דוד סולארי

דוד שמש סולארי הפועל באמצעות מערכת סולארית ונועד על מנת לחמם מים ללא תשלום בעבור חשמל, אצלנו ניתן להשיג שירות התקנת דוד סולארי וגם לשדרג ולהוסיף מערכת המחליפה חום בתוך הדוד עצמו, במידה ואתם כבר בעלים של דוד כזה, תוכלו להזמין מטופ דודים גם שירות תיקון דוד סולארי במחירים חסרי תקדים.

כך תמצא דוד שמש סולארי המתאים לכם

מתקשים למצוא דוד סולארי אשר יספק לכם את מבוקשכם ובצורה יוצאת דופן? במידה ותהיו מעוניינים בכך תוכלו למצוא וללא כל קושי דוד סולארי אשר יספק לכם את הצרכים ובצורה מדויקת לחלוטין. טופ דודים מנוסה מזה שנים רבות באספקה של דודי שמש סולאריים ללקוחותיה, זאת כאשר היא מציעה לכל לקוח ולקוח את המערכת אשר מתאימה לצרכים שלו ובצורה המדויקת ביותר.

דוד סולארי שפועל למשך שנים רבות וללא תקלות

יש לומר כי לא מעט מדודי השמש שנמכרים היום בשוק הינם כאלה שאינם צפויים לפעול בצורה תקינה ושוטפת במשך שנים רבות. עקב זאת שמדובר בשוק חדש, הפיקוח עליו די מוגבל, דבר אשר מביא אך ורק לרעתכם בסופו של יום. בכל אופן, יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם משיגים אך ורק מערכת סולארית המשולבת עם חשמל על מנת שתוכלו לדעת כי אתם נהנים ממים חמים בכל יום בשנה וזאת מבלי להזיק לסביבה.

מערכות סולאריות לחימום המים מכל סוג

טופ דודים תמצא לך את הטכנאי או החברה אשר מתמחה יותר מכל אחת אחרת בכל הנוגע למערכות סולארית ומכל הסוגים. כיום דוד סולארי עם מחליף חום נחשב לאחד מהפופולאריים ביותר בשוק. בין הסיבות הרבות שהופכות את המוצר לכה נחשק יש לומר כי מדובר בדוודים שמעבירים את המים מעלה ומטה על מנת ליצור מנגון אורגני לחימום נכון של המים ובמהירות רבה.

דברים שחשוב לדעת על דוד מערכת סולארית

בכל אופן, יש לציין כי דוד שפועל באופן סולארי יהיה די שונה ביחס לדוד חשמל וגז וממגוון בחינות. בין אם מדובר על מחיר שונה ובין אם על כך שהתפוקה של המכשיר תהיה מעט שונה גם כן. לפיכך אם תהיו מעוניינים להשיג את הדוד החדש בעבור מחירים טובים ככל הניתן, במחיר זול ובצורה יוצאת דופן, יתכן וסוג אחר של דוד יהיה עדיף מבחינתכם לרכישה למשל אם אתם צריכים אותו ליחדת דיור או לזוג - אולי כדאי לבחון אפשרות אחרת.

ישנם יצרניות וחברות רבות העוסקות בייצור

בנוגע לחברות שונות אשר פועלות בענף - ראה רשימה כאן, יש לומר כי טופ דודים תוכל לספק לכם את המענה הטוב ביותר. מדובר בחברה אשר מעסיקה טכנאים מהשורה הראשונה, כאלה אשר יוכלו לספק אתכם וללא כל ספק. בחרו בשירותיה של טופ דודים וזאת אם תהיו מעוניינים להשיג את המוצר הטוב ביותר במחיר הנמוך שיש, יש לא מעט חברות הפועלות בשוק וצריך לדעת במי לבחור - כאן אנו נכנסים לתמונה ויכולים לתת לכם מענה מלא הכולל מידע, מחירים ושירות השוואת מחירים בין הספקים השונים באזורכם.
 
דוד מערכת סולארית

חובה בכל בית - על פי חוק!

על פי התקנות החדשות בכל בית חובה שיש דוד שמש הפועל על מערכת סולארית (חימום באמצעות קרני השמש) וזאת על מנת לשמור על סביבה ירוקה יותר. כמובן שאין בעיה בדוד משולב בין השנים ואם יש לכם 2 מיכלים בבית אחד מהם חייב להיות סולארי והשני יכול להיות על גז או חשמל, אנו בכל אופן ממליצים על השילוב הנפוץ ביותר אשר נותן מענה בקיץ ובחורף לכל בית בישראל ונותן להם מים חמים בכל עת, מוזמנים להזמין דרכנו את השירות והתחיל לקבל פניות של חברות, יצרניות, מתקינים וטכנאים במידת הצורך.