החלפת דוד שמש

שוב פעם בעיות עם הדוד? שירותי החלפת דוד שמש וקולטים במחירי מבצע! הזמן כעת החלפת דוד שמש 150 ליטר או פחות וקבל מחירים שלא תרצה לפספס, מבצעים גם החלפת דוד חשמל במחיר מוזל ומשתלם לכל כיס.

מתי צריך להחליף את דוד השמש?

סביר להניח שרוב תושבי ישראל אינם בקיאים בפרטי ההתנהלות המדויקים הנדרשים להחלפת דוד שמש בבית, אם מכיוון שבפעם האחרונה שטיפלו בכך הם הפקידו את כל העבודה בידיו של המתקין (או המתקן), ואם מהסיבה הפשוטה שהם פשוט עדיין לא נתקלו במצב המצריך החלפה של הדוד. אך חשוב מאד לדעת שהחלפתו מומלצת אחת ל- 8-10 שנים לפחות, או לחלופין כמובן כאשר הדוד מתקלקל. אז מה חשוב לדעת על הנושא? המומחים של "טופ דודים" עונים לכם על השאלות.

 

 

כמה עולה להחליף דוד חשמל בדוד שמש?

חשוב לדעת כי מחיר החלפת דודים יהיה כרוך בעלות מסוימת, אך בשום פנים ואופן הוא אינו אמור לעבור את ה- 4,000 שקלים, וזאת בהתחשב בעלויות הקולט, התקנת המערכת כולה וגם קבלת האחריות הנלווית לכל אלה. בטווח הקצר, מובן כי המחיר לאותו הסוג - למשל דוד חשמל ישן בחדש - תהיה זולה יותר, כיוון שהתשתית הכוללת: צינורות, מערכות חשמל, קיבוע הדוד על במידה והוא מותקן על גג רעפים, כבר קיימת וכל שצריך לעשות הוא להחליף את הדוד עצמו, או במקרים מסוימים רק חלקים ספציפיים ממנו. ועם זאת, בטווח הרחוק, מחיר החלפת דודים מדוד חשמל לדוד שמש יהיה משתלם במיוחד, מכיוון שהוא יחסוך לכם עלויות רבות בעתיד באופן עקיף - דרך צריכת החשמל שלכם, שתהיה נמוכה באופן משמעותי.

מחירון החלפת דודי שמש וחשמל
 • מחיר החלפת דוד שמש 150 ליטרים

  עבודה כוללת צנרת חדשה, מערכת חשמל וקולטים.


  2,200 - 3,800 ש"ח
 • כמה עולה להחליף דוד חשמל בדוד שמש?

  של חברות כמו כרומגן,אמקור ונמרוד (נפח 120 ליטרים).


  1,800 - 3,500 ש"ח
 • מהי העלות של החלפת צינור בדוד?

  צינור המחבר בין המים לדוד ובין הקולטים.


  350 - 600 ש"ח
 • כמה עולה החלפת דוד שמש כולל קולטים במערכת גז?

  החלפה מלאה של הדוד הישן במערכת חימום על גז.


  3,500 - 5,500 ש"ח
 • עלות החלפה של קולט לדוד שמש

  קולט בודד, החלפה הכוללת צנרת חדשה (כולל הקולט).


  1,200 - 2,400 ש"ח
 • תוספת למחיר התקנה על גבי גג רעפים

  כולל מאחזים והציוד הנדרש לביצוע העבודה.


  250 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

* לצפייה בעוד מחירים על שירותים נוספים, בקרו במחירון טופ דודים המעודכן.

החלפת דוד שמש כולל קולטים

הדבר הראשון שכדאי לקחת בחשבון כאשר חושבים על החלפת דוד שמש, הוא שקיימת אפשרות להחליף את הקולט הנלווה אליו, ובמיוחד אם הקולט נראה בלוי ושסופו מתקרב. לחלופין, אם ידוע לכם כי התקנתו של הדוד ושל הקולט נעשו בפעם האחרונה בסמיכות יחסית, כדאי יהיה לאחד בין השניים ו"להרוג שתי ציפורים במכה אחת". הכל כמובן בהתאם לשיקול דעתכם ובהתאם להמלצתו של המתקין, עוד סיבה להחלפת קולט היא כאשר הזכוכית שלו סדוקה או שבורה, מה שעשוי לגרום בעתיד הקרוב לתקלות ובעיות בחימום הסולארי של המים.

 

החלפת דוד שמש

החלפת דודי שמש הנמצאים על גבי גג רעפים

פרמטר נוסף שלא רבים חושבים עליו במקרה של החלפת דוד שמש כולל קולטים או ללא קולטים, הוא מיקום הדוד ומידת הנגישות אליו. ככלל, ככל שהגג יהיה מורכב יותר לפעילות - או במקרים של גגות רעפים גם מסוכן במידת מה - יש לקחת בחשבון כי המחירים עשויים להיות גבוהים יותר. לכן, במיוחד אם הדוד בביתכם עדיין לא התקלקל אבל אתם יודעים שזמנו מתקרב, מומלץ להזמין מתקין מבעוד מועד ובעונה נעימה ובטוחה יחסית, כך שגם המתקין לא יסכן את עצמו יתר על המידה וגם אתם תוכלו לשלם סכום נמוך יותר עבור ההתקנה או ההחלפה.

החלפה של חלקים בדודי שמש או רכישת חדש?

יש מי שעשוי להיות מופתע כאשר הוא עורך השוואת מחירים להחלפות דוד שמש, ולהתחיל לחשוב על פתרונות יצירתיים וזולים יותר לחסכון, כמו למשל החלפה של חלקים מסוימים בדוד בלבד, הבעיות השכיחות ביותר הן: החלפת גוף חימום בדוד, פלאנג', צינור, קולט ומשאבה במידה ואתם מתגוררים בבניין מגורים. זוהי כמובן אפשרות ריאלית ואף ברת ביצוע בהרבה מהמקרים, אך חשוב לזכור כי במקרים בהם הדוד דולף היא אינה אופציה כלל וכלל, וחייבים להחליף את הדוד - אחרת מחיר התיקון או ההחלפה יירד לטמיון ובמהרה תגלו כי עליכם לשלם בנוסף אליו גם עלויות נוספות, של התקנת דוד שמש חדש למרות שניסיתם להימנע מכך.

 

החלפת דודי שמש וקולטים

הנפוץ ביותר: החלפת דוד שמש 150 ליטרים

כאשר אנו ב"טופ דודים" נשאלים מהו מחיר החלפת דודים, לצורך הענין דודי שמש, חשוב מאד להבהיר כי אמנם יש גודל ממוצע של דודים הנהוג ונפוץ במיוחד בישראל, אך אין זה אומר כי בכל המקרים זה כך. בקרב משפחות קטנות יחסית, אנשים שגרים לבד או פשוט מי שנכנסו לדירה קיימת ובה דוד שכזה - יכולים להיות דודים בעלי נפח קטן יותר, לרוב של 120 ליטרים אך במקרים נדירים גם פחות מכך, ולחלופין יכולים להיות גם מקרים של דודים גדולים יותר מנפח של 150 ליטר, בנפחים של 180 ליטר או יותר.

מתי נעדיף להחליף ומתי לתקן?

כאשר הדוד בלוי, מלא באבנית ונדרש להחליף לו גוף חימום בכל כמה חודשים, הוא מסמן שהגיע הזמן להחליפו וכאשר יש בעיות נוספות אשר גוררות החלפה הן למשל גילוי ניקובים בגוף המיכל, אשר גורמים גם הם לנזילות ובנוסף, דוד שמש אשר בלוי עולה על 10 שנים והתקלקל, מומלץ להחליפו בחדש שכן תיקונו כבר אינו כדאי ועלול לגרום להוצאות מיותרות, הן בצריכת החשמל והן בטיפולים חוזרים ונשנים.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

האם להחליף דוד חשמל בגז?

ישנם רבים השואלים את השאלה, האם לבצע החלפת דוד חשמל בדוד גז? מה יותר משתלם? אין ספק כי זה אשר פועל על גז בהחלט נותן לכם מים חמים לארוך כל הזמן והעונה, אם זאת המחיר שלו הוא גם בהתאם, עלות החלפת דוד שמש או חשמל למען מערכת גז, היא לא זולה כלל ויש להתקין מערכות שלמות לצורך העניין, לדעתנו שימוש בסוג הזה הוא מותרות ואנו לא ממליצים לעשות זאת כשיקול כלכלי, אם זאת החלפת הישן בחדש, היא בהחלט אופציה שכן צריך לחשוב עליה, גם לפני שהצינור מתקלקל או שצריך להחליף מפסק, אנו מאמינים כי תוכלו לחסוך המון כסף עם דוד חדשני בצריכת החשמל שלכם, במיוחד רגע לפני שהחורף מתחיל, אל תתחילו לרוץ עכשיו אחרי טכנאי דודים בשביל להחליף מפסק, מתג או צינור בדוד שלכם, גם עניין של החלפת חמם מהיר תעלה לכם בין 300 - 400 שקלים.

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה