דוד חשמל ושמש בנפח 100 ליטרים

רכישה, התקנה וגם תיקון של דודי שמש בנפח 100 ליטרים, באמצעות הפורטל של טופ דודים תוכל להזמין כעת דוד 100 ליטר במחיר המשתלם ביותר בשוק, למה אתה מחכה? הזמן!

כיצד מזמינים דוד 100 ליטר?

נגישות הפורטל של טופ דודים מאפשרת לכם להזמין בכל שעה שירות מקצועי של טכנאים ואפשרות לרכישה בלבד של דוד חשמל 100 ליטר או שמש, אנו מאמינים כי לתת את הכוח ללקוח זה הדרך הטובה ביותר לספק שירות, באמצעות השארת פרטים או חיוג אל המוקד הטלפוני שלנו תוכלו לציין כי אתם מעונינים בדוד בנפח מאה ליטרים ולקבל בעבורו הצעות מחיר של טכנאים וחברות מובילות בענף.

מתי נשתמש בדוד חשמל 100 ליטר?

כאשר הדוד פועל אך ורק באמצעות חשמל וללא קולטים ומערכת סולארית הוא לא מתאים לכל בית אב ולעיתים הוא מתאים אך ורק ליחידות דיור, משרדים, מספרות, מסעדות וכדומה. הנפח שלו בהחלט מתאים ל-3 נפשות, אך חימום דוד כזה באמצעות חשמל בלבד יכול לעלות לנו הרבה. לכן לא מומלץ לרכוש דוד הפועל אך ורק באמצעות אנרגיית החשמל.

דוד שמש 100 ליטר משולב עם מערכת חשמלית.

כמו כל דוד סטנדרטי אשר פועל גם באמצעות אנרגיית השמש (עם קולטים) וגם באמצעות גוף חימום, כך גם דוד השמש בנפח 100 ליטרים פועל, ניתן להשיג באמצעות טופ דודים כל נפח של דוד וכמובן שגם את זה, בין אם זה רק תיקון או רכישה והתקנה שלו. נפח כזה מספיק למקלחת של שלושה נפשות ובימי הקיץ נהנה ממים חמים במהירות.

כמה זה עולה?

דוד הפועל רק באמצעות מערכת חשמלית וללא קולטים נע בין המחירים: 1,000 - 1,350 ש"ח, כאשר דוד שמש כולל קולטים יעלה לנו בין: 2,400 - 3,000 ש"ח. השירות כולל התקנה ואחריות והמחירים להלן הינם ממוצע של חברות מובילות כמו: כרומגן, אמקור, נמרוד, טל סחר, אמישראגז ועוד. ניתן לראות מחירים נוספים של דודי שמש כאן.