דוד חשמל 45 ליטר

חברת טופ דודים שמה לעצמה מטרה, להיות חברת הדודים הגדולה במדינה, לכן אנו נותנים שירותי מכירה והתקנה לכל סוגי הדודים הקיימים בשוק. בין הסוגים ניתן למצוא גם דוד חשמל 45 ליטר, אותו אנו מציעים במחיר משתלם במיוחד, קראו עוד אודות הדוד ולמי הוא מתאים.

התקנת דוד חשמל 45 ליטר ע"י טכנאי

דוד חשמל 45 ליטרים מתאים בעיקר לבעלי יחידת דיור או כדוד משנה (רזרבה) ולעיתים גם לזוגות צעירים ומשפחות קטנות, כמות המים (45 ליטר), מתאימה בדיוק ל-3 מקלחות ממוצעות. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דודים בגדלים שונים, חברת טופ דודים מספקת את כל הגדלים ובינהם גם את הדוד הנ"ל, אנחנו מבצעים שירותי התקנה מקצועיים, את דוד חשמלי בנפח 45 ליטר בדרך כלל נאחסן בתוך הבית ולא מחוצה לו, הגודל שלו (גובה 85 ס"מ, קוטר 37 ס"מ ומשקל של 29 ק"ג) מתאימים לנישה בתוך הבית ואפילו לארון מותאם אישית, את דוד החשמל ניתן להתקין גם בשכיבה.

הזמן כעת דוד חשמל 45 ליטר מחיר המשתלם בשוק!

כיום ניתן לקבל מחירים משתלמים במיוחד באמצעות אתר טופ דודים, כחלק מהשירות שאנו מספקים אנחנו דואגים גם שתקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד ע"י קבלת כמה הצעות מחיר של מתקיני דודים שונים, על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר בעבור דוד חשמל 45 ליטרים, התקשר אל מוקד הטלפון שלנו בטל' שבאתר או באמצעות השארת פרטים בטופס, תוכל לקבל ייעוץ והכוונה באמצעות קריאת מידע נוסף אשר נמצא באתר האינטרנט שלנו, כחלק מהשירות שאנו מספקים, אנחנו נהנים לספק מידע ללקוחות אם זה באמצעות מדריכים ומאמרים או בהכוונה של בדיקת מחירים, רוצה לדעת עוד על מחירים? - הכנס אל מחירון הדודים.

אז למי מתאים דוד בנפח נמוך?

כידוע לנו מרבית הדודים המותקנים בבתים פרטים למשפחות הם בנפחים גדולים יותר, ניתן לראות דוד 80 ליטר ועד לגודל של 200 ליטרים. אין זה סטנדרטי לראות בבתים דוד חשמל בלבד בנפח של 45 ליטרים.
הסיבה היא פשוטה, דוד 45 ליטרים מגיע אך ורק בגרסה של דוד חשמלי ולא כדוד שמש וזה פשוט לא משתלם לרכוש דוד מהסוג הנ"ל כדוד ראשי בבית מרובה ילדים, אז בכל זאת? למה יש את הדוד הזה!?
במקומות בהם אין גישה לאנרגיית השמש ומתגוררים מעל זוג נפשות, נראה דוד חשמל בנפח של 45 ליטר לפחות, מקרים כאלו קוראים בדרך כלל בבתים קטנים, יחידות דיור, מקלטי חירום ומספרות. במקומות אלו ניתן לראות גם דוד 30 ליטרים מותקן.
דוד חשמל 45 ליטר

טופ דודים כאן בשבילך

על מנת להעניק לך את השירות האדיב והמקצועי שלנו, כל מה שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר! ונציג טלפוני ישמח לטפל בפניתך, תוך כדי מתן ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר משתלמת במיוחד, חברתנו תדאג שתקבל עד כ-3 הצעות מחיר שונות בעבור השירות אותו אתה מבקש, אל תהסס - פנה עוד היום אל טופ דודים.