טכנאי דודי שמש בפתח תקווה

טכנאי דודי שמש בפתח תקווה זמין 24 שעות ביממה ובמחיר הזול בארץ!
הזמן כעת שירותי התקנה, החלפה ושירותי תיקון דודי שמש בפתח תקווה וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

הזמן כעת טכנאי דודי שמש בפתח תקווה

לעתים, אין דבר משמח יותר ממקלחת חמה, ולבטח אין דבר מרגיז יותר מדוד מקולקל, ובמיוחד בימי החורף הקרים. דודי שמש בפתח תקווה מקולקלים יכולים לעצבן ולתסכל במקרה הטוב, ולגרום נזקים חמורים אף יותר במקרה הפחות טוב: דודי שמש בפתח תקווה שהותקנו לא כהלכה או דודי שמש מאיכות ירודה עשויים לדלוף ואף להתפוצץ, כשהם הופכים את הבית לגונדולה משייטת. את התרחישים המצערים האלו ניתן למנוע על ידי התקנת דודי שמש בפתח תקווה איכותיים וקבלת שירות מאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים.

להזמנת טכנאי דודי שמש בפתח תקווה חייג: 

תיקון דודי שמש בפתח תקווה

בפתח תקווה ישנם שני סוגי דודי שמש: דודי חשמל או לחלופין דודי שמש הפועלים באמצעות קולטנים סולריים. מכיוון שישראל היא מדינה המבורכת בשפע שעות אור שמש, דודי שמש בפתח תקווה המצוידים בקולטנים סולריים הנם נפוצים מאד. דודי שמש בפתח תקווה אלו מאפשרים לחסוך בחשמל, ועדיין להנות ממים רותחים. בימי החורף בהם שעות האור מועטות והטמפרטורות נמוכות- עדיין יש צורך לחמם את המים בדוד באמצעות שימוש בחשמל.

החלפת דודי שמש בפתח תקווה

היכן כדאי למקם דודי שמש בפתח תקווה? התשובה המתבקשת היא על גג הבית או בניין המגורים. מרבית הגגות מהווים סביבה אופטימלית להצבת דודי שמש בפתח תקווה בשל חשיפתם לשמש ישירה. אולם, ישנם מקרים בהם הצבה על הגג אינה רצויה או אפשרית, ואז יש למצוא פתרונות אחרים. ישנם מקרים בהם מוצבים דודי שמש בפתח תקווה דווקא במזווה או בקומת המרתף כאשר רק הקולטן נמצא על הגג. הקולטן הוא כמובן החלק שחשיפתו לשמש הכרחית, אולם אין הכרח למקם דודי שמש בפתח תקווה על הגג דווקא במידה וקיימת אופציה נוחה יותר.

התקנת דודי שמש בפתח תקווה ובזול

חברת טופ דודים - אספקה והתקנת דודי שמש בפתח תקווה  מספקת מזה שנים מחזיקים צוות של טכנאי דודי שמש בפתח תקווה איכותיים משלל החברות המובילות. כיום מספקת החברה דודי שמש של ארבע חברות: מרומית, אמקור, כרומגן ואור הטבע. מלבד דודי שמש בפתח תקווה, מספקת החברה גם שירותי התקנה מקצועיים ופתרונות הצבה בהתאמה מיוחדת הנבנים במסגריית החברה: סטנדים, רגליים תומכים ופיגומים - חברת טופ דודים תדאג לפתרון ההצבה האולטימטיבי עבור דודי שמש בפתח תקווה מכל הסוגים ובכל תנאי השטח. דודי שמש בפתח תקווה חשמליים או דודי שמש רגילים - בחברת טופ דודים תקבלו דודי שמש בשירות אדיב אמין, איכותי ומקצועי.