חמם מהיר לדוד שמש

חברת טופ דודים מוכרת ומתקינה חמם מהיר לדוד שמש מחיר מבצע! הזמן כעת מאיץ חום לדוד שמש מחיר מיוחד ומשתלם במיוחד! מספקים גם התקנת חמם מהיר לדוד חשמל, צרו קשר כעת.

מעוניינים במאיץ חום לדוד שמש? צרו עמנו קשר.

הזמן מאיץ חום לדוד שמש מחיר זול במבצע!

מאיץ חום לדוד שמש במחיר מבצעלדוד השמש או החשמל לוקח הרבה זמן לחמם את המים? בעלי דוד גדול ורוצים רק מקלחת אחת קצרה? הפתרון המשולם בעבורכם הוא מאיץ חום לדוד שמש, כיצד בנוי המאיץ?
מבנה המאיץ: עוגן או פלאנץ פלטה ועלייה גוף חימום תרמיל לתרמוסטט ושרוול להעברת המים ישירות לחלק העליון של הדוד, מה שקורה בעצם נוצר מעין כיס מים אשר מתחמים באופן מהיר יותר, ניתן לבצע מקלחת זריזה באמצעות הדלקת הדוד לכמה דקות בלבד, ממש כמו להרתיח קומקום, אותה שיטה של האצת חום המים בדוד, גם גורמת לו להתחמם מהר יותר ובעצם המאיץ מחמם מים מהיר לדוד שמש.

התקנת חמם מהיר לדוד שמש

אז כיצד מתקינים חמם מים מהיר לדוד שמש? חמם מהיר לדוד חשמל מעל 80 ליטר במאונך, זה עניין שלוקח זמן לכן מומלץ להתקין מאיץ לדוד שמש בנפח של 120 ליטר ומעלה. המים מתחממים ע"י גוף חימום אבל לא כמו בקומקום קטן עד 4 ליטר. מודבר כאן ב 150 ליטר 200 ליטר זו כמות גדולה לכן אם אנו נחמם את המים בתוך השרוול הטבול 4 ליטר מים עם צינור שמשפריץ את המים למעלה מבודדים מהסביבה. המים נשארים למעלה כי המים קלים יותר והמים הקרים למטה. תוך פחות מ 10 דקות נחמם כ-15 ליטר של מים חמים ואם נכנס להתרחץ הרי נוסיף עוד כ 20 ליטר מים קרים כדי להגיע לטמפרטורה שלא נישרף. אז עשינו מקלחת טובה בפחות מ 10 דקות של חשמל, החיסכון בחשמל הוא גדול, החיסרון הצטברות של אבנית מואצת סביב השרוול, מכאן נובע העניין של החלפת חמם מהיר לדוד שמש.

חמם מהיר לדוד חשמל + מחיר מיוחד!

התקנה של חמם מהיר לדוד חשמל או שמש היא זהה, לעיתים ניתקל בדודי חשמל קטנים יותר ואף בנפח של 30 ליטרים בלבד!
בדודים קטנים, אין צורך להתקין חמם מהיר כי הם בעצם חסכוניים יותר ולא דורשים זמן רב של הפעלת חשמל לצורך חימום המים, זה נובע מהנפח הנמוך שלהם.
בטופ דודים ניתן לקבל התקנה של מאיץ חום לדוד חשמל במחיר מבצע, צרו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר משתלמת לכל כיס.

מחמם מים היברידי מחיר זול של ESB

מחפש אחר חוות דעת של מחמם מים היברידי? רוצה לקבל מידע נוסף אודות מחמם מים ESB?
חברת טופ דודים מספקת שירותי התקנה של מחמם מים היברידי במחירים משתלמים במיוחד, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה בנושא מחמם מים esb מחיר מיוחד מובטח לכם!
למידע נוסף אודות מחמם מים היברידי של חברת esb, צפו בסרטון הבא: