החלפת דוד שמש וקולטים מחיר מטורף!

שוב פעם בעיות עם הדוד? שירותי החלפת דוד שמש וקולטים במחירי מבצע! הזמן כעת החלפת דוד שמש 150 ליטר או פחות מחברתנו וקבל מחירים שלא תרצה לפספס, מבצעים גם החלפת דוד חשמל מחיר מוזל ומשתלם לכל כיס.

סוגי החלפות ומידע נוסף:

שירותי החלפה של מערכת רגילה לכזו הפועלת על פי גז.
החלפת מיכלים בלוים בחדשים למניעת תקלות ובעיות.
מגיעים לכל המקומות ברחבי המדינה (פריסה ארצית).
דרך "טופ דודים", תקבלו עד שלוש הצעות מחיר!

הגיע הזמן! החלפת דוד שמש וקולטים מחיר מבצע

טכנאי דודי שמש הודיע לכם שהדוד ישן והגיע הזמן להחליפו? לא ניתן לתקן את התקלה וצריך לרכוש חדש? בואו לקבל את כל המידע שצריך לפני שאתם מבצעים החלפת דוד שמש וקולטים וגם לקבל הצעות מחיר משתלמות להתקנה, כאן בטופ דודים תוכלו לקבל הנחות משמעותיות.

החלפת דוד חשמלי מחיר זול

רכישה וגם החלפת דוד חשמלי חדש כוללת עלויות לא קטנות. מתקינים שאינם מקצועיים יכולים להמליץ לכם על החלפת דוד חשמל בחדש גם במקרים שניתן לתקן את התקלה ואין כל צורך בהשקעה גדולה שכזו. לכן, כדאי שתדעו כמה דברים לפני שמחליפים את הישן בחדש, בין אם מדובר על בשדרוג מערכת חשמלית בסולארית אם החלפה של ישן בחדש, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם בפאן המקצועי: ראשית, בדקו אם התקלה כי רק בגוף החימום, עלות גוף חימום היא זולה והתקלה הנפוצה ביותר בדודי חשמל, כך שככל הנראה שעדיף להחליף, מצב דומה הוא תיקון פלא'נג או טרמוסטט שהעלות אינה גבוהה. במידה ויש לכם דוד ישן ובלוי, עדיף להחליף בחדש ולהתחיל לחסוך גם בחשמל ולהנות ממים חמים יותר ובמהירות גבוה יותר.

שירות החלפת דוד שמש 150 ליטר

בבתים בהם יש משפחות מרובות ילדים, ניתן לראות דודי שמש גדולים בנפח של 150 ליטרים, כיום בכל בית ניתן לראות גדלים קטנים יותר ולכן החלפתו של מיכל בנפח - 150 ליטר היא אינה נפוצה. עם טופ דודים נדאג למצוא לכם חברה אשר מספקת גם שירותי החלפה בנפחים החל מ-150 ליטרים ומעלה ובמחירים מוזלים.

החלפת דוד שמש מחירים מיוחדים

אחת התקלות השכיחות ביותר שבעקבותיהן נדרשת החלפת דוד שמש היא נזילת מים בדוד. כאשר מתגלה כי הפלאנג' (מעיין צלחת אשר סוגרת את חלקו העליון שלו ואליה מחוברים גוף החימום והתרמוסטט) לא היה אטום כנדרש, יכולה להיגרם נזילה של מים אשר לעיתים גורמת לקצר. כדי להחליף פלאנג' יש לפתוח את הברגים (אשר קושרים אותו לגוף המיכל). אם מתגלה כי הברגים הללו חלודים ולכן גם לא ניתן לפתוח אותם – חייבים להחליף את דוד השמש, טופ דודים מספקת שירותי החלפה במחירים מיוחדים ומשתלמים לכל בית אב.
 
החלפת דודי שמש וקולטים

מתי כדאי לבצע החלפת דודי שמש?

כאשר הדוד בלוי, מלא באבנית ונדרש להחליף לו גוף חימום בכל כמה חודשים, הוא מסמן שהגיע הזמן להחליפו וכאשר יש בעיות נוספות אשר גוררות החלפה הן למשל גילוי ניקובים בגוף המיכל, אשר גורמים גם הם לנזילות ובנוסף, דוד שמש אשר בלוי עולה על 10 שנים והתקלקל, מומלץ להחליפו בחדש שכן תיקונו כבר אינו כדאי ועלול לגרום להוצאות מיותרות, הן בצריכת החשמל והן בטיפולים חוזרים ונשנים.

כמה עולה החלפת דוד שמש וקולטים?

אם הגעת למצב בהם יש צורך גם בהחלפת דוד שמש וקולטים ביחד, כנראה שהמצב אינו מאיר פנים בתחום המים החמים בביתכם, המחירים משתנים והעלויות שונות על פי סוג הדוד שלכם, נפח ומידות וסוגי הקולטים. כאשר ההתקנה היא מרכיב חשוב בתפקודו התקין, התקנה מקצועית תבטיח לכם שנים של שקט ומים חמים, התקנה לא נכונה תגרום לבעיות רבות באופן תדיר.

האם להחליף דוד חשמל בגז?

ישנם רבים השואלים את השאלה, האם לבצע החלפת דוד חשמל בדוד גז? מה יותר משתלם? אין ספק כי זה אשר פועל על גז בהחלט נותן לכם מים חמים לארוך כל הזמן והעונה, אם זאת המחיר שלו הוא גם בהתאם, עלות החלפת דוד שמש או חשמל למען מערכת גז, היא לא זולה כלל ויש להתקין מערכות שלמות לצורך העניין, לדעתנו שימוש בסוג הזה הוא מותרות ואנו לא ממליצים לעשות זאת כשיקול כלכלי, אם זאת החלפת דוד ישן בחדש, היא בהחלט אופציה שכן צריך לחשוב עליה, גם לפני שהצינור מתקלקל או שצריך להחליף מפסק, אנו מאמינים כי תוכלו לחסוך המון כסף עם דוד חדשני בצריכת החשמל שלכם, במיוחד רגע לפני שהחורף מתחיל, אל תתחילו לרוץ עכשיו אחרי טכנאי דודים לצורך החלפת מפסק, מתג או צינור בדוד שלכם, גם עניין של החלפת חמם מהיר תעלה לכם בין 300 - 400 שקלים (ראו מחירון מלא כאן), טופ דודים מבצעת שירותים בכל רחבי הארץ, הכינו את ביתכם לחורף.