מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד שמש 300 ליטר

מחפשים דוד גדול? דוד שמש בנפח 300 ליטרים, הוא כנראה הפתרון בשבילכם. אז למי זה מתאים? מי מספק את הדוד הגדול הזה וכמה הוא עולה? באמצעות פורטל טופ דודים תוכלו להזמין בקלות דוד שמש 300 ליטר במחיר הנמוך במדינה.

למי מתאים דוד 300 ליטר?

דוד בנפח זה אינו מתאים בכל בית והוא ממש לא נחשב לגודל סטנדרטי. אז למי הוא כן מתאים? למשל למשפחות מרובות ילדים, בתים עם בריכות בהם מתבצעות מספר מקלחות אחרי היציאה מהבריכה כמדי יום, אנשים שאוהבים מקלחות ארוכות (מאוד) וגם מוסדות שונים - החל מחדרי כושר, בנייני משרדים עם מקלחות ועוד.

 

בעוד בכל בית ממוצע בישראל עם 3-4 נפשות נמצא בדרך כלל דוד בנפח 150 ליטר, ישנו מספר יחסית מועט של בתים עם דודי שמש ענקיים בנפח של 300 ליטרים. חשוב לציין כי לא כל החברות מספקות ומייצרות דודים בנפח זה מהסיבה שהם בקושי נרכשים והביקוש אליהם הוא נמוך יותר ולכן לא תמיד משתלם לייצר אותם. אז מי מהחברות בשוק דודי השמש כן מייצר אותם? חברת כרומגן דודי שמש וחברת אמקור, הייצרניות העיקריות של דוד שמש 300 ליטרים.

 

דוד 300 ליטרים

כמה עולה דוד שמש בנפח 300 ליטר?

בשל הביקוש הזניח וגם בשל החומר הרב שנדרש בשביל לייצור דוד בנפח 300 ליטרים, העלות שלו היא היקרה ביותר מכל דודי השמש. דוד 300 ליטר יכול להגיע למחיר של 2,300 - 3,000 שקלים כולל שירות התקנה/ לא ניתן להתקין על כל גג את הדוד בשל המשקל הכבד וגודלו ולעיתים צריך לבצע חיזוקים והתאמות על מנת למקם אותו. חשוב לציין שהמחירים עשויים להשתנות כל הזמן ולכן וודאו היטב את המחיר לפני הזמנת העבודה.

מחיר ממוצע לדוד בנפח 300 ליטר (כולל התקנה)

מחיר ממוצע לדוד בנפח 300 ליטר (כולל התקנה): 2650 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 2300 ₪

משווים מחירים דרך פורטל טופ דודים

מבדיקות שערכנו בעבר, בדיקה של מספר הצעות מחיר שונות יכולה בהחלט לחסוך בעלויות ההתקנה של דוד השמש ולכן כדאי מאוד להיעזר באתר שלנו בקבלה של עד שלוש הצעות שונות מטכנאים. אנו מבצעים בדיקות לבעלי המקצוע במטרה לספק לכם את הטובים ביותר באזורכם, גם כאשר מדובר בהתקנה של דוד 300 ליטר שנחשב לנפוץ פחות משאר הגדלים. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

שירותי החלפה של דודים במחירים מעולים

במסגרת השירותים השונים בפורטל שלנו, תוכלו לקבל מענה גם להחלפה של הדוד הנוכחי בדוד חדש. אנו נדאג להפנות את הפנייה שלכם אל טכנאי דודי שמש שיגיע, יפרק את הדוד הקיים ויוריד אותו מהגג ולאחר מכן יחבר את הדוד בנפח 300 ליטר עד למצב בו הוא מוכן לשימוש ופעולה. כמו כן, ניתן להזמין שירותים נוספים כמו התקנת שעון חשמל לדוד או מאיץ חום וגם כמובן לקבל סיוע ופתרונות במצבים בהם יש תקלה כלשהי בדוד.