מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

זכוכית לקולטי שמש

שירותי תחזוקה בעבור זכוכית לקולטי השמש של הדודים, ניתן לבצע התקנת זכוכית מחוסמת בקולט, תיקון זכוכית שבורה, החלפה וכמובן התקנה חדשה במידת הצורך - דרך "טופ דודים" הכל ניתן ואפשרי במחיר זול ובמגוון אזורים ברחבי הארץ.

שירותי תיקון זכוכית קולטי שמש במחיר זול

לעיתים, הזכוכית של קולטי השמש אשר ממוקמים על הגג, עשויה להיסדק או להישבר. הפגיעה יכולה להתרחש בעקבות תנאי מזג אוויר קיצוניים וגם בעקבות זריקה של אבנים או כל עצם אחר שעשויה לפגוע בזכוכית ולשבור אותה. במצבים אלו, נצטרך להזמין שירות של תיקון זכוכית קולטי שמש.

 

על כן, נדרש מאיתנו להזמין בעל מקצוע לצורך תיקון זכוכית קולטי שמש, בהתאם לסוג הקולטים שנמצאים על הגג שלנו. דרך פורטל טופ דודים, תוכלו להזמין שירות מקצועי תוך שמירה על מחירים משתלמים למדי. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם את כל הפרטים בנושא.

 

תיקון זכוכית בקולט

מדוע חשוב לתקן את הזכוכית של קולטי השמש?

הסיבה הראשונה לכך היא שכאשר הזכוכית נשברת, יכולת העברת האנרגיה מאור השמש נפגעת. תפקיד הזכוכית הוא בין היתר לדאוג להעברה טובה של האנרגיה אל תוך משטח הקליטה ולדאוג לנו למים חמים בדוד וכאשר הזכוכית שבורה, נפגעת האפקטיביות. כמו כן, תפקיד הזכוכית הוא גם להגן על הרכיבים הפנימיים והצינורות מפני חבלות שונות (תנאי מזג אוויר, ציפורים וכדומה) ולכן אין להקל ראש בזכוכית שנשברת וכדאי לתקן אותה כמה שיותר מהר.

מתקינים זכוכית מחוסמת לקולט למניעת סדקים

במקרים בהם לא מקפידים על התקנת זכוכית מחוסמת בקולט השמש, לא פעם קורה שהיא נסדקת או אפילו נשברת לחלוטין, ויש צורך בשירותי תיקון זכוכית בקולטי שמש. איך עושים זאת בפועל? ובכן, ברוב המקרים לא תהיה ברירה אלא לבצע החלפת זכוכית לקולטי שמש, מכיוון שהסדקים עתידים להתרחב וליצור עוד ועוד נזק בהמשך. 

לתקן או להחליף לגמרי זכוכית לקולטים?

קשה מאוד לדעת זאת ללא הסתכלות של גורם מקצועי. במידה ומדובר בסדק קטן, רוב הסיכויים שנוכל לתקן אותו בצורה נקודתית אך במידה ומדובר בפגיעה גדולה ורצינית יותר, כנראה שנצטרך להחליף את הזכוכית לגמרי. חלק מהאנשים אשר מזמינים שירות של תיקון הזכוכית, משלבים זאת עם שירותים של ניקוי הקולטים בשל העובדה שהמחיר עבור שני השירותים ביחד יוצא זול ומשתלם יותר.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

שירות ייחודי - החלפת זכוכית לקולטי השמש

לא משנה אם יש ברשותכם קולטי שמש של חברת נמרוד, אמקור, אמישראגז או כרומגן, דרך הפורטל שלנו תוכלו להזמין שירות של החלפת זכוכית לקולטי השמש שלכם. אנו מעניקים שירות לקולטי שמש בכל הגדלים והסוגים וזה כולל גם קולטי נחושת וגם כמובן קולטים מברזל או נירוסטה.