כמה ליטר מים במקלחת ממוצעת

כמה ליטר מים צורכת מקלחת אחת בממוצע? כמה גברים מבזבזים לעומת נשים? וכמה עולה לנו להתקלח? הנה כל הפרטים והמידע שאתם מחפשים בנוגע לבזבוז מים במקלחת.

כמה מים משתמשים במקלחת

כמה ליטר מים משתמשות נשים במקלחת?

כמובן שהממוצע נערך על פי שיקוף של שני עונות השנה - קיץ וחורף. הנשים צורכות בממוצע כ-45 ליטר מים במקלחת בודדת. חשוב לציין כי מדובר על מים חמים מדוד השמש או החשמל בשילוב עם מים קרים מתוך מערכת המים ולא ישירות 45 ליטרים מתוך הדוד. אגב אם הנשים החליטו להתפנק באמבטיה, מילוי שלה הוא בין 120 עד 160 ליטרים. (אלו אשר אוהבים אמבטיות, דוד 150 ליטר מומלץ בעבורכם)

כמה מים מבזבזים גברים במקלחת?

הגברים חוסכים קצת יותר במים, אבל עדיין מתקלחים ומבזבזים כ-40 ליטר מים בממוצע בכל מקלחת, כ-5 ליטרים פחות מהנשים. הנתון כמובן הנו ממוצע לכלל הגילאים ולאורך כל ימות השנה.

עשוי לעניין אותך גם:

כמה עולה להדליק דוד?
לכמה זמן להדליק את הדוד?
איזה דוד מתאים לך?

כמה זמן מתקלחים בממוצע?

אז מהו אורך המקלחת וכמה זמן לוקח לנו לבזבז בין 40 ל-45 ליטרים בכל מקלחת? ממוצע הכללי הוא לא יותר מרבע שעה ואפשר לומר שאלו מקרים חריגים או חד פעמיים. באופן כללי לוקח בערך כ-10 דקות להתקלח. לנשים קצת יותר מאשר לגברים ולכן יש בצריכת המים שלהן כ-5 ליטרים יותר.

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה