מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

ניקוי קולטי שמש

אחת הסיבות הנפוצות לכך שהדוד שמש שלכם לא מחמם היא בגלל הקולטים המלוכלכים. בעמוד תראו מתי מומלץ לעשות ניקוי לקולטי השמש מאבנית וגם חיצוני, מה המחיר של הניקוי ותוכלו לערוך השוואת מחירים בין טכנאי דודים.

ניקוי קולטי שמש - מתי נצטרך?

ניקוי קולטי שמש הוא הצעד הראשון שעושים כשדוד השמש מתחיל לא לחמם טוב, מפני שזו התקלה הנפוצה ביותר. ניקוי קולטי שמש מתחלק ל-2 סוגים: ניקוי חיצוני של הזכוכית מאבק, וניקוי פנימי של קולטי השמש מהצטברות אבנית בדוד. אם אתם רוצים למנוע בעיות עתידיות ההמלצה היא לנקות את הקולטים מאבנים פעם בשנה, ובכך לשמור על המים החמים בבית והקולטים לזמן רב.

 

כל כמה זמן כדאי לנקות קולטי שמש?
9 חודשים
12 חודשים משך זמן 6 חודשים

החשיבות של ניקוי קולטי שמש מאבנית

ניקוי קולטי שמש מאבנית מתבצע באמצעות שטיפה של הצינורות וחשוב לבצע אותו ברגע שיש בעיה על מנת שהיא לא תחריף. הצטברות אבנית בקולטי השמש יכול לקצר את החיים שלהם בחצי מה שיגרום לכם להצטרך להחליף אותם לעיתים יותר תכופות. שטיפת קולטי שמש לא נועדה רק על מנת לפתור בעיה קיימת, אלא גם להקדים תרופה למכה ולחסוך בעיה עתידית שצפויה לקרות.

 

דחיפות לניקוי קולטי שמש:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

מחיר ניקוי קולטי שמש

מחיר ניקוי קולטי שמש נע בין 250 - 400 ש"ח עבור ניקוי פנימי של קולטי השמש והוא כולל ניקוי של הצינורות והוצאת האבנית. בנוסף במידת הצורך טכנאי הדודים ינקה את הזכוכית החיצונית מה שיאפשר קליטה יותר טובה של השמש ובכך עבודה יותר טובה של הדוד.

 

מחיר ממוצע לניקוי פנימי של הקולטים ושטיפתם

מחיר ממוצע לניקוי פנימי של הקולטים ושטיפתם: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך מתבצע ניקוי קולטי שמש?

אם תהיתם איך מנקים קולטי דוד שמש מאבנית, אז הנה החלקים העיקריים בתהליך הניקוי: ראשית, נדרש לבצע תהליך שטיפה פנימית, שהיא פשוט לתת למים לזרום החוצה, של הקולט המסייעת להסרה של שאריות לכלוך או אבק המצויים בו וגם כמובן על מנת להיפטר מהאבנית המצויה באזור זה. במידה וקיימות סתימות בקולטי השמש, נדרש בעל המקצוע לטפל בהם בעזרת חומרים ייעודיים ולשטוף גם את כל הצינורות המצויים במערכת. מעבר לכך מומלץ לעשות שטיפה חיצונית של הזכוכית.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

ניקוי קולטי שמש בזול

מחיר ניקוי קולטי שמש הוא לא קבוע והוא יכול להשתנות בהתאם לטכנאי הדודים, עונת השנה וחומרת המצב. לכן לא מומלץ לקחת את הצעת המחיר הראשונה שאתם מקבלים ובמקום זאת לערוך השוואת מחירים.

 

עם פורטל טופ דודים תוכלו להתחיל את השוואת המחירים שלכם כבר עכשיו. התקשרו וקבלו מהצוות הטלפוני עד 3 הצעות מחיר מטכנאי דודים בעיר שלכם כדי שתוכלו להשוות ולחסוך בקלות.

שאלות נפוצות על ניקוי קולטים לדוד שמש

האם יש קשר בין קולט שמש מלוכלך לבין זרימת מים חלשה?

בהחלט! במידה וקולטי השמש מלוכלכים, העוצמה של המים יורדת משמעותית ויתכן ותרגישו שיבוש באספקת המים החמים במקלחת.


האם ניתן לבצע ניקוי קולטי דוד שמש באופן עצמאי?

היות ומדובר בעבודה בגובה רב, מומלץ להזמין בעל מקצוע שמכיר והתנסה בעבודה ולא לבצע אותה בעצמכם.


באיזו תדירות עליי לנקות את קולטי השמש?

אנו ממליצים לנקות את הקולטים (ניקוי ייסודי הכולל ניקוי פנימי וחיצוני) אחת לשנה על מנת למנוע סתימות בקולט ולשמור על אפקט החימום.