לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

דודי שמש בפתח תקווה

טכנאי דודי שמש בפתח תקווה זמין 24 שעות ביממה ובמחיר הזול בארץ! הזמן כעת שירותי התקנה, החלפה ושירותי תיקון דודי שמש בפתח תקווה וקבלו הצעת מחיר משתלמת.

למה להזמין בפתח תקווה דרך "טופ דודים"?

קודם כל זה בחינם וכמובן ללא התחייבות!
כל השירותים במקום אחד, החל מתיקון ועד לרכישה.
תומכים בכל החברות השונות: כרומגן, אמקור, טל סחר ועוד!
פועלים עם טכנאים וחברות מורשות ומסמכות.

הזמן כעת טכנאי דודי שמש בפתח תקווה

לעתים, אין דבר משמח יותר ממקלחת חמה, ולבטח אין דבר מרגיז יותר מדוד מקולקל, ובמיוחד בימי החורף הקרים.תקלות כאלו יכולות לעצבן ולתסכל במקרה הטוב, ולגרום נזקים חמורים אף יותר במקרה הפחות טוב: דוודים שהותקנו לא כהלכה או  מאיכות ירודה עשויים לדלוף ואף להתפוצץ, כשהם הופכים את הבית לגונדולה משייטת. את התרחישים המצערים האלו ניתן למנוע על ידי התקנת דודי שמש חדש על ידי מתקין בפתח תקווה איכותי וקבלת שירות מאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים.

כיום ישנם 2 סוגים עיקריים

סוגי דודים: חשמל או לחלופין שמש הפועלים באמצעות קולטנים סולריים. מכיוון שישראל היא מדינה המבורכת בשפע שעות אור שמש, דודי שמש בפתח תקווה המצוידים בקולטנים סולריים הנם נפוצים מאד. דודים אלו מאפשרים לחסוך בחשמל, ועדיין להנות ממים רותחים. בימי החורף בהם שעות האור מועטות והטמפרטורות נמוכות - עדיין יש צורך לחמם את המים באמצעות שימוש בחשמל.

החלפת דודי שמש בפתח תקווה רק איתנו!

כאשר ישנה תקלה בדוד שאינו ניתנת לטיפול יש לבצע החלפה של המיכל ולעיתים כל המערכת הסולארית לחלוטין, אז לאחר התקנה מחודשת היכן כדאי למקם דודי שמש בפתח תקווה? התשובה המתבקשת היא על גג הבית או בניין המגורים. מרבית הגגות מהווים סביבה אופטימלית להצבה בשל חשיפתם לשמש ישירה. אולם, ישנם מקרים בהם הצבה על הגג אינה רצויה או אפשרית, ואז יש למצוא פתרונות אחרים. ישנם מקרים בהם הם מוצבים דווקא במזווה או בקומת המרתף כאשר רק הקולטן נמצא על הגג. הקולטן הוא כמובן החלק שחשיפתו לשמש הכרחית, אולם אין הכרח למקם את המיכל על הגג דווקא במידה וקיימת אופציה נוחה יותר.
פתח תקווה

התקנת דודי שמש בפתח תקווה ובזול

טופ דודים - אספקה והתקנת דודי שמש וחשמל מספקת מזה שנים ומחזיקים צוות של טכנאי דודי שמש בפתח תקווה איכותיים משלל החברות המובילות. כיום החברות המובילות בעיר הן: מרומית, אמקור, כרומגן וגם אור הטבע. מלבד שירות לדודי שמש בפתח תקווה, מספקת "טופ דודים" גם שירותי התקנה מקצועיים ופתרונות הצבה בהתאמה מיוחדת הנבנים במסגריית החברה: סטנדים, רגליים תומכים ופיגומים - טופ דודים תדאג לפתרון ההצבה האולטימטיבי בעבורכם מכל הסוגים ובכל תנאי השטח.

תיקון דודי שמש בפתח תקווה על ידי טכנאי

צריכים לתקן את דוד השמש? הוא נוזל? מקצר? לא מחמם? בעזרת פורטל 'טופ דודים' אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר של טכנאי דודים מפתח תקווה שישמחו לספק לכם מענה במהירות, בדרך כלל טכנאים יודעים לטפל בכל סוג של דוד מכל חברה, החל מאמקור ועד לכרומגן - רצוי כמובן לשאול ולציין את הסוג הקיים אצלכם טרם מגיע הטכנאי לביתכם למטרת התיקון, כמו כן רצוי לאפיין את התקלה באופן המדויק ביותר על מנת שתקבלו הערכת מחיר טרם הגעתו וגם שיביא עימו את החלקים המתאימים לצורך התיקון.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.