מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דוד חשמל 120 ליטר

דרך פורטל טופ דודים ניתן להזמין התקנת דוד חשמלי 120 ליטר במחירים משתלמים למדי וגם לקבל שירותים נוספים כמה החלפה או תיקון. פנו אלינו עוד היום וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

מחפשים דוד חשמל 120 ליטר? השוו מחירים!

אם הגעתם למסקנה שנפח הדוד אשר מתאים למספר הנפשות בבית שלכם הוא 120 ליטר, דעו שתוכלו למצוא אחד כזה אצלנו. ניתן להזמין דרך פורטל טופ דודים, התקנה של דוד חשמל 120 ליטר של אחד מהיצרנים המובילים בשוק, על ידי טכנאי דודים מקצועי הפועל באזור מגוריכם. אנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים קצרה לפני שתחליטו באיזו הצעה לבחור.

 

דוד חשמל 120 ליטר

עלות ומחיר של דוד חשמל 120 ליטר

אז כמה עולה להתקין דוד חשמל בנפח של 120 ליטר? התשובה היא שזה מאוד תלוי באיזה חברה תבחרו. כל חברת דוודים מתמחרת את מוצריה בצורה מעט שונה ולכן קשה לנקוב במחיר אחיד לכל הדודים.

 

יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו עולה כי בדרך כלל המחיר הממוצע להתקנת דוד בנפח 120, הפועל על חשמל, הוא 2,500 ש"ח, כולל כמובן הדוד עצמו. פרט ליצרן של הדוד, מה שעשוי להשפיע על המחיר הוא גם אופן ההתקנה - ככל שיהיה מדובר בהתקנה מסובכת יותר, בהתאם כמובן למקום בו תרצו לשלב את הדוד, כך המחיר יעלה. 

מחיר ממוצע להתקנת דוד חשמל 120 ליטר

מחיר ממוצע להתקנת דוד חשמל 120 ליטר: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 600 ₪

האם נהוג לספק אחריות על הדוד?

ברוב הגדול של המקרים, כאשר רוכשים דוד חשמלי חדש, החברה שמייצרת את הדוד תספק אחריות למשך תקופה מסוימת, כאשר בדרך כלל יהיה מדובר על תקופה של 4 שנים מיום ההתקנה. חשוב לציין שהאחריות אומנם מכסה פגמים בייצור הדוד אך היא אינה מכסה רכיבים פנימיים כמו תרמוסטט תקול או משאבת סחרור וגם לא בעיות בגוף החימום. עבור רכיבים אלו לרוב תספק החברה אחריות למשך שנה בלבד.

מידע שחשוב לדעת על דוד חשמלי 120 ליטר

ניתן להתקין דוד זה במגוון מקומות שונים וזה כולל אזורים פנימיים כמו ארונות מדרגות, מרפסות שירות ועוד. רוב דודי החשמל בנפח 120 שוקלים בממוצע 50 ק"ג ואפשר להגיד שהם מתאימים לבתים בהם מספר הנפשות הוא 4, כאשר הממוצע של צריכת המים במקלחת אחת הוא בדרך כלל 30 ליטר.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

קבלו עד שלוש הצעות מחיר להתקנת הדוד 

תהליך החיפוש אחר מתקין מקצועי בתחום דודי השמש והחשמל אשר פועל ומעניק שירות באזור מגוריכם, עשוי להיות ארוך ולעיתים אפילו מתיש. הדרך הנכונה והחכמה יותר לעשות זאת היא תוך ביצוע השוואת מחירים קצרה דרך הפורטל שלנו, שמאפשר לכם לבחון עד שלוש הצעות מחיר שונות, ללא כל התחייבות לבעלי המקצוע שאיתם תדברו בתהליך. לא פעם, תוכלו לחסוך מאות שקלים רק בעקבות ההשוואה שתבצעו, אז למה לא להתחיל לנסות? השאירו פרטים בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם עם המידע והפרטים.

שאלות נפוצות על דוד בנפח 120 ליטר

אני לפני רכישת דוד חשמלי 120 ליטר, איזה ציפוי של דוד נחשב לאיכותי?

נמליץ לרכוש דוד עם ציפוי אמייל אשר נחשב לאיכותי ביותר ולא להתפשר על ציפוי בטון או אפוקסי.


איזה חברות מייצרות דוד מסוג זה?

יש מגוון רחב של חברות בשוק אשר מציעות דודים חשמליים בנפח 120 ליטר, ביניהן חברת כרומגן, אמקור, נמרוד, אמישרא גז ועוד.


האם הדוד צריך לעמוד בתקנים מסוימים?

בהחלט. ישנו תקן ישראלי של מכון התקנים שחשוב לוודא כי חברת הדודים שייצרה את הדוד, אכן עומדת בו