מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד חשמל 80 ליטר

בעמוד זה תמצאו את כל המידע שחשוב לדעת לפני רכישה והתקנה של דוד חשמל בנפח 80 ליטרים. כמו כן, דרך פורטל טופ דודים תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מטכנאים ומתקיני דודים מקצועיים באזורכם בעבור התקנה של דודי חשמל בנפח זה.

מתי נבצע התקנה של דוד חשמל 80 ליטר?

בדרך כלל, במקומות שבהם לא ניתן להתקין דוד שמש מסיבות כאלה ואחרות, אנו נבחר באופציה של דוד חשמלי. דוד חשמל 80 ליטר מיועד בדרך כלל לדירות קטנות יחסית בהם מספר הנפשות הוא 2. מקלחת ממוצעת, צורכת בסביבות 30 ליטרים של מים ולכן יהיה ניתן לבצע שתי מקלחות מפנקות (ולעיתים אפילו שלוש) באמצעות חימום המים המצויים בדוד על ידי המנגנון החשמלי שלו. 

 

דוד חשמל בנפח 80 ליטר

פרמטרים שמשפיעים על מחיר ההתקנה

לפני שנדבר על המחירים עצמם, חשוב להבין איזה פרמטרים עשויים להשפיע על המחיר של ההתקנה. הפרמטר הראשון הוא החברה שמייצרת את הדוד, בה תבחרו. יש לא מעט חברות בשוק כמו למשל חברת אמישרא גז, אמקור, כרומגן וגם ירדן או טל סחר. 

 

כל חברה מתמחרת את מוצריה בצורה שונה מעט וברוב המקרים יהיו פערים של כמה מאות שקלים בין חברה לחברה. אלמנט נוסף הוא נוחות ההתקנה: ככל שיהיה קשה יותר להתקין את הדוד, כך המחיר צפוי להתייקר. הסיבה לכך היא שהתקנה מסובכת יותר, לוקחת כמעט תמיד זמן רב יותר ולכן בעל המקצוע יתמחר את שעות העבודה שהתווספו.

עלות ומחיר דוד חשמלי 80 ליטר

הנה מספר דוגמאות לעלויות של דוד חשמלי 80 ליטר אצל החברות המובילות. נדגיש כי המחיר עשוי להשתנות מעת לעת בעקבות שיקוליה של החברה שמייצרת אותו וגם על סמך שיקולים מקצועיים של בעלי המקצוע השונים.

 

לכן, אין לראות בכתוב במחירון זה מידע אשר מחייב את בעלי המקצוע אלא נדרש להסתכל עליו בגדר אינדיקציה כללית שמטרתה לספק מחיר משוער. לכן, הקפידו לשאול כבר בשיחת הטלפון הראשון שלכם עם המתקין, מה העלות הצפויה להתקנת הדוד.

התקנת דוד חשמל 80 ליטר - מחירון משוער

מחיר דוד חשמל 80 ליטר של חברת כרומגן

המחיר עשוי להשתנות ונדרש לבדוק סופית מול החברה.


1,520 ש"ח
עלות דוד חשמל 80 ליטר של חברת נמרוד

מגיע לרוב עם 4 שנות אחריות מהיצרן.


1,150 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד חשמל 80 ליטרים של אמקור?

כולל התקנה של הדוד.


2,000 ש"ח
כמה עולה דוד חשמל 80 ליטר של "אור הטבע"?

המחיר כולל את ההתקנה.


2,200 ש"ח

הדפס מחירון


*ניתן למצוא מחירים נוספים בעמוד המחירון באתר.

מידות של דוד 80 ליטר ומידע חשוב

המשקל של דוד 80 ליטר נע בדרך כלל בין 37 ק"ג ל-41 ק"ג, תלוי בדגם הספציפי כמובן. רוב החברות מספקות את המוצר עם בידוד של פוליאוריטן על בסיס מים כאשר הספק החימום של הדוד הוא בדרך כלל 2500 וואט. גובה הדוד משתנה בין החברות השונות (780 מ"מ ועד 926 מ"מ) בעוד אצל מרבית הדגמים ישנם בין 3 ל-4 חיבורים (צינורות) לדוד.

שירותי החלפה ותיקון לדודי 80 ליטר

במסגרת השירותים שאנו מספקים, אפשר להזמין גם פירוק והחלפה של הדוד הנוכחי שיש ברשותכם לצורך התקנת דוד החשמל החדש. כמו כן, בכל תקלה בדוד הכוללת החלפה של רכיבים כאלה ואחרים - אנו נשמח לסייע במציאת טכנאי הדודים המתאים ביותר לעבודה, תוך התחשבות באזור המגורים שלכם.