חשמלי והתרמוסטט כמו גם תנורים חשמליים חיצוניים. כאשר מחליפים פלאנג', יש לרוקן את כל תכולת הדוד ובזמן זה רצוי לנקות אבנית. תיקון דוד שמש כולל גם גוף חימום, זהו אחד התיקונים הנפוצים ביותר. גוף החימום יכול בנקלה להתכסות באבנית וכך יעילות החימום יורדת ומה שקורה הוא קצר חשמלי, במקרים אלה יש להחליף גוף חימום.
 
 טכנאי דודי שמש בפעולה

תזמון נכון של החלפת דוד שמש

החלפת דודי שמש מבצעים לרוב לקראת בוא ימי החורף או לחילופין כאשר יש בלאי או בעיות עם הדוד הישן. החלפת דודי שמש מצריכה התייעצות עם אנשי מקצוע כדאי לתאם מפגש עם איש מקצוע, על מנת לקבל חוות דעת מקצועית, כל זאת ללא התחייבות. החלפת דודי שמש, מתי זה נדרש? כאשר הדוד איננו מחמם את המים גם אחרי שעות רבות של עבודה. כאשר חשבון החשמל גבוה מהרגיל, כמות המים החמים מועטה, המים אמנם מתחממים אבל הדוד לא מצליח לשמור על חומם לאורך זמן, במקרים של נזילות או סדקים או אפילו רטיבות. אל תחכו יותר מידי זמן, הזמינו עכשיו טכנאי לטיפול בדוד שלכם.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.