טכנאי דודי שמש בנתניה לתיקון והתקנה

שירותים מתקדמים של טכנאי דודי שמש בנתניה 24 שעות ביממה. הזמן כעת שירותי החלפה, התקנה וגם תיקון דודי שמש בנתניה דרך טופ דודים וקבל כמה הצעות מחיר משתלמות, עובדים עם מגוון רחב של טכנאים, מתקינים, יצרני דוודים וחברות.

השירותים שניתן למצוא בעיר נתניה

מגוון טכנאים מורשים של חברות מובילות.
שירותי תיקון, החלפה והתקנה של דודי שמש וחשמל.
שירותי אחזקה וניקוי מערכות שמש.
רכישה של דודים, קולטים ותוספות חיצוניות (כמו מגן אבנית, מאיץ חום וכו').

טכנאי דודי שמש בנתניה במחיר זול

כדי שתוכלו ליהנות ממים חמים המופקים על ידי מערכת דוד שמש, בכל ימות השנה ובמיוחד בחורף חשוב ללמוד מעט על תחזוקת דודי שמש בנתניה. הוא דורש טיפול תקופתי כדי להסיר את האבנית שנצברה בו ועל ידי כך להגדיל את יכולת החימום שלו וכן לחסוך בחשמל ולמנוע פגיעה במאיץ החשמלי. כמו כן יש צורך לשמור על ניקיון קולטי השמש כדי שהחימום יהיה מהיר ויעיל יותר. מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש בנתניה מקצועי שיבצע לכם את עבודות האחזקה ורצוי לפני הגשמים, על מנת שלא תזמינו בתקופה העמוסה והיקרה יותר של המתקינים והטכנאים.

הדוד לא מתחמם? הזמן שירות תיקונים!

בתקופות שהשמש לא מחממת את המים במידה מספיקה, יש צורך להפעיל את המאיץ החשמלי שמותקן בדוד השמש. הרכיב החשוב יותר במאיץ החשמלי הינו גוף החימום, על גוף החימום מצטברת בדרך כלל אבנית אשר עם הזמן עלולה לכסות את גוף החימום בשכבה גדולה של אבנית וכך הוא לא יחמם היטב את המים וכן עלול לגרום לשריפה שלו. כדי למנוע בעיות אלו יש להשתמש אחת לתקופה בחומר שמסיר את האבנית המצטברת ואף להתקין מגן אבנית לדוד שמש אם גוף החימום התקלקל או נשרף מומלץ להזמין טכנאי לתיקון דוד השמש בנתניה כדי להחליף את גוף החימום. המים בישראל מכילים כמות לא מבוטלת של אבנית. מערכות דודי שמש בנתניה עשויות לצבור אבנית באופן שיכול להפחית משמעותית את יעילות חימום המים וכן יכול לגרום לקלקול המאיץ החשמלי. על כן מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש בנתניה מקצועי שיבדוק את מצב דוד השמש וישתמש בחומרים מיוחדים כדי להסיר את האבנית שהצטברה.
דוד שמש של טופ דודים

התקנת דודי שמש בנתניה כולל קולטים

מערכת דוד שמש מכילה גם קולטי שמש אשר קולטים את קרני השמש וכך מחממים את המים שעוברים בצינורות לדוד השמש. צד קולטי השמש הפונה כמובן לכיוון השמש, מכוסה בזכוכית כדי ליצור אפקט חממה בקולטים וכך המים מתחממים מהר יותר. ישנה חשיבות רבה לניקיון הזכוכית של קולטי השמש וזאת כדי שהקולטים יקלטו כמה שיותר קרני שמש וכך חימום המים יהיה מהיר ויעיל יותר. ניתן להשתמש בשירותי טכנאי דודי שמש בנתניה כדי לעשות את המלאכה.

יצרני דודים, חברות ומתקינים

אזור נתניה בעל המון חברות, יצרנים, מתקינים פרטיים וכמובן טכנאים העוסקים בדודי שמש וחשמל, לפניכם רשימה חלקית של חלק מן החברות הפועלות בעיר: סניף של אמקור דודי שמש, חברת "ברוש", בני מתקין פרטי, עמוס פאר, התותח דודי שמש, המגן וישנם עוד מתקינים מורשים של חברות כמו כרומגן, טל סחר, אמישראגז סולאר ועוד הפועלים בעיר, לצפייה ברשימה המלאה והארצית של חברות ויצרני דודים - לחצו כאן וראו את כל היצרנים והמתקינים הקיימים.