מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד שמש 200 ליטר

מחפש להזמין או לתקן דוד בנפח של 200 ליטר? הגעת אל המקום הנכון. דרך פורטל טופ דודים תוכל להזמין דודי שמש של החברות המובילות כמו: כרומגן, אמקור, ירדן ודודי נמרוד. הזמן כעת מהטובים בתחום וקבל עד - 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד בעבור שירותי רכישה התקנה ותיקון.

למי מתאים דוד 200 ליטר?

דוד שמש בנפח של 200 ליטר מתאים בעיקר למשפחות גדולות ומרובות ילדים, בדרך כלל למשפחות עם 5 נפשות ומעלה. החימום שלו לוקח זמן ומספיק ל-5 עד 6 מקלחות מפנקות. מהניסיון שלנו הוא נפוץ מאוד מאוד בעיקר בבתים פרטיים ובדירות בעלות 4-5 חדרים. כמובן שהוא מיועד גם לשימוש כדוד חשמל (יש בו מערכת חשמלית) אך כמה זמן נחכה למקלחת חמה? באמצעות מאיצי החום השונים ניתן לבצע חימום מהיר וזריז לאלו בנפחים הגדולים.

 

ישנם כמה פתרונות לסוגיה הזו, או באמצעות דוד מחליף חום - קרא עוד או שניתן לבצע התקנה חיצונית לדוד שלכם של מיכל קטן, מה זה אומר? במידה ואתם רוצים להתקלח מקלחת אחת, למיכל בנפח של 200 ליטרים ייקח להתחמם בערך כ-40 דקות, עם הפטנט המהפכני של מאיץ חום מהיר תוכלו לעשות מקלחת אחת ולהמתין דקות סופרות בלבד! זהו בעצם מיכל נפרד חיצוני אשר מחמם את המים לשימוש מהיר.

דוד שמש 200 ליטר

מהו מחיר דוד שמש 200 ליטר?

המחיר של דוד בנפח של 200 ליטר, נע ברוב המקרים בין 2,500 ש"ח ל-3,000 ש"ח, כאשר מחיר זה כולל גם את ההתקנה עצמה של הדוד וגם את הקולטים. כדאי לזכור כי עשויים להיות שינויים במחיר בעקבות סוג הגג בעוד התקנה על גג שטוח תהיה פשוטה יותר והתקנה על גג רעפים תהיה יקרה מעט יותר (הבדל של 300-400 ש"ח בערך) וגם סוג הקולטים עשוי להשפיע על המחיר.

 

התקנת דוד שמש בנפח 120 ליטר (כולל הדוד והקולטים)

התקנת דוד שמש בנפח 120 ליטר (כולל הדוד והקולטים): 2750 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 2500 ₪

האם נהוג לספק אחריות על דוד שמש 200 ליטר?

ברוב המקרים, האחריות שמסופקת בעת התקנת דוד שמש חדש היא למשך 4 שנים. אחריות זו היא מטעם החברה שיצרה את הדוד ולרוב היא מכסה פגמים וחבלות בדוד השמש. כמו כן, נהוג שהמתקין שביצע את העבודה מספק לכם שנת אחריות על עבודת ההתקנה עצמה כך שבמקרים בהם יש בעיה עם החיבורים של הצנרת לדוגמה, המתקין יגיע לתקן זאת ללא תשלום נוסף. חשוב מאוד לבדוק את נושא האחריות לפני הזמנת השירות מאחר והנושא עשוי להשתנות בין מתקין למתקין ובין חברות הדודים השונות. במידה וחיפשתם אחר דוד בנפח 250 ליטרים, - אין נפח כזה. הקרוב ביותר הוא 200 ליטרים ואילו הגדול יותר יהיה בנפח 300 ליטרים.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מדוע להזמין דוד דווקא מפורטל טופ דודים?

במקום להסתובב בכל רחבי האינטרנט ולחפש דודי שמש של החברות והיצרניות השונות, אפשר פשוט לצלצל אלינו ולקבל מספר הצעות מחיר שונות מחברות, מתקינים וטכנאי דודים אשר במסגרת סל השירותים שלהם מספקים גם פתרונות של התקנת דוד שמש בנפח של 200 ליטרים. אנו מבצעים בדיקות מקדימות לבעלי המקצוע על מנת לוודא שכל מי שעובד איתנו מספק עבודה איכותית, תוך שמירה על שירותיות ויחס אדיב. בנוסף, חשוב לזכור שהצעת המחיר אינן מחייבות אתכם להמשך עבודה עם בעל המקצוע ולכן כדאי לבחון כמה הצעות ואז לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.