האם מותר להתקלח עם דוד דולק?

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

האם אפשר להתקלח עם דוד דולק? ייתכן וזה מסוכן? אנו בטופ דודים רוצים לעשות לכם סדר ולהסביר לכם אחת ולתמיד מהן ההשלכות ובאיזה מקרים מסוכן.

 

שאלה

האם מותר להתקלח עם דוד דולק?

 

האם להתקלח עם דוד דולק

התשובה אינה חד משמעית

רוב טכנאי דודי השמש והחשמל לא ימליצו לכם להתקלח עם הדוד דולק. חלקם כן ימליצו במידה והארכה תקינה. ויש כאלו אשר נמנעים לחלוטין מכך, אז בואו נעשה רגע סדר:


  • למה לא להתקלח עם דוד דולק? במידה והדירה בת 15 ועד 30 שנים, הארכות לא תמיד תקינות, דבר אשר עשוי לגרום להתחשמלות במקלחת כאשר גוף החימום תקול או שפשוט הדוד מקצר והארכה אינה תקינה.

  • מתי כן להתקלח עם דוד דולק? למעשה - אנו לא מוצאים סיבה שתעשו זאת. כבו את הדוד וכנסו להתקלח, אין שום סיבה שתקחו סיכון כלשהו.

  • בדיקת הארכה תקינה: ניתן לבדוק אם הארכה תקינה על ידי הזמנת חשמלאי אשר יכול באמצעות טסטר לבדוק דרך זרם המים אם יש או אין חשמל (אכן נשמע מפחיד). זאת כמובן דוגמא לבדיקת הארכה של הדוד. אך קיימות עוד בדיקות להארכה כוללת .
צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה