דוד חשמל ושמש בנפח 300 ליטרים כולל התקנה

300 ליטרים, זה המון! למי זה מתאים? מי מספק את הדוד הגדול הזה וכמה הוא עולה? באמצעות פורטל טופ דודים תוכל להזמין בקלות דוד שמש וחשמל 300 ליטר במחיר הנמוך במדינה.

למי מתאים דוד 300 ליטר?

משפחות מרובות ילדים, בתים עם בריכות, אנשים שאוהבים מקלחות ארוכות (מאוד), מוסדות חינוך, חדרי כושר ועוד! בעוד בכל בית ממוצע בישראל עם 3-4 נפשות נמצא דוד בנפח 150 ליטר, ישנם בתים עם דודי שמש וחשמל ענקיים בנפח של 300 ליטרים, לא כל החברות מספקות ומייצרות את הדודים האלו מהסיבה שהם בקושי נרכשים ולא נמצאים ב"מיינסטרים", אז מי כאן מייצר? חברת כרומגן דודי שמש וחברת אמקור, הייצרניות העיקריות של דוד שמש 300 ליטרים.

כמה עולה דוד כזה?

בשל הביקוש הזניח, בגלל גודלו והחומר הרב שנצרך בייצור של דוד בנפח 300 ליטרים העלות שלו היא היקרה ביותר מכל דודי השמש. דוד 300 ליטר יכול להגיע למחיר של 5,000 - 6,000 שקלים כולל שירות התקנה, לא ניתן להתקין בכל גג את הדוד בשל המשקל הכבד וגודלו ולעיתים צריך לבצע חיזוקים והתאמות על מנת למקם אותו, כאשר מדובר על דוד חשמל 300 ליטר, ניתן להתקין בתוך הבית, דוד שמש אם זאת - עדיף להתקין על הגג.

בוחרים רק ב"טופ דודים" ונהנהים ממחיר מוזל!

באמצעות השירות החדשני של חברתנו ובאמצעות הפורטל שלנו תוכלו לקבל מעל הצעת מחיר אחת בעבור כל שירות שתבחרו, בין אם זה קריאת שירות לצורך תיקון או שמא לרכישה והתקנה של דוד חדש, חברתנו מעניקה שקיפות בכל הנוגע אל מחירים ותוכלו לבצע השוואת מחירים בעמוד הזה ולגלות עוד על הסוגים השונים, החברות והמחירים השונים ברחבי הארץ.