דוד חשמל 30 ליטר

מחפש אחר דוד חשמלי 30 ליטר במחיר מחירון? רוצה לקבל הצעת מחיר משתלמת בעבור דוד חשמל 30 ליטר מחירים מיוחדים? טופ דודים כאן בשבילך! הזמן כעת דוד שמש 30 ליטר מחברתנו וקבל מגוון מחירים משתלמים ומוזלים.

אלו הם היתרונות שלנו

מחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד!
עובדים בכל אזורי הארץ
שירות מקצועי בבית הלקוח כולל אחריות מצד הטכנאי.
מבצעים חמים בקיץ ובחורף.

החלפת דוד חשמל 30 ליטר מחיר מבצע!

החלפת דוד 30 ליטר במחיר מבצע אשר מצופה אמייל ומתחמם מייד פחות מ-10 דקות ויש מים חמים למקלחת לשני אנשים חסכון בחשמל בעת שימוש בדוד, ניתן למקם את הדוד הקטן בנישה מעל המקלחת בארון או בביודם.
בוילר קטן קומפקטי פותר בעיית מים חמים מגיע לכל הברזים פיתרון טוב למספרות, דירות סטודיו, משרד קטן מקלחת חמה להתרעננות לעובדי מפעל, ודירות קטנות, בעיקר מתאים בעבור יחידות דיור לזוגות צעירים, שם ניתן לראות לרוב דוד חשמל 30 ליטר.

אז מהו המחיר?

מחיר של  דוד שמש 30 ליטר כולל התקנה ושסתום ביטחון וכמובן הארקה נע בין 1250 ש"ח ל-1700 ש"ח ( זאת בנוגע לשאלה הנפוצה, "כמה עולה" )כולל התקנת צנרת מים כניסה מים קרים ואחרי חימום של 10 דקות יש מים חמים. חיבור החשמל כולל הארקה להארקה יש חשיבות רבה להגנה בפני התחשמלות. התקנת דוד חשמלי 30 ליטר בתוך פחות משעה הוא מותקן בעליית הגג בבוידם או במקלחת.
ישנם בתים אשר משתמשים בו, אפשר להכניס כגיבוי למערכת חימום בגז או במקום חימום אטמור. התקנת דוד חשמל איננה מחייבת שינוי בתשתיות החשמל או החלפת מפסק ראשי בעקבות הגדלה בעומס החשמל בשל גוף החימום הקטן שלנו.

קבלו דרך טופ דודים מחירים מיוחדים

טופ דודים, מספקת שירותי התקנה במחירים מוזלים ומתאימים לכל בית וזוג צעיר, אם אתם צריכים דוד מים חשמלי המכיל כשלושים ליטרים - התקשרו אלינו עוד היום וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר בעבורכם, אם אתם זוג צעיר, משפחה קטנה, בעלי יחידת דיור אל תהססו וחסכו כבר עכשיו בהוצאות באמצעותו, אז אל תהססו ואל תשכחו כי אצלנו ניתן להשיג מחירים מוזלים, הבוילר הזה יזכה אתכם במים חמים במהירות, בחסכון בחשמל וכמובן העלות שלו אינה גבוה, אז התקשרו עוד היום, הזמינו טכנאי דודים אל ביתכם וקבלו שירות אדיב ומקצועי מחברתנו.

דוד מים חשמלי בנפח 30 ליטר של החברות המובילות

ישנם המון חברות בתחום, אגב תוכלו לראות את הרשימה המלאה בעמוד הנ"ל, אך אם זאת לא כל החברות מייצרות של דוד השמש בנפח הקטן של 30 ליטרים, בין הבודדות שאנו מכירים ויודעים שמייצרים זאת זה חברת כרומגן אשר עדיין מייצרת את הדוד המיוחד. אשר מחמם מים בנפח כה קטן הוא בהחלט ייחודי ולא ניתן למצוא אותו בכל מקום, הוא מגיע בגרסה אחת בלבד מבחינת גובה ורוחב ( לאלו שמחפשים מידות שונות ) ופועל אך ורק באמצעות חשמל, הרי אין טעם באמת לחברו את מערכת קולטים, הוא בנפח נמוך כלכך שעלות החשמל שלו היא מזערית, על מנת לגלות מהו המחיר לדוד בנפח 30 ליטר, אתם מוזמנים לבקר בעמוד המחירון ולמצוא דוד שמש מחיר שלא  חלמתם עליו.