דוד חשמל 50 ליטר

בטופ דודים תוכל למצוא את כל גדלי דודי השמש והחשמל הקיימים בשוק, אם אתה מחפש אחר דוד חשמלי 50 ליטר, פנה אלינו כעת לקבלת הצעת מחיר, בנוסף לכך - אנו מספקים גם דוד שמש בנפח זהה.

מדוע להשתמש בשירות שאנו מציעים?

ניתן לרכוש במחיר משתלם גם ללא התקנה
שירותי תיקון, החלפה והתקנה בכל הארץ.
פועלים עם רוב החברות המובילות ביותר בתחום.
דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר!

דודי שמש וחשמל בנפח של 50 ליטר בלבד

נפח הדוד הקטן כלכך מתאים למשפחות קטנות וזוגות צעירים, בדרך כלל עד ל2-3 נפשות בבית. במקרים רבים נמצא את הדוד בגרסתו החשמלית בלבד, אך ניתן למצוא כזה הפועל על אנרגיה סולארית (שמש) בחברות מסויימות, חברות מובילות העוסקות בייצור של דוד שמש 50 ליטר הן כמו: אמקור, כרומגן, נמרוד, טל סחר ועוד חברות נוספות שתוכלו לראות כאן באינדקס של טופ דודים, אם אתה רוצה לקבל כעת הצעת מחיר הוגנת, פשוט צלצל אלינו ואנו נדאג לקשר אותך לחברה המתאימה ובמידה ויש מעל להצעה אחת, תקבל עד-3 הצעות בעבור השירות שאתה צריך ומבקש.

כמה זה יכול לעלות?

מחיר של דוד 50 ליטר עולה בין: 1,950 - 2,120 ש"ח, תלוי איזה סוג אתם מחפשים ושל איזה חברה, כאשר דוד שמש יעלה יותר בגלל שהוא כולל מערכת סולארית בתוכו וגם חשמלית, בעוד דוד החשמל פועל רק באמצעות גוף חימום חשמלי ולא כולל אופציה לחימום באנרגיית השמש, אנו מאמינים כי השילוב המנצח הוא גם וגם, אך ישנם מקרים כמו יחידות דיור, מרתפים ודירות קטנות בהן אין את האפשרות ולכן על מנת לחסוך כסף, עדיף לרכוש דוד חשמלי בלבד אשר יכול להתאחסן בארון בתוך הדירה או הקומה, לצפייה במחירים נוספים וביצוע השוואות לחצו כאן.
דוד 50 ליטר

איך טופ דודים יכולה לעזור לך

פורטל הדוודים הגדול המדינה הלא הוא טופ דודים, יכול להעניק לך שקיפות, מידע, פתרונות ושירות בכל תחום הקשור אל מערכות השמש והחשמל השונות המעניקות פתרונות חימום לבית, אצלנו תקבלו הצעות מחיר בעבור דוודים שונים, גדלים וסוגים של חברות מובילות, ניתן לקבל שירות התקנה, החלפה וגם תיקון בכל אזור ברחבי הארץ, אנו מעניקים פתרונות רחבים וניתן למצוא הכל בטופ דודים.

לא רק דוד חמישים ליטרים

מעבר לפתרונות שאנו מציעים בכל הנוגע לרכישה וקנייה של דוודים במידות ובנפחים שונים, ניתן למצוא אצלנו עוד פתרונות חימום נהדרים כמו מאיצי חום, פתרונות לתקלות אבנית, קולטי שמש למינהם, תיקון כל סוגי התקלות בדוודים וכמובן רכישה של מערכות סולאריות שלמות של החברות המובילות והטובות בתחום. כמו כן - טופ דודים מספקת שירות בכל האזורים במדינה ודואגת לתת רק הצעות של טכנאים מוסמכים ומורשים וזאת תוך כדי מתן הצעות מרובות לכל לקוח על מנת שיוכל לבצע באופן עצמאי השוואת מחירים ולהגיע למחיר ריאלי וזול.