חשמלאי דודים

בדוד השמש יש לא מעט רכיבים חשמליים. במצב בו ישנה תקלה בדוד השמש או החשמל, נדרש להזמין חשמלאי דודים לבדיקת תקינות המערכת כולה ומניעת תקלות שעלולות לסכן חיים.

השוו מחירים ומצאו חשמלאי דודים באזורכם

באמצעות פורטל 'טופ דודים' ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור תיקון של תקלות חשמל בדוד שלכם. במידה וחוויתם קצר חשמלי שמקפיץ את החשמל בבית בכל פעם שאתם מפעילים את הדוד, נדרש לאבחן ולבדוק את הסיבות לכך על מנת להבין איזה רכיב להחליף. 

חשמלאי דודים

מה זה בעצם חשמלאי דודי שמש?

חשוב להבין שהמושג חשמלאי דודי שמש מתייחס בדרך כלל אל שני בעלי מקצוע שונים שאנו נוטים לבלבל ביניהם כאשר מדובר על תיקון תקלת חשמל בדוד:

 • חשמלאי שמתקן דודי שמש - מדובר בחשמלאי אשר מטפל במערכת החשמל בבית ובודק את העומסים על לוח החשמל שלכם. במקרים רבים כאשר יש נפילות מתח או קצר, המשמעות היא שיש עומסים ושנדרש להחליף רכיבים בלוח החשמל או אפילו את הלוח כולו על מנת להתאים את את העוצמות (האמפר) למכשירים הקיימים בבית שלכם. 

 • טכנאי דודי שמש - אנו נזדקק לעזרתו של טכנאי דודים, כאשר מדובר בתקלה הדורשת החלפה של רכיבים בתוך הדוד עצמו כמו למשל התרמוסטט או הפלאנג'. במקרים מסוימים ייתכן ומדובר במגעים רופפים שנדרש לתקן ולסדר על מנת שהמערכת תעבוד כמו שצריך ושהדוד יפעל מבלי לקצר, גם במצב זה אנו נקרא לטכנאי דודי שמש.

מחיר תיקון דודים ע"י חשמלאי

כפי שציינו קודם לכן, תקלות חשמל בדוד השמש, יכולות להיות קשורות למערכת החשמל בדירה שלכם ולא בהכרח לדוד השמש עצמו או לרכיבים הפנימיים. במידה ובכל זאת מדובר ברכיב פנימי בדוד, כנראה שמדובר בפלאנג', התרמוסטט או בעיה בחיווט. להלן המחירים של תיקון והחלפה שלהם על ידי בעל המקצוע:

כמה עולה שירות של חשמלאי דודים?
 • עלות ביקור חשמלאי דודים (טכנאי)

  במידה ולא זוהו תקלות. עבור כל תקלה והחלפה של רכיב נדרש לשלם תוספת.


  150 - 200 ש"ח
 • ביקור לשם החלפת תרמוסטט

  החלפה של תרמוסטט תקול כולל רכישתו.


  300 - 500 ש"ח
 • ביקור המצריך החלפה של פלאנג'

  כולל חומרים ורכישה של הפלאנג עצמו


  400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

חשמלאי דוד חשמל וגם שמש במחיר זול

בחלק מהבתים, ניתן למצוא דוד חשמלי אשר חימום המים בו מתבצע על ידי חשמל בלבד. כלומר הדוד אינו נעזר באנרגיית השמש לצורך חימום המים. בבתים אחרים, אנו מוצאים דוד שמש אשר נחשב לחסכוני יותר וחימום המים בו מתבצע על ידי קליטת השמש באמצעות קולטי שמש מיוחדים הנמצאים על הגג.

ניתן גם לשלב את שתי המערכות ולמצוא דוד אשר פועל על קליטת השמש וניתן לחמם בו את המים גם באמצעות מערכת החשמל על ידי הדלקת כפתור. דרך טופ דודים אפשר למצוא חשמלאי דוד חשמל או שמש שיבחן את רכיבי המערכת ויפתח את הדוד על מנת לזהות את מקור התקלה החשמלית והכל במחירים משתלמים.
צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה