מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד חשמל 150 ליטר

אין ספק, דוד חשמלי הוא בהחלט פתרון מעולה למצבים בהם אנו לא יכולים להתקין דוד שמש. דוד 150 ליטר נחשב לדוד גדול יחסית אבל הוא מספיק לכמות גדולה של אנשים. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו, לפני שמתקשרים להזמין את התקנה של המוצר.

דוד חשמל 150 ליטר - הגודל הנפוץ בישראל

אם עדיין לא ידעתם, דוד בגודל של 150 ליטר נחשב לגודל הסטנדרטי והוא קיים כיום בבתים רבים בישראל. הסיבה לכך היא שגודל זה מיועד למשפחות בעלות בין 4 ל-5 נפשות. אנו נתקין דוד חשמלי בנפח 150 כאשר לא יהיה אפשר להתקין דוד שמש מסיבות של מחסור במקום או כל סיבה אחרת ובדרך כלל ההתקנה תתבצע מעל תקרה אקוסטית או בכוך בסמוך לחדר המקלחת בשל הרצון לשמור על קירבה פיזית שתמנע התקררות של המים בעת העברתם מהדוד אל ברז המקלחת.

 

דוד חשמל 150 ליטר

כמה עולה דוד חשמל 150 ליטר?

מחיר הדוד, נקבע כמעט תמיד לפי החברה שמייצרת אותו ולכן קיימים שינויים במחיר. באופן כללי, אפשר להגיד שהמחיר הממוצע בשוק, עבור התקנה של דוד חשמל בנפח 150 ליטר הוא 2,000 ש"ח, בעוד דודי שמש של כרומגן עולים מעט יותר כפי שניתן לראות במחירון המופיע כאן. נדגיש כי המחירים המופיעים בעמוד זה הם אינדיקציה בלבד ומטרת המחירון היא לספק עלות משוערת שתסייע לגולשי האתר לקבל החלטות במסגרת תהליך הבדיקה. המחירים יכולים להשתנות כל הזמן ולכן חשוב לא לוותר על בדיקה מעמיקה יותר, מול הגורם המתקין שבו בחרתם.

מחיר עבור דוד חשמלי

דוד חשמל 150 ליטר (צר) של כרומגן

מחיר עבור הדוד עצמו, ללא ההתקנה.


2550 ש"ח
מחיר דוד חשמל 150 ליטר נמרוד

המחיר עשוי להשתנות מעת לעת.


1400 - 2400 ש"ח
מחיר דוד 150 ליטר אידיאל

דוד בעל שכבת בידוד תרמי.


1700 - 2400 ש"ח

הדפס מחירון

איך יודעים מתי להחליף את הדוד?

נמליץ לשקול החלפה של הדוד כאשר גילינו שיש נזילה אשר נובעת מהגוף עצמו ולא מאחד הצינורות שלו. לא ניתן לתקן מיכל של דוד שבו נוצרה נזילה ולכן אנו צריכים להחליף אותו באופן מוחלט בדוד חדש. כמו כן, אם הדוד שלכם ישן (למעלה מ-10 שנים) כדאי לשקול להחליפו בחדש בשביל למנוע תקלות שעתידות להגיע ברכיבים השונים. כמובן שגם אם המשפחה שלכם גדלה בשנים האחרונות, כדאי לשקול להחליף את הדוד במידה והגודל הנוכחי קטן מידי ואינו מתאים יותר.

כמה זמן לוקח לחמם דוד חשמל 150 ליטר?

אם אתם מתעניינים ברכישה של דוד 150 ליטר, אתם בוודאי תוהים תוך כמה זמן המים יתחממו. בדרך כלל, אפשר להגיד שעל מנת לחמם מיכל שלם, נצטרך לחכות כ-3 שעות ו-15 דקות. אגב, בתקופת החורף חימום יכול לקחת גם כ-4 שעות, תלוי בטמפרטורה בחוץ. המידע המוצג כעת מתייחס למים בטמפרטורה של כ-15 מעלות (כאשר הם קרים), לאחר חימום המים יגיעו לטמפרטורה בין 45 - 55 מעלות.

פרטים טכניים שכדאי להכיר לפני רכישה

קצת פרטים טכניים על דודי חשמל בנפח זה: הספק החימום של דוד 150 ליטר הוא 2500w והעובי שלו הוא 3 מ"מ. הקוטר עשוי להיות 57 או במקרים בהם מדובר בגרסה הצרה של הדוד - 47. בדרך כלל תקבלו במסגרת הרכישה של הדוד, 4 שנות אחריות מטעם החברה המייצרת, כאשר האחריות תכסה נזקי ייצור. 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מדוע להזמין שירות דרך טופ דודים?

פורטל טופ דודים הוא למעשה הפורטל הגדול בישראל בנושא דודי שמש וחשמל. אצלנו תוכלו לקבל מידע מקיף על שאלות נפוצות בדודים וגם להזמין שירותי תיקון לדוד, כולל החלפה של רכיבים שנהרסו או התקלקלו. בנוסף, אנו מספקים לכם את האפשרות לבחון את מחירי השוק, הן בעזרת המחירון המקיף שהכנו והן בעזרת טכניקת השוואת המחירים שלנו. השאירו פרטים באתר והתחילו לקבל מספר הצעות מחיר עוד היום.